Hellsing

Predloha:

Kóta Hirano (komiks)

Hudba:

Hajato Macuo

Fumiko Orikasa, Steven Brand, Norio Wakamoto, Takehito Kojasu, Unšó Išizuka, Wataru Takagi, Júdži Ueda, Micuki Saiga, Hiroši Naka, Šó Hajami, Osamu Saka (viac)

"Hellsing organization", Londýnská agentura pro potírání nemrtvých vlastní velmi účinnou zbraň. Čistokrevného upíra jménem Alucard. Mladá policistka Seras Victoria se při jedné zásahové akci potká s Alucardem, který ji "zachrání" život tím, že ji promění v upíra a příjme do agentury Hellsing. Tam pod vedením jejich šéfky Sir Integry Hellsing vedou válku nejen proti upírům a ghoulům. První dva díly rekapitulují části děje ze série HERUSHINGU a od třetí části se rozvijí nový příběh s novými nepřáteli. (Crowen)

Recenzie používateľa Viktooorka k tomuto seriálu (3)

Hellsing (2006)

Alucard je pořád frajer!! Uvidíme, co mi OVA dál nabídne :o) ()

Hellsing III (2007) (E03)

Tímto dílem se potvrdilo, že má Arucard krvavě červenou barvu opravdu rád :o) ()

Hellsing IV (2008) (E04)

Herr Sturmbannführere, lituji tě jestli je tohle tvoje jméno... Tvoje občanka musí být ohavně veliká a tvůj podpis zabere jistě nějaké to století.. Ale jelikož jsi vyšinutý magor, který kromě dlouhého jména máš i dlouze hnusné proslovy, nelituji toho, že tě nenávidím.. Z mého milovaného Hellsinga děláš fašistickou slátaninu a do boje proti mému čumáčkovi posíláš uplakané histerky, které neumějí ani zpívat, i když na německých písničkách se talent nepozná! Doufám, že ta tvoje světová válka bude stát za to.. Arucarde najdi ho a znič ho!! :o) ()