Hellsing Ultimate Abridged

všetky plagáty

Jeoffrey

Z Abridged sérií zatím jedna z těch opravdu povedených, za což může i fakt, že za ní stojí velmi zkušený "TeamFourStar". Takže hodně velká legrace a zároveň super akce, kterou tomu propůjčuje originál. 9/10 Na závěr ještě dodám, že i mě překvapuje, že je tohle jediná Abridged série na této databázi, protože minimálně ještě sérii DBZ od TFS, dále pak Yu-gi-oh! od Little Kuriboh a především SAO od SWE (mnohem lepší jak originál!!!) bych si hodně rád opětkoval... ()

SonGokussj

Co rok, to nová episoda. A co rok, to neskutečná zábava. Neuvěřitelně povedený Hellsing. Mnohdy zapomenete, o čem byl originál. TFS se totiž snaží jít dle originálního příběhu, avšak s komičtější formou. To stejné udělali naprosto briliantně s DBZ. Tento Hellsing, nyní ještě nedokončený, však ode mě dostává plnou nálož. Červených 95% ()

animaxis

Musím uznat,že to zparodovali dost dobře.Nevím proč,ale těším se na další díly.Ten co dabuje Alucarda je prostě dokonelej:D Směju se ještě ted:D ()

East12th

Dlho som sa tomu bránil a nechcel som to pozerať pre pocit, že by mi to pokazilo dojem z originálneho Hellsing seriálu ( Hellsing Ultimate sa to podarilo dostatočne ), ale musím dať 100%. Tak dlho a intenzívne som sa už dlho nezasmial. "Give that bitch a cannon. Bitches love cannons."Pre všetkých čo majú radi Alucarda, škoda že sú to len 4 časti.. ()