Dexter je vtažen do případu, který považuje za velmi osobní záležitost. Debra má pocit, že své nové povinnosti nezvládá a zjištění, že měl Quinn poměr s jednou ze svědkyň v případu rituálních vražd, situaci ještě více komplikuje. (HBO Europe)

Necrotongue

Scénář byl přece jen o něco lepší než u předchozího dílu a na tempu příběhu to bylo hned znát. Děj sice opět mírně brzdil bratr Sam, ale tentokrát jsem to vzhledem k vývoji v klidu zkousnul. Role humorné postavy se ujal Quinn a v pohodě ji zvládl, takže jsem se měl i čemu zasmát. ()

topi80

Což o to, i tohle byl pěkný díl. Ale nevím, jestli je dobrý tvůrčí nápad udělat ze vždy poněkud rozporuplného Quinna debila a zda použít jako motor Dexterovy pomsty vztek (anebo prostě vůbec emoce). ()

Anderton

Tak máme tu zatiaľ najlepšiu epizódu šiestej sady a osobne dúfam, že to bude ďalej iba gradovať, pretože prvá polovica série ma nepresvedčila tak ako tie v predchádzajúcich sériách. Ale Just let go vo mne vzbudilo nádej na (ešte) lepšie zajtrajšky. Filozofovanie ohľadom temnoty a svetla dosiahlo svoj vrchol, rozumej z filozofovania sa stala realita. Zaujímavým smerom sa uberá aj hlavná dejová línia a som rád, že Quinn sa zase ukazuje ako totálny mačo dement a opäť mám dôvod túto postavu zo srdca nenávidieť. ()