Shark

Krimi / Dráma / Mysteriózny
USA, (2006–2008), 27 h 40 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Ian Biederman

James Woods, Danielle Panabaker, Sophina Brown, Sarah Carter, Jeri Ryan, Henry Simmons, Damaine Radcliff, Kevin Pollak, Mini Anden, Sam Page, Jordan Belfi (viac)

V arogantním a věčně sarkastickém špičkovém obhájci Sebastianu Starkovi se jednoho dne hne svědomí. Už dál nechce pomáhat osvobozovat zločince, ať už za jakékoliv peníze, a tak vloží svůj právnický um do služeb okresní prokuratury. Své způsoby ale příliš nezmění... (oficiálny text distribútora)

pravo

Trocha detektívnej práce plus trocha právničiny plus netuctový hlavný hrdina. Seriáli podobného druhu mám docela rád a nevynechal som ani sledovanie Sharka. Chybou je, že okrem hlavného hrdinu je na tomto seriály máločo inovatívne a aj ten je akoby okopírovaný z jedného seriálu. Hádajte, ktorý mám na mysli. ()

Allan

Už dlouho jsem nenašel film /seriál, u kterého by nějakých 90% recenzentů hned v úvodu používalo slova jako: průměrné, nudné, nepřekvapí, ničím vyjímečné, tuctové, nemastné neslané atd.. Jsem tedy velice rád, že se i já mohu po zhlédnutí prvních (a pro mě definitivně posledních) dílů připojit též s recenzí: solidní nuda, tři průměrné hvězdičky jako vyšité! ()

waska

Povedený seriál z právnického prostředí. James Woods je vynikající, steně tak Danielle Panabaker v malé roli jeho dcery. ()

CorteX^

A ono to celé působí vcelku slušně, baví mě se na to koukat, hrozně to připomíná house, ale to vůbec nevadí. Průměrný seriál, nezklame, ale ani nepřekvapí. ()

wOOzIe

Možná taková trochu modifikace house, nebo asi není , ae vypadá tak... Ale to vubec nevadí , protože si myslim že se seriál povedl. Neohrožený právník, který vždycky každeho setře atd:-)....Myslím žře spousty lidí seriál dost podceňuje... Dal bych možná i pět, ae to bych zase nebyyl uplně objektivní já.... ()

TomasB

Ze zacatku lehce nadprumerne, po vice dilech prumer. Kazdy dil serialu ma stejny koncept. Je tu problem, Stark nekoho zalazuje, ma dobrou obzalobu, vyskytne se problem, dobra obzaloba je v cudu, Stark hleda reseni, reseni najde. Zazvoni zvonec a pohadky je konec:/ Obcas se tu v komentarich zminuje Dr. House. S tim nema zralok nic spolecneho, krome stejneho konceptu. ()

Beckett

Seriál sám si zaslouží tak tři a půl hvězdičky. Čtyři dávám za to, že je to první "inteligentní" seriál z právního prostředí po hororech jako Soudkyně Amy a Ally McBealová. ()

ELDoctorow

Prvých pár častí som bol nadšený a myslel som, že som pre seba objavil ďalší obľúbený seriál. House v právnickom prostredí je asi ten najvýstižnejší opis. Žiaľ už po niekoľkých častiach tento pocit vyprchal a dostavila sa nuda. Prestal som ho pozerať ešte niekedy uprostred prvej série. ()

bax

Tak po množstve seriálov zo súdnej siene, kde v hlavnej úlohe bol obhajca nevinných je tu niečo iné - prokurátor, respektíve žalobca tých zlých a vinných. Seriál v mnohých evokuje to, že sa má jednať o prenesenie Dr. Housa z ordinácie priamo do súdnej siene. No nie je tomu tak - možno v prvých dieloch, ale postupne v ďalších dieloch zisťujeme, že Shark je oveľa ľudskejší a citlivejší človek. Pre mňa je tento seriál síce dobrým a zábavným na nudné večery, ale bohužiaľ priemerným. ()