Ústřední hráči příběhu tvoří známý milostný trojúhelník, jehož potenciální přítomnost provází většinu manželských soužití od nepaměti. Nová žena v životě ženatého muže znuděného stereotypem a zdaleka už ne tolik překypujícího láskou k choti, které to kdysi před Bohem slíbil. Přidejte k tomu úpěnlivou sexuální potřebu a touhu po novém těle a vyjde vám, že Brad (Patrick Wilson) je v tom se Sarah (Kate Winslet) až po uši. A jeho manželka Kathy (Jennifer Connelly) přitom trpělivě vychovává doma jejich potomka a na manželovy pozdní příchody z práce nahlíží stále s neskrývanou důvěrou v oku. Brzy se však o Ní doslechne a nic už není jako dřív... (oficiálny text distribútora)

Agent008

Slušné vztahové drama, kde osud píše scénář a kde se věci dějí jinak, než by si všichni přáli. Přes neúplně uzavřený konec jsem byl potěšen filmovým závitkem a nebyl jsem zklamán ztrátou prožitých hodin a minut. Ronnieho postava, která byla postavena ze začátku jako ta negativní, se nakonec vyvrbail v hlavní pozitivní, kterou divák musel litovat. Emocionálně silný vypravěčský příběh ve stylu Zoufalek, nicméně o hodně lepší. ()

Cor-Angar

Tenhle film působí tak trochu komorně, ale rozhodně stojí za to se na něj podívat. Kdyby kvůli ničemu jinému, tak kvůli těm hercům, kteří hrají zajímavé postavy a hrají je skvěle. Škoda že Jennifer Connely a trochu i Noah Emmerich mají málo prostoru, ale J.E.Haley, Patrick Wilson a hlavně úžasná Kate Winslet jsou výborní. Kromě těch herců mě hlavně zaujal příběh a celkové zpracování a prostě nemůžu jinak než za 5*. Je to skvělý film, na který se kdykoli znovu rád podívám. ()

Jurcekk

Nemám rád tento film.prečo sa nerozviedli a nezobrali. Rorschach bol výborný.Tvorcovia sa mohli trochu viac vyhrať so záverom. Bolo to také zmätené ... ako tuto môj príspevok. ()

Odbornik___

Hodně působivé drama s ohromně uvěřitelnými, skvěle napsanými a dokonale zahranými hlavními i vedlejšími postavami (děti mě svou přesvědčivostí šokovaly!). Mhmm... to bysme měli suchou definici, a teď něco málo mých niterných pocitů. Je to síla. Skutečně těžce popsatelná síla, která mě zasáhla přímo do srdce (uvědomuju si patetičnost té věty, nebojte, ale prostě je to tak). Silný příběh, plný emocionálně vypjatých chvil, milých epizodek, nejasných náznaků, dokonce i humoru, který se mi moc líbil, zkrátka je to něco, co stojí za to vidět. Věřte miněštěstí nebo s tím bojovat, v jejím odhodlání a vzpouře bylo něco krásného". Identifikace s touto postavou je jasná i bez toho, ale právě tento okamžik je ve filmu jeden z nejniternějších. Jak to přesně s Bradem a Sarah dopadne, nepovažuji v celém kontextu za to nejdůležitější, nakonec se totiž ukáže, že právě ony "postradatelné" linie mají zásadní vliv na ty hlavní. ()

marttul

Dávám 4 hvězdy - za postavu Ronnieho a celou dějovou linii kolem něj. V konečném součtu je právě ta jeho linie pro mě ve filmu tou nejzajímavější a hlavní. ()

Spike86

Poměrně komorní vztahové drama v pomalém tempu se zajímavým literárním způsobem podání příběhu využívající vypravěče. Bohužel na mě je tenhle typ filmů příliš rozvláčný, postrádající tempo a tím pádem se tam občas vkrádá nuda. Ale to je spíš můj problém. Přes to tenhle konkrétní kus se mi celkem líbil a moc jsem se nenudil. Vypravěčské vložky mě zaujaly. 70% ()

