Stretnutie organizácií Hellsing a Iscariot s Kráľovnou Spojeného kráľovstva je prerušené správou od Majora, v ktorej hlási svoj úmysel viesť vojnu proti Anglicku. Medzitým sa Millenniu podarí uniesť lietadlovú loď Eagle a tak Integra vyšle Alucarda, aby so zločincami na čele s Rip Van Winkle urobil rýchly proces. Major a jeho prisluhovači sú na ceste k Londýnu aby stiahli Anglicko do ďalšej vojny. (NeosinneR)

blade23mc

Tenhle díl je trochu slabší o proti tomu, co a jak to probíhalo v dílech předchozích. Je tu až moc debatování a opakování se toho, jak někdo někomu nějak pořádně natrhne prdel... krve bylo zase dosti, ale nějakého pořádného fightu jsem se tu nedočkal, všechen boj tu byl shrnut asi v páru minutách, což mě trochu zklamalo a snad další díl to napraví..60% ()

Sabiana

Ano, tento díl je důkazem toho, že zvorat se dá vážně všechno! Tak tedy všem zúčastněným děkujeme za to, že nám z Integry udělali rádoby frajerku, která nemá být na co hrdá a nedrží si ten cool odstup jako vždy, z Alucarda otravně se tlemícího (ne ďábelsky se usmívajícího) otravu, který když otevře hubu, vypadá jako žralok, a kvůli účesu musí ráno v koupelně strávit nejméně hodinu, a z Viktorie směšnou, ne něžně roztomilou, hlupačku. Úkol splněn, tohle je to peklo, které jsi chtěl Herr Stur... jak dál? Tenhle díl měl skončit tvým proslovem, po kterém by se ukázalo, že za tebou celou dobu stojí Alucard, jenž na závěr prohlásí: "Moc kecáš!" ()

Mi Nü-Chai

U všech částí Hellsing OVA jsem měla dojem, že se mi jednou zas rozhodli autoři anime udělat radost, nejsilněji na mne však tento dojem zaútočil u části čtvrté (a potom i šesté). Museli se mi hrabat v hlavě! Úžasné, krásné, s maximálním důrazem na stylovost a cool faktor, zkrátka kurevsky boží. Varování Ministerstva míru: závěrečný proslov páně Sturmbannführera může u citlivějších osob vyvolat silný ZLOrgasmus. ()

darthvader77

Opera při takovémhle masakru? Nu, proti gustu, žádný dišputát, tak i tento díl jsem si skvěle užil. Alucard urobil s Rip Van Winkie krátký dlouhý krvavý proce. Nacisté preventivně pročistili svoje řady než vyrazí robit bengál do Anglie. Flotila zeppelinů se značně rozšířila. Vyhlašení války feels good, především setkání Alucarda s královnou. ()

Viktooorka

Herr Sturmbannführere, lituji tě jestli je tohle tvoje jméno... Tvoje občanka musí být ohavně veliká a tvůj podpis zabere jistě nějaké to století.. Ale jelikož jsi vyšinutý magor, který kromě dlouhého jména máš i dlouze hnusné proslovy, nelituji toho, že tě nenávidím.. Z mého milovaného Hellsinga děláš fašistickou slátaninu a do boje proti mému čumáčkovi posíláš uplakané histerky, které neumějí ani zpívat, i když na německých písničkách se talent nepozná! Doufám, že ta tvoje světová válka bude stát za to.. Arucarde najdi ho a znič ho!! :o) ()

• Nedlouho před koncem se na obrazovce v nacistické základně objeví mapa Blízkého výochodu a Jižní Asie, ale popisy zmatečně odkazují na různé americké a evropské státy: Brasil, Peru, Panama, Poland, Ecuador. Přibližně v místech indické Kolkaty je dokonce vyznačen Kiel (město v Německu) a v Tibetu zase Hannover. Na jednom z dalších záběrů je přitom i správná mapa Jižní Ameriky. Vzhledem k povaze věci je ovšem otázkou, zda jde o chybu, nebo něčí šprým. (Mates2106)
  • Rip niektoré postavy opovŕžlivo nazývala "Angláni", tak ako to kedysi robili nacisti. (Eerie)
  • Zo všetkých OVA dielov práve tento zahŕňa najviac dielov z originálnej manga predlohy. Jedná sa aj o jediný OVA diel, kde sa na všetkých obaloch nachádza tá istá hlavná záporná postava, ktorá v danom dieli aj vystupuje. (Eerie)

Novinková smršť

Novinková smršť

30.08.2008

Čachrování s podzimními premiérami, Downey, Jr. jako komiksový padouch, Spielbergův Tintin a obrovští roboti na vás čekají v dnešním souhrnu. Přesun šestého Harryho Pottera na příští léto vyvolal v… (viac)