tragos

Nemůžu se ubránit lehkému zklamání, které plyne především z nenaplněných očekávání. Všechno je nadprůměrné, ale chybí tomu citový moment, který se vám vryje do paměti a nepustí. A je to škoda, protože film se prakticky po všech stránkách povedl na výbornou. ()

issoumaila

Exkluzívne silný, nevnucujúci sa príbeh Mikea Bindera, nepriamo poukazujúci na fakt tragédie z 11/09/01. Režisér by si za svoju prácu z mojej strany zaslúžil kráľovského uznania. Vyhýba sa tu totiž akému koľvek priamemu stretu s udalosťami spojenými práve s týmto dátumom čo je viac než obdivuhodné. Príbeh poukazujúci na priateľstvo, na následky traumatického života po udalosti z tohto dátumu, ktorá otriasla celým svetom. Emocionálne veľmi silný príbeh kde Adam Sandler ako Charlie "životným" hereckým výkonom dáva o sebe jasne vedieť. Jeho rola bola viac než presvedčivá a spolu s Cheadleom tvoria vo filme priam hviezdny tandem.:) Hmmm nemám viac asi čo by som povedal. Snáď len že celé toto predstavenie vo mne zanechá určité spomienky, ktorým sa ešte dlho neubránim. Bomba film. Idem slopať. Čúz.xD 9/10 ()

kacirek_

Bravurní snímek o lidských vztazích vztahující se k jedné obrovské tragédii. Příběh člověka, který přišel o vše, co miloval a o následcích takové ztráty. A. Sandler zde exceluje, chvílemi vás rozbrečí a hned na to rozesměje, jeho monolog v čekárně je bravurní. Skvěle se předvedla Liv Tyler, která měla relativně málo prostoru, leč je prostě skvěle přorozená :-). Ovšem 11. září bych do toho nemotala -celkem 85%. ()

atmen

Alan (Don Cheadley) žije zdánlivě spokojený život, má pěknou manželku, krásně děti, prestižní zaměstnání, ale v momentu, kdy potká svého dávného spolubydlícího z kolejí Charlieho (A. Sandler) se jeho život bortí jako domeček z karet. Charlie trpí ztrátou své rodiny a minulost se snaží potlačovat, a proto žije životem poustevníka. Alan chce pomoci Charliemu zpět do plnohodnotného života, ten o to nestojí a Alan nakoukává do jeho způsobu života. Při vzájemných tazích je vytažen ze svého stereotypu a vy začnete pochybovat o tom, kdo vlastně komu pomáhá - kdo vlastně VOLÁ O POMOC. ()

Filec

Moj oblúbený Adam Sandler v takejto úlohe?? Pre mňa úplná .... Ale po vzhliadnutí tohoto filmu som si uvedomil že Adam Sandler je pán herec a Don?? Don je taktiež skvelý.U mňa film zanechal pozitívny ohlas. 89% +- ()

Rockerman

11.září bylo pro Američany velkým šokem. Ještě větším šokem to však bylo pro pozůstalé obětí tohoto neuvěřitelného a nesmyslného činu. Bolest musela být obrovská, když v jednom okamžiku přijdete o svého blízkého, či blízké. No a tom je i tento příběh. Jistě na toto téma by se dalo natočit stovky filmů, ale myslím, že tento je hodně kvalitní. Muž přichází v ono datum o celou rodinu,( žena a tři dcery), uzavírá se do sebe a druhý muž-přítel se mu snaží ze všech sil a všemi prostředky pomoci, jen aby jej vrátil do normálního života. Je to film emotivní a dojemný s velmi silnými scénami. Adam Sandler mě tady vůbec neštve, tak jako v těch jeho přiblblých komédiích. Dokonce i trochu hraje! Dlouho jsem uvažoval i o pěti hvězdách, ale nakonec jsem nějaké chyby našel a tak dávám čtyři a půl. ()

BOURQUE

Nadpriemerný príbeh s nadpriemerným výkonom D. Cheadla a A. Sandlera. A. Sandler po prvý raz (aspoň pre mňa) podal „dospelý“ a vyrovnaný výkon, napriek tomu, že jeho hra je založená na rovnakej kompozícii. Film o priateľstve, o pomoci a o snahe, ktorý s čistým svedomím odporúčam každému! Osobné hodnotenie: 86% (****) ()

Adm.Nelson

Scéna, v ktorej Charlie všetko rozpovie Alanovi, je mimoriadne silná. A potvrdzujem názor ostatných, že Sandler tu skutočne predvádza výborný herecký výkon. 7 - 8/10 ()

Evander

Reign over me je pro mě příjemným překvapením. Výborný film s výbornými hereckými výkony snad všech hlavních protagonistů, a to včetně Adama Sandlera, do kterého bych to neřekl. Skutečně mě mile překvapil, svou roli Charlieho zvládnul bravurně. Don Cheadle fantastický jako vždy a Liv Tyler, přesto, že vím, že umí hrát, mě překvapila též. Ani si nedovedu představit nikoho, kdo by její roli ztvárnil lépe. Zhlédnutí toho díla mohu vřele doporučit snad všem. 90% ()

Rathalos

Tak toto bol naaaajlepsi herecky vykon Adama Sandlera,zahral to tak skvele,ze som mu uveril to,co hral a musim sa priznat,ze ma tento film dojal k slzam,nadherneee...:-) ()

Liduskaa

Rozhodně nejlepší role Adama Sandlera- ta vážná tvář mu opravdu sluší...nazapomenutelný výkon!!Upozornění: Jeden kapesník nestačí! ()

guri

Volanie o pomoc alebo ako tazko sa clovek vyrovnava s obrovskou osobnou tragediou. A zistil som, ze Adam Sandler je skutocny herec (hoci naznaky boli uz aj skor - Opiti laskou). Dokonca som kvoli nemu aj slzu uronil. ()

bolf!k

Masterpiece :) Soundtrack si musím sehnat, ptže je nabitej skvělými songy, které jsou prostě o pohodě. Ale vážně, ten film mě zase rozhoupal z citové ospalosti. Při představě, že bych měl být v Charlieho kůži, mi je mooooc ouzko. Něco takového pohne s každým, kdo není úplně natvrdlej. Jediná, a opravdu Jediná věc, která mi rušila zážitek byl naprosto IDIOTSKEJ dabing made in HBO. Úroveň nižší než na neplacených kanálech, z čehož zůstává rozum stát. No ale bylo by nespravedlivý, aby to ovlivnilo hodnocení, takže nějakých 95% :) ()

savage3303

Pekný príbeh dvoch priateľov, kt. sa dlhšiu dobu nevideli a počas tej doby zažili si svoje. Celý film sa nesie v jednej línii a ničím neprekvapuje. Ale prišli záverečné minúty a všetko sa dostána povrch. A kvôli takýmto minútam milujem filmový žáner dráma. Toto je jeden z mála filmov, kt. ma dohnal až k slzám a preto si zaslúži plné hodnotenie. Adam Sandler hral postavu, v kt. by som ho vôbec nečakal a zahral výborne. Skvelá práca. 5*. ()