Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Petoss1

Výborná policajná komédia, ktorá sa chcela k záveru zmeniť na drámu, ale len komediálnu. Paródia na všetky zbrane a pasce, paráda! 80% ()

Rocky88

Zábava to určitě je. Poslední půlhodinka skvěle mixuje vše, co se odehrálo v předešlých 90-ti minutách. Ať už jde o různé odkazy, parodování, hlášky či demolice, vše je skvěle vypointováno. Proč tedy tak nízké hodnocení? Protože v těch předešlých 90-ti minutách je spousta hluchý míst a minut navíc. Zbytečná se mi zdála i splatter-brutalita - ta mi vždy ukradla smích z bránice... ()

Skleena

No, přátelé... co říci :) právě jsem to dokoukal a dojmy jsou značně rozporuplné. Simona Pegga mám rád, navíc mi neskutečnou radost udělala (dvoj)rolička Billa Baileyho... Rovněž jsem se k snímku snažil mít odstup s tím, že to přeci taková konina být opravdu a záměrně má...ale... protože je vždycky nějaké to ale... 121 minut? v momentě, kdy zbývalo padesát, říkal jsem si: proboha, to budou buď neuvěřitelně dlouhé titulky, nebo hodně málo hvězdiček v hodnocení... každopádně karta se obrátila, ve Stanfordu rozpoutalo peklo a konečně to začalo mít grády... každopádně na místních osmdesát procent to tedy rozhodně nemá. Alespoň tedy u mě ne. A je to škoda, protože potenciál tu byl. ()

O´Neill

Člověk by neřekl, co z tak na první pohled naprosté béčkové záležitosti, může vyjít. A byl jsem opravdu milé překvapen. Ty dvě hodiny mi uběhly jako voda, a vtipných momentů bylo opravdu požehnaně. Nutno poznamenat že film jsem pustil s opravdu špatnou náladou. Když ale film skončil, náladu mám opět perfektní! Rozhodně super film, se spoustou vtipu, a perfektních akčních scén. A na závěru STi. ()

Attta

Tato dvojice herců, kteří točí téměř výhradně spolu, mají něco do sebe. Výborně jsem se u filmu pobavil. Za originalitu a pravou anglickou atmošku dávám 4 hvězdy. ()

Elyssea

Anglický venkov je to nejnebezpečnější místo na planetě. V Sandfordu by zaklepal bačkorama i Tom Barnaby. Tohle je totiž vesnička roku, pod jejíž fasádou toho hnije víc než v celém státě dánském. Geniálně sestříhané, zběsilé a krvavé. Mám chuť na modré cornetto. ()

Streeper

Je to hezký snímek s napínavým dějem, s pevným přátelstvím a s anglickým humorem, čekala jsem humoru trochu víc, ale film mi dal něco jiného: Skvělé obsazení, postavy, střílečku. Na rozdíl od ostatních "policejních komedií" má film začátek a konec, jinak řečeno, má hlavu a patu, ale přeci jen jsem čekala od tohoto filmu trochu víc. ()

joker.george

Nemám sice nakoukáno dosta akčních klasik, ale i tak mi nedělalo problém užít si tenhle film, který paroduje i sám sebe. Sice mi chvilku trvalo, než jsem si zvykl na humor, ale posléze jsem se už jen bavil. Herci jsou vybráni skvěle a cemeo pár herců taktéž velice potěšilo (Freeman, Nighty, Jackson...). Na důvod vražd by snad nepřišel ani Sherlock Holmes, za což si snímek určitě zaslouží palec nahoru. :D ()

4daPeace

Verdikt: Jak se tahle novinka dostala do IMDB's Top 250? To musim videt... Tak tohle byla moje slova pote, co jsem zjistil, ze tento film vubec existuje. A po shlednuti? To snad nemyslite vazne?! Ani jednou jsem se nezasmal ci vubec pousmal, vse je vyvedeno ad absurdum a jestli Soumrak mrtvych byl celkem slusny film, tak tohle je opravdu o nekolik trid niz. ()

ad

Vynikající, neotřelá, originální a všehovšudy parádní parodie na akční filmy + minimálně stejně dobrý akční film !!! Myslel jsem, že podobná kombinace je nemožná !!!! Navíc štěk dokonale zamaskované Cate Blanchett je kouzelný :) ()

TomikZlesa

Přiznám se, že film sem si pouštěl s velkými obavami, žánr akční a komedie v jednom moc nemusím, ale tohle se povedlo. Dloho sem se tak nenasmál a přitom si užíval perfektní akci, i přes opravdu silnou komediální stránku si film zachovává celkem vážnou tvář a oba žánry do sebe perfektně zapadají. ()

DruidKarel

890. hodnocený film: Nemám rád tyhle britský filmy s jejich typickým britským humorem, který je mi cizí. Nechápu, čemu bych se měl smát. Chápu, že jsem Evropan stejně tak jako oni, ale nevidím důvod, proč bych měl žrát jejich filmy. Ne, nejsem xenofob, ale tohle skutečně nemusím. Musím ale uznat, že tenhle film mě pobavil a i když mu dávám jen 3*, tak si zaslouží pochvalu, protože hlavní představitel role "policisty" i jeho debilní parťák, uměli zaujmout parádně. 3* ()

Wladi.mir

Těžko hledat slova. Dejte britům do ruky zbraně a vyjde něco takového. Prostě klasický britský humor, v čele s předními britskými herci v téhle akční komedii, kterou vystihuje jen jediné slovo "NÁŘEZ"! ()

nithiel

O třídu horší než Shaun of dead, hlavně kvůli pokusu o detektivní část příběhu, která je vcelku od počátku jasná, přitom hlavní postavy okolo ní chodí se zavřenýma očima, zatímco ti vědoucí ještě pomrkávají. Navíc se hrozně dlouho nic moc neděje, první zajímavý moment přijde v polovině filmu pod kostelní věží. Od té doby se spád trochu zvětší ale žádné terno to stejně není. Navíc mi přijde, že k Peggovi se samopaly hodí ještě méně než k důchodcovské maloměstské domobraně, která je alespoň vtipná. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)