DrifterSoul

Velké téma, mnohovrstevná a jemná psychologie. Vynikající herecký výkon (Kate W.). Tedy přesně to, co mám ve filmech tolik rád. Přesto musím dát jen tři hvězdičky. Zpracování se dle mého názoru neoprostilo od mnoha cliché. A iritovala mne též postava Brada. Jeho "confused" postoj k reálnému životu a nedostatek minimální mužské cílevědomosti. (Ovšem to je samozřejmě, pouze a jen, můj problém :-). ()

lola10

Miluji filmy, o kterých, po jejich shlédnutí, musím ještě dlouho přemýšlet. Láska, touha po svobodě, chtíč a neštěstí v duších hlavních aktérů na Vás sálá ven z obrazovky. ()

ABC1

Něco z tohoto filmu připomíná Americkou krásu, a také Nouzový východ, který se mi líbil o dost víc. Jinak  jde o zajímavý příběh, kde Kate herecky naprosto dominuje, ale ten konec mě otrávil. Nechtěla bych se už podívat ani na jednu scénu znovu; je to příliš depresivní, smutné a melancholické... ()

mmirri

Nudilo mě to. Jasně, většina postav se v tom filmu nudí a neví, jak se uspokojit. Zdálo se, že pár okrajových postav si žije dobře - a ty mě zajímaly mnohem víc. Další přehlídku marasmu bez východiska nepotřebuji, běžný život jich nabízí dosti. Film končí sice docela příjemně, ale ten konec je jen řadou zlomových událostí. Zase mě více zajímá, jak postavy jednaly po tom zlomu, jak se jim pak dařilo pořešit ten svůj marasmus 'dospěle'. ()

BigBen87CZ

U tohohle filmu jsem si po dlouhé době ... hodně dlouhé době ... řekl, že na něco takového ještě nejsem dost vyzrálý. Ačkoliv se v mnohém cítím hodně napřed myslím si, že abych pochopil hloubku tohohle snímku, musel bych mít za sebou v životě víc. Nejsem ženatý, nemám děti. Asi právě proto zůstal v mém hodnocení tolik pozadu. Věřím, že si film pustím znovu ... za pět, deset let ... a jeho krásu docením ... ()

tytule

Film, jsem zhlédla notně otrávená ze šedi stereotypních dnů, musím říct že jsem se vzhlédla v Kate Winsletové, jakožto matka jsem jí chápala a byla jsem zvědavá jakým tempem se film bude ubírat, scény na koupališti s panem hezounem, jsem sledovala s pobaveným výrazem ovšem ,když na scénu nastoupil pedofil Ronie, tak jsem se chvílemi otřásala napětím co vyvede a na druhou stranu ve mně budil pocit lítosti, moc se mi líbil výkon všech herců.Celý film se moc povedl, jak příběhem,tak i výkony všech herců :-)). ()

katusia

drama o tom, ako sa neda zit v malomestiackom prostredi, ak sa co i len kusok vymykate. cely cas som mala pred ocami americku krasu a uvedomovala som si, o kolko je lepsia. Male deti su zbytocne ukvakane(zbytocny komentar) hlavne tri pribehy spolu podla mna nie velmi suvisia. ()

bronik

Výborný film, který mě od začátku do konce bavil. Postavy jsou obdařené inteligencí a zajímavými povahami, takže děj není předvídatelný. Chtěla jsem dát pět hvězdiček, avšak závěr flmu počínaje nepochopitelným zkratem Brada, který si jde při útěku zaskejtovat :-) mé hodnocení snížil. Jinak přesvědčiv herecké výkony celé trojice a líbí se mi proslovy vypravěče. ()

Abigail

Začíná i končí na dětském hřišti...tohle se klidně mohlo stát a díky rozuzlení uvěřitelné opravdu až do konce. Postava "exhibicionisty" zajímavá a v jednu chvíli až mrazivě realistická, tři slípky z dětského hřiště opravdu solidně kvokaly...po všech stránkách dobrej film, nechá stopu jako málokterej. Miluju filmy, kde vynechají happy end a přesto je dotáhnou do konce. ()

Cralg

Nejsem sice fanoušek romