Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

Life

První řada byla skvělá. Od stávky scénaristů to začlo jít z kopce. Jediný důvod proč sem serial sledoval až do konce byl Sylar. ()

Davvee

Perfektný sci-fi seriál. Kde hrdinovia majú super nezvyčajné veľmi zaujímavé schopnosti, tým pádom je seriál vždy zaujímavý dejovo. ()

kloubich

V podstatě telenovela, kde mají hlavní postavy zvláštní schopnosti. Do nadprůměru ho táhne hlavní záporná postava Syler (Zachary Quinto - díky této roli se z něj stal Spock). S dalšími sériemi kvalita scénářů poněkud upadá, přesto jsem dokoukal až do konce. Jako téměř všude i zde seriálu velmi škodí český dabing. ()

.stenley.

1. séria vynikajúca, 2. séria poľavila ale nie veľmi a 3. séria stratila väčšinu čara ale aj tak je to jeden z najlepších seriálov ktoré som videl... myslím iba dramatických ()

zekon

Přesně jak napsal Lima. Věděl jsem, že je třeba počkat a hodnotit až min. u třetí série. 1. excelentní za 5*, 2. už slabší ale dotáhla to 4*. Pěkný napínavý a gaučoudržitelný seriál se skvělými herci. Bubáci i klaďasi tu nejsou až tak jasní a člověk musí vidět další díl. Ovšem to co předvedli ve 3. sérii, bohužel, jako většina protahovaných a uměle nadstavovaných US seriálů to dopadlo i s tímto. Nudný trapný hnus, který nikam nevede a vznikl naprosto zbytečně. Je jasné že o 4 už ani nezavadím a vzniká další trapárna bez konce stylu Ztracení, Lovci duchů apod.......holt amíci....... ()

Nathani

Někdo se nám tady hodně koukal na LOST a X-meny, že? :) Jsem teprve u třináctého dílu první série, ale dle toho, co jsem se tu dočetla, bych měla být v nejlepším. Hrdinové jsou první sci-fi seriál, který mě kdy dostal do kolen. Úžasný příběh, obdivuhodné herecké výkony, skvělá hudba, pěkné kostýmy... Tvůrci mají hezký smysl pro humor "Save the cheerleader, save the world" a vím, že to není nic závratného, ale grafika názvů "kapitol" se mi nikdy nepřestane líbit :D ..Když k tomu přidám angličtinu, ke které ani já nepotřebuju titulky, tak je pět hvězdiček bez jediné pochybnosti :) EDIT po shlédnutí první řady a začátku druhé - překombinovanost na druhou. Zdařilý příklad toho, jak se dá z perfektního námětu udělat pár režijními (a scénáristickými) chybami filmový kýč. Hvězdička dolů, bohužel. ()

e-pilot

Pro mne tento seriál skončil po 1. řadě, která měla hlavu a patu, všechno do sebe zapadalo a konec byl logický. To, co následovalo potom, je jen nastavovaný guláš, ve kterém je víc vody než masa a nedá se jíst. ()

Linsang

První série fenomenální, druhá stále v pohodě, ale pak jsem to vzdala. Ani nevím proč, prostě mě to nějak přestalo bavit. Možná tomu dám ještě někdy šanci... ()

zero_zelo

jako jooo, dobrý. ale mám pocit, že je to poněkud překombinovaný. ke konci už sem se trošku ztrácela. a taky mě dost silně rozčiloval vztah "otec-dcera", kterej mi přišel moc přehnanej, až uchylnej, nemůžu si pomoct. ()

Palizer

Prvá séria absolútne za päť stars. Veľmi prekvapivý a zaujímavý seriál. Na druhej sérií môžete poznať, že koryto peňazí pomaly, ale určite vyschýna. No, ale stále uspokojivé. O tretej sérii musím povedať, že som sa musel poriadne prekonávať aby som vydržal do konca. Veľmi veľa postáv a príbehov. Človek sa musí poriadne sústrediť, aby stíhal z dejom a zvlášť, ak tento seriál pozeráte v Angličtine. Štvrtú sériu som už pozeral, len z povinnosti, že to chcem dopozerať až do konca, ale musím uznať, že bola lepšia ako trojka !!! ()

macoslavek

1. řada skvělá, 2. řada ještě přežitelná.. u zbytku radši předstírám, že neexistuje.. víc to nemá smysl komentovat, vše tu bylo řečeno. ()

BlackVelvet

Mne se na tom hodne libi, ze zapletka a jednotlive charaktery nejsou prvoplanovite, predvidatelne a ze divak musi premyslet. Ale dohromady to drzi, neni to prekombinovane a ma to integritu. Je to neco mezi Xman a Star Trek (teda aspon mne to vizuelne a kvalitou zapletek pripomina) a tim jak to realne vykresluje hrdiny se superpowers v realnem zivote mne to primomina Unbreakable. Casova smycky funguji dobre, skvele logicky zapadaji a udrzuji divaka v napeti. ()

tuctovychlap

prvé dve sezóny..výborné, chytľavé, scifózne..:) 75 %..a potom..potom som si radšej pozrel české filmy..premárnená šanca..ako pri Stratených..celkove 60 % :/ ()

F600

Miloval jsem tento seriál, ale nějak poté ztratil. Poslední serie zase začala nabírat, ale už to nestihla, z nostalgie 4*. ()

Rollo_Tomasi

1. série - bomba, plných 5 hvězdiček. 2. série - už to skřípe, občas nelogičnost, 2 a půl hvězdičky. 3. série - celé se to zadrhlo, tolik nelogičností pohromadě jsem už dlouho neviděl, odpad. Průměr jsou jen 2 hvězdičky. ()

injoy

První série super, jasných 5 hvězd, seriál jsem si oblíbil a těšil se na každý nový díl.. ale po Třetí sérii to šlo prudce dolu :-( ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)