Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

Rrena

Z první série jsem byla nadšená, jasných 5*. Ale teď jsem u třetí série a velké moc velké zklamání, ti kteří byli ti špatní jsou dobří a naopak. Neustálé cestování časem, je už nudné a hlavně to kazí seriál. Postavy už nejsou to, co byly, velké změny v osobnostech...Takže prozatimní hodnocení 3* v půlce třetí série. Hodně velké zklamání, ukázkový případ, jak se dá perfektně pokazit super seriál. ()

vett

Hodnocení za první sérii, druhá už byla o třídu slabší a třetí jsem nedokoukala, ale to nemění nic na faktu, že první série je skutečný a nefalšovaný seriálový skvost. ()

Nyron

Velice povedený seriál. Viděl sem všech 5 řad a musím uznat že patří k tomu lepšímu na co se dá ve volném čase dívat. Jediné s čím se musí případný divák smířit je několik nesrovnalostí na které v průběhu sledování narazí. Např. (Je zde holka Clare která má schopnost se regenerovat a pokud někomu píchne svojí krev dotyčná osoba se uzdraví. V jednom díle dokonce její otec díky její krve vstane z mrtvých. Ve zbytku seriálu však lidé umírají jako na běžícím pásu Clare je vždy u toho truchlí,brečí ale to že by poskytla krev najednou nikoho nenapadne :D ) takovýchto věcí se tam najde více. A však i přez to mohu tento seriál doporučit. ()

Paan

Málokterý, tedy vlastně žádný seriál jsem nehltal tak mocně a v tak velkých dávkách jako Hiros. Nejdřív jsem si řekl, že to zkusím, podívám se na prvních pár dílů... jenže z prvních pár se stal rázem půltucet, pak dokonce tucet za den, třicet za víkend. Natolik strhující a diváka pohlcující příběh nemá snad žádný jiný seriál. Na to konto mě neustále napadaly dvě věci: Za prvé, jak mohl někdo vymyslet tak úžasně zamotaný, přesto smysl dávající scénář s tolika různými postavami? Za druhé, jak mohl někdo Hrdiny sledovat při normálním vysílání a čekat třeba týden na každý díl, celé měsíce pak na další řadu?! ()

Kajuga

Vynikající seriál, který ale tak od třetí řady ztrácí dech, pak je to už nastavovaná kaše. Za vidění ale určitě stojí. ()

L.O.T.R

Bohužiaľ tak ako je to pri väčšine seriáloch ktoré si začínajú spočiatku dobre ide to potom dole kopcom. V prvej sérii to bolo jednoducho niečo neuveriteľné, niečo nové niečo originálne a hlavne niečo prekvapujúce. V druhej sérii som už bol pripravený ako tak som vedel čo čakať no stále ma tam malo čo prekvapiť a tak sa aj stalo. ALE tuto nastáva chyba a to abnormálna a autori tak zničili veľmi nájdený seriál. V tretej sérii som si pozrel asi 10 dielov a skončil som stým pretože sa to nedalo pozerať. Toľko postáv ktoré tam nemajú čo robiť zbytočne natiahnutý dej ktorý stojí zaprd je to jednoducho zlé. Preto moje hodnotenie a 4 hviezdy sú len za prvé dve série a ten zvyšok sa neodvážim ani hodnotiť. ()

Velen88

Velmi mne mrzi, ze nelze hodnotit kazdou serii zvlast. Prvni serie byla, pro mne, po dlouhe dobe neco fantastickeho, na co jsem se tesil. Bohuzel kazda dalsi rada byla horsi a horsi, plna az k prasknuti zvraty, aby se nejak zakamuflovala ztrata deje a poselstvi.. 5* za prvni serii. ()

kakttus

Superhrdinové stejně a přece trochu jinak. I tady se sice někdy nevyhneme vysvětlením typu "tak to prostě je", ale stejně je to mnohem logičtější, než jiné žánrově podobné výplody. Za dokonale bezpáteřního Sylara by si to zasloužilo nejméně deset hvězdiček, ale nebudeme to zas tak přehánět. Superschopností různého typu se to tam jen hemží, nad některými mi zůstává rozum stát, ale lidská stránka celé věci na mě vždycky silně působila, takže jsem nad blbostí některých lidí div nezačala vzteky řvát. Zacharyho Sylara prostě zbožňuju, i když vážně nevím proč se mi líbí když řeže lidem kusy hlav. Peter z budoucnosti je úplně kouzelnej a jizva mu fakt sekne :D. Jediná věc, která mi po celou dobu seriálu vždycky vrtala hlavou, byla, že když má Sylar tolik různých schopností, proč je tak málo používá?! P.S. přečetla jsem si vlastní koment a zhrozeně jsem zjistila, že to zní jakobych byla jenom nějaký pasivní konzument. Ne, že by nebylo nic, co bych tomu nevytkla, třeba zbytečné natahování děje nebo nekonečné omílání podobných zápletek, ale celkově.. proč se nípat v maličkostech? ()

scottt1

Tak fantasticky zaciatok a tak hnusny koniec. Tomuto serialu som daval 5*, ale kazdou dalsou seriou by som to musel znizovat. Najviac ma nadchla prva seria, tak mu ponecham 4*. Par ludi po celom svete zacina prejavovat urcite schopnosti. Sylar im ich chce vziat a preto ich zabija. Najoblubenejsie postavy pre mna - Sylar, Hiro a Matt. V prvej serii este Peter, ale casom som ho az nenavidel. ()

