Telefonuje si vaše třináctiletá dcera s někým, koho neznáte? Pozor, aby nešlo o vraha! V oboře letohrádku Hvězda je objevena již druhá oběť sexuálního devianta. Olina (A. Krejčíková), spolužačka zavražděné třináctileté dívky, má tajemství: telefonuje jí neznámý muž a zastřeným hlasem s ní probírá její pubertální bolístky. Olina se cítí osamělá. Rázná matka (V. Cibulková) ji svou majetnickou láskou dusí, i její tatínek (M. Etzler) má co dělat, aby ženinu lásku unesl. Matka pojme podezření, že neznámý telefonující je totožný s vrahem. Jenže to, co zprvu vypadalo jako zbytečná starost, přerůstá v opravdovou bitvu o záchranu dcery. V matčině minulosti je totiž cosi, co vzbuzuje strach… (Česká televize)

zette

Od tohoto filmu jsem nic necekal a tak jsem byl mile prekvapen. Muj tip na pedofila nevysel a o to vice jsem byl potesen. Slusny scenar i herecke vykony. Jen mi tam dost vadila postava reditele, neprirozene chovani. ()

dr.fish

Kriminálka rozhodně mizerná. Coby sólo pro Vilmu ovšem výborné. Cibulková si svou nevyrovnanou hysterickou matku střihla s chutí a plným nasazením. Film je natolik košatý dějovými odbočkami, že chvílemi ani nevíme, o čem to původně mělo být. Nakonec zřejmě jen o vztahu matky a dcery, zbytek nepodstatný. Mně ale byl tento pelmel docela sympatický a zanechal příjemný pocit. Takže 70%. ()

Šimpy

Celkem slušná tv podívaná. Vraha jsem díky herci tipnul hned. :-D A super akční scéna, kdy Cibulková pronásleduje auto, to bylo k tý postavě naprosto skvělý. A jedna z prvních rolí Stanislava Majera. ()

farmnf

Vilma Cibulková, opravdu herecký koncert. No a to jsou všechny kladné zprávy. Policajt tam hraje tak blbě, že to asi je vážně policajt a ne herec. Hlavní představitelka nevypadá na 13 ani náhodou, dala by na prdel leckteré pornohvězdě ale hraje skutečně jako 13-ka takže blbě. Scénář je ze 70% úplně zprasený. 3 * jen za tu božskou Vilmu a za dost drásavé téma pro rodiče mladých blbých holek. S telefonáty úchylů máme zkušenosti i v naší rodině....Vlastně je to zřejmé, Polesný totiž nic dobrého prakticky nenatočil, takže to by byla kurva náhoda, kdyby se mu tohle povedlo! ()

RonaMidu

kdybych z okolí neznala stejně naivní pubertální holky,přišel by mi film nablblý a Vilma Cibulková zbytečně hysterická....ale takhle ani ne.... nesledovala jsem proto tentokrát výkony herců,spíš "místopis" a zkoušela odhadnout vraha,což se mi povedlo dost záhy....asi intuice ?...:-) ()

Master19

Asi šlo o prachy, protože některé scény jakoby chybí. Sice nedává smysl, že tam nejsou, ale na pochopení děje to nemá vliv. Je to dané i tím, že celý příběh je celkem jasně čitelný a divák nemá moc prostoru na spekulace. Plusem je určitě uvěřitelně afektovaná Vilma Cibulková a také debutující Aneta Krejčíková, která je opravdu k nakousnutí. A divák nemrava se dočká i jedné její scény ve spodním prádle, ačkoliv je úplně zbytečná... ()

fabecc1222

Hodně nelogicky vedená kriminálka, kdy se snaží ukázat na určité problémy té doby, ale chování postav je tak mimo mísu, že to každého hned praští. Velmi laciná výprava tomu také příliš nepřidá, stejně tak příšerné postsynchrony. ()

Kali4

Ač jsem očekával depresivní drama, nejspíš omylem jsem dostal geniální komedii. Napětí chybí a zápletka je slabá, nicméně stěžejní scény, při nichž má divák s vytřeštěnými zraky nervózně drtit ovladač v dlani, vyznívají naopak tak neuvěřitelně humorně, že nemůžu jít pod čtyři. Velký podíl na tom má skvěle hrající paní Vilma Cibulková, která je správně tragikomicky psycho. ()

!Borec!

Od začátku jsem si pořád namlouval, že se to eště rozjede a bude se něco dít, ale bohužel pořád o tom samém. Skloubit to vše do 3/4 hodiny a chápat to jako jeden díl z detektivního seriálu, tak bych to ještě trochu bral, ale jako film u mě neuspěl. ()

Tjaden

Průměrná televizní detektivka plná nelogičností a za vlasy přitažených momentů (hlavně Bohdalka s pepřákem). Těm holkám bylo rozhodně nad patnáct, nechápu jejich vydávání za třináctileté. Pochvalu si zaslouží Vilma Vilma Cibulková, jinak ostaní výkony nic moc. ()

Michelle75

Herecké výkony byly výborné, při té sestavě se ani není čemu divit, ale mě prostě rozčilovala ta naivita té dívčiny a její ochota si tak s radostí telefonovat s neznámým člověkem. ()

Slimak

Nic zvláštního ale na neděli večer film akorát na míru...když tam ale vidim Bohdalku s pepřákem nevim jaký ten film má tendence...jestli ke kriminálce pro náctiletý anebo k vyložené komédii...každopádně ta holka se mi docela líbila a to taky počítám...čtrnáct jí rozhodně nebylo. ()

Ripley

Dejte Cibulkové hlavní roli v kvalitním filmu a Českého lva má jistého.Zde její výkon opět za výbornou,"jen" ten děj byl malinko hloupoučký. ()

Bohemák

Jo, holky, když vylezete ven s tím, že Vám to má co nejvíce slušet, riskujete! Nějaký prasák se každou chvíli najde. Kriminálních příběhů na tohle téma asi není nikdy dost. "Zastřený hlas" mi přišel herecky velmi slušný, jinak trošku levný. Velmi přesvědčivé jsou civilně a uvěřitelně působící reálie z pražských Petřin a obory Hvězda. ()

dopita

Průser. Smutnej průser, protože mám z filmu pocit, že se rejža snažil. Jenže za prvé měl k dispozici prachbídnej, řekl bych skoro až amatérskej scénář a za druhé film neobdařil žádnou invencí, ničím co by dokázalo diváka zaujmout a čím by udržel jeho pazouru co nejdál od dálkovýho ovladače. Mě zaujali pouze herecké výkony, za ně jedna hvězdička, jinak velké zklamání. ()

KatRi

Tohle zachránila jen Vilma Cibulková. Pořád jsem čekala, kde bude ta zajímavá zápletka, nečekaný závěr, jenže tady už skoro od začátku bylo tak jasno... ()

mira007

První film, kde jsem si všiml Krejčíkové a Jaškowa. Snaha o něco thrillerového tam byla a s ohledem na tehdejší produkci se jednalo o mírně nadpůměrný krimi počin okořeněný dobrými hereckými výkony, ale jinak nic vyjímečného. ()