Ústřední hráči příběhu tvoří známý milostný trojúhelník, jehož potenciální přítomnost provází většinu manželských soužití od nepaměti. Nová žena v životě ženatého muže znuděného stereotypem a zdaleka už ne tolik překypujícího láskou k choti, které to kdysi před Bohem slíbil. Přidejte k tomu úpěnlivou sexuální potřebu a touhu po novém těle a vyjde vám, že Brad (Patrick Wilson) je v tom se Sarah (Kate Winslet) až po uši. A jeho manželka Kathy (Jennifer Connelly) přitom trpělivě vychovává doma jejich potomka a na manželovy pozdní příchody z práce nahlíží stále s neskrývanou důvěrou v oku. Brzy se však o Ní doslechne a nic už není jako dřív... (oficiálny text distribútora)

mirika39

Veľmi kvalitne natočený film, ktorý má hlavu aj pätu, s vynikajúcim hereckým obsadením, kde Kate Winslet opäť dokázala, že je skvelá herečka a tak isto s Patrickom Wilsonom sa výborne dopĺňali. Žáner by som priradila k psychologicko-romanticej dráme, kde mnohé situácie úžasne vykresľujú reálny život. Je tam mnoho pekných, precítených záberov, no k piatim hviezdičkám mi ešte čosi chýba. Pre mňa 85%. ()

lineker

Přesně ten typ dramatu, který mne dokáže potěšit. Vše nutně vychází z kvalitního scénáře a reálně vykreslených postav. Vztahy hlavních hrdinů potom vypadají velmi autenticky, zvlášť když není zbytečně tlačeno na emoční strunu. Říkáte si ano tohle je reálný příběh, toto se opravdu může stát, když potká někdo někoho a nalezne odvahu ve svém životě něco změnit. Film o touze žít lepší život i když překážek jak toho dosáhnout je všude plno. ()

krysarr

Nesdilim všeobecne nadšení... Hlavně kvůli poslední cca čtvrt hodině, ta se nepovedla. Jinak by byly 4, Kate Winslet měla toho Oscara dostat opravnene ()

ptady

Film jsem si nahrál jen tak náhodou. Ačkoliv jsem si ho pustil po 22 hodině, že skouknu jen kousek a půjdu spát, děj mne vtáhl a já ho viděl celý najednou i s reklamama. Není tam žádná kladná a vlastně ani vyloženě záporná postava. Není to také žádná pohádka, že. Už dlouho jsem neviděl tak zajímavý a napínavý film. ()

Sejkorka

Pěkný film, výborní herci. Závěrečné rozuzlení poměrně překvapivé, protože to není o ústředním páru, ale o úchylovi (Ronnie). Nicméně, Kate W. je opět famózní. PODRUHÉ 16-4-23 Nadále 80%. Vše se vrátí na začátek a paní Bovaryová se nekoná. ()

Nektarinka

Výborný film a solidní obsazení. Kate Winslet předvedla parádní výkon a to jí nějak extra nemusím. Patrick možná vypadá dobře, ale v roli Brada mi byl velmi nesympatický. Vypravěč mi přišel trošku zvláštní, ale nevadil mi. No a Jennifer Connelly.. kde začít? Hrozně mě mrzí že dostala tak málo prostoru, protože i v těch málo minutách byla naprosto úžasná. Její telefonát domů z práce a hrozně smutný výraz když jí to Brad nebral, nebo úplně dokonalá scéna u oběda kdy se začne mluvit o Bradově noční fotbalové lize a ona konečně pochopí.. ten její pohled, nemusí vůbec nic říkat a je úplně jasné co vše jí běží hlavou. Ono celkově mi filmové Kathy bylo líto - vydělává peníze a živí rodinu, vše zařizuje, na Brada je milá, hodná a chce pro něj to nejlepší, miluje jejich syna..no a Brad? Znuděný stereotypem a hromadou času co má, tu si vzpomene že nemá telefon a že by ho chtěl tak ať mu ho koupí, támhle utrácí za nějaké časopisy, na zkoušky kašle. " Jo moje manželka je hodná a velmi krásná a co jako? Krása se přeceňuje.. " Nevím co k tomu dodat, ale zahrál to dobře to se musí nechat.. alespoň o syna se krásně staral. Děj s úchylem byl také skvělý (scéna v bazénu a autě) a ten jeho pohled..brrr. Každopádně film se mi moc líbil proto jsem se také tak rozepsala:-D, nechápala jsem tedy úplně ten konec jak šel jezdit na skatu místo té schůzky:-D. I spousta komentářů tady je zajímavých, vyzdvihnu jen jeden a to od Hal_Moora: že jak by to asi vypadalo kdyby si Jennifer a Kate prohodily role.. to bych opravdu chtěla vidět! 4/5 ()

jmennno

Dost jsem váhala, jestli mám dát čtyři nebo "jenom" tři hvězdy. Nakonec přidávám hvězdičku pro Patricka Wilsona. Je to totiž děsnej fešák. Bohatá panička žijící na předměstí v krásném domě, ve kterém se ale cítí osamocená. Pro svého manžela je neviditelná.Osamocený otec, který vlastně není tak úplně osamocený, a jeho žena, co dává přednost kariéře před synem a manželem. A tak si začne románek se sexy tatínkem Bradem. Každý z sousedů skrývá nějaké to svoje tajemství. Včetně úchyla pedofila. Trochu klišé. ()

peproch

Hlavní postava, osamělá matka a manželka Sarah (Kate W.) se cítí jako ve vězení kvůli svému ne moc sexy tělu, svéhlavé a náročné dcerce, manželovi, který je pořád pryč a je závislý na internetovém sexu. Podobá se paní Bovary, i na základě diskutované četby v literárním kroužku, kam smí přijít. Erotický i přátelský vztah nalézá u nedostudovaného a na otcovské dovolené pobývajícího Brada, též ve vězení situace. Ostatní postavy této fresky z současného předměstí vlkého amerického města spoluvytváří situaci, hru vztahů a událostí. Závěr: nemá se cenu babrat v minulosti, budoucnost začíná teď. Jak ale Sarah změní svou nelibou situaci, poté co plán na útěk s Bradem selže, protože on se pocítí opět dítětem, film nevypráví. Zvláště muži jsou všichni malými dětmi. Což nejvíce představí Ronnie, pedofil, který právě přišel o maminku. Výpravné, psychověrné, komentářem provázené. ()

Daniel Craig míří do televize

Daniel Craig míří do televize

02.06.2016

Představitel Jamese Bonda stále nepotvrdil, zda si znovu obleče ikonický smoking. Všechno ale nasvědčuje tomu, že je s agentem 007 hotový. Na jedné straně máme setkání bondovských producentů s Jamiem… (viac)

Temný rytíř na Divokém západě

Temný rytíř na Divokém západě

05.08.2012

Christian Bale skončil jako ochránce Gothamu (alespoň prozatím to tak vypadá) a poohlíží se po dalších projektech. Adaptace bestselleru Bostona Terana The Creed of Violence ztratila Leonarda DiCapria… (viac)

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz