Dexter a jeho Temný pasažér se vydají do Nebrasky vyřešit resty z minulosti. Debra vede vyšetřování případu Vraha soudného dne a při tom se potýká s problémy spojenými s jejím povýšením. (HBO Europe)

Necrotongue

Dexterův výlet do Nebrasky mě nikterak nenudil, vlastně mě dost bavil, protože mě hezky vrátil k událostem předchozí sezóny a poučil mě, že na každého musíte použít odpovídající nástroj. V případě vidláka to tedy sekera být nemohla... Celá epizoda měla jediný vážný zápor, pro který jsem nemohl jít na plný počet hvězdiček, byla tak nějak zbytečná a posloužila tvůrcům jen k naplnění kvóty dvanácti dílů na sérii. ()

topi80

Toto výletnické odbočení se mi moc líbilo. Tvůrci sice v první sérii poněkud neuváženě zabili Dexterova bratra, jelikož zřejmě nemohli tušit, do kolika dalších sérií se pustí, naštěstí má seriál prostředky, kterak životní moudra tohoto sympaťáka (odmyslíme-li si, že je to sadistický sériový vrah) aspoň trochu vrátit do hry a připomenout nám jeho bratrskou starostlivost. ()

NerdmanJarda

Ať si každý říká co chce, pro mě je šestá série stále na stejné laťce jako předchozí a naprosto ji zbožňuji (zatím). Epizoda Nebraska to pro mě celé akorát potvrzuje a dvakrát podtrhuje.  Ehm no... Asi zmiňme to nejlepší z celé epizody - dynamika brášků Moserových. Návrat Briana a jeho opakované rytí a znehodnocování kodexu je natolik zajímavé, že jsem se nad jeho smrtí dodatečně pozastavil a došel jsem k závěru, že nikdy neměl být zabit. I přesto se v epizodě nacházely pasáže s hlavním případem série, které zápletce dílu nesahaly ani po kotníky a působily zde navíc, ale dá se pochopit proč tu ty scény byly.  Rozhodně úžasná epizoda!! ()