Razzzor620

V době kdy se objevila první série jsem měl chuť dát tak za 4/5* Postupně budované napětí, sympatické postavy a každý konec jednoho dílu vás přímo nutil pustit si hned další. Seriál spěje k finále, které nakonec tak nějak není... Inu, schovává si asi trumfy do druhé série. Ta je ale o dvě třídy slabší. Citelně. Ale člověk dál trpělivě čeká. Třeba je to jenom slabej rozjezd, vždyž jsou to přeci pořád ty samý Heroes. A tak nějak přečká bez valného nadšení sérii druhou. Přijde série třetí, a tam jsem si najednou asi v druhém díle uvědomil, že to na co koukám je vlastně slušná "srágora". Další už jsem neviděl, nadšení opadlo, zábava taktéž, natož pak nějaká motivace pro sledování. Jak byl skvělý začátek, tak byl bolestivý pád, z piedestalu rovnou na tlamu. 2* jen kvůli vydařené první sérii. ()

Calabria

Opravdu kvalitní seriál, který stojí za zhlédnutí. Herecké obsazení je naprosto dokonalé a děj je krásně propletený. Malé rezervy k dokonalosti tam ale malé jsou - za mě 90% ()

Final

První série mě jistým způsobem zaujala. Dokázala mě udržet přes ty úmorné hodiny v napětí. Ačkoli seriál z větší části kopíruje X-Meny, snaží se brát se trochu vážněji a vlastně se to i docela daří. Snaží se více zaujmout reálností a tím, jak se lidé vyrovnávají s pocity. Bohužel, první série trpí až přehnaně nadstavovanou kaší v podobě vedlejších linií, jejichž absence by vůbec nic nezměnila, pouze by seriál zkrátila na přijatelnější stopáž. Tato série má sice slabý náběh, ale docela zajímavý závěr. Druhá série se snaží více zaměřit na neurčitost dobra a zla. Nikdo není záporák a nikdo není klaďas. Až na Sylera, který ale v celé druhé sérii vyplňuje pouze stopáž společně s pár dalšími liniemi, které se tentokrát ani nesnaží tvářit se, že jsou součástí většího celku. Vedlejších linií je v této sérii tolik, že jsem je raději přeskakoval a vůbec o nic jsem nepřišel. Závěru pak chybí právě ten bod, který spojil první sérii v nějaký ucelený bod. Poslední díl byl jednoznačně tím nejslabším dílem v druhé sérii. A po pravdě, do třetí série se mi už ani nechce pouštět. Návrat zloducha co by Sylera mě něj nepřekvapil, ale ani nezaujal. ()

Mil_haus

jsem fanda komiksů (hlavně Marvelu), proto mě seriál o lidech se "super"schopnostmi nebývale oslovil. Hltal jsem první sérii rychlostí tří dílů za večer (záměrně píšu jen o první sérii, další šly kvalitativně dolů). Sylar mě udržel u obrazovky i když se zrovna nic zajímavého nedělo a on na obrazovce vůbec nebyl (co kdyby se tam najednou objevil že? :)). Myslím, že to byl právě tenhle hlavní záporák, kdo ze seriálu udělal hojně sledovanou věc s vysokým hodnocením. Tak s chutí zahranou a dobře napsanou postavu jsem už dlouho neviděl ()

annacfd

První a druhá série jsou perfektní.. pak to jde pomalu ke dnu. Přesto dobrý nápad, kterému ale neustále zamotávání příliš neprospělo. ()

huhuhu783

v době kdy to bylo nový sem to hltal jak blázen.Těšil sem se na každej další díl,kterej byl dycky až za nekonečnej tejden. Pomohlo mi to i s naposloucháním ajny.A najednou konec-nic. Byl sem z toho mrzutej. Doprdele,zasraný producenti.To musí z každýho seriálu hned bohatnout po milionech dolarů,to jim nestačí pár set tisíc dolarů a dobrej pocit ,že dělají dobrej seriál pro fanšmejkry.Třeba se to zase jednou rozjede... no a Sylar je prostě koumes ()

majo.96

Prva seria super, celkovy vyvoj bol super ale potom ako serialu povedali stop a snazili sa to rychlo ukoncit tak cista katastrofa , to ten koniec radsej ani nemuseli tocit... Posledne 2 serie sklamanie ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zachraň roztleskávačku, zachraň svět!" Heroes byly zpočátku především dramatem, kde postavy toho hodně namluví a teprve pak odhalují své schopnosti. Postupem času se proměnili v plnohodnotný komiksový seriál. Sledovali jsme rajcovní blonďatou roztleskávačku ( Hayden Panettiere ), která měla schopnost regenerace, takže byla prakticky nesmrtelná. Japončíka ( Masi Oka ), jehož schopností bylo ovládání časoprostoru a rozesmávání nás fanoušků. "Yattaaaa!" Měl vždy takovou vtipnou dějovou linku. "Jseš pěkně hnusnej parchant, víš to?" - "Velmi líto. Já nemluvit pšíliš anglicky." Pak tu byl záporák ( Zachary Quinto ), který věděl, jak věci fungují. Dokázal získávat další schopnosti od jiných Hrdinů tak, že zabíjel ostatní výjimečné jedince a z jejich mozků si adaptoval jejich schopnosti. On byl moje nejoblíbenější postava zde. =) "Moje jméno je Sylar!" Opomenout nemohu ani největšího klaďase ( Milo Ventimiglia ), který po setkání s jiným výjimečným dokázal natrvalo přijmout jeho schopnost. Byl tak jediný, kdo dokázal vzdorovat Sylarovi. Kdysi seriálový hit a jednu dobu můj top seriál. - 90%. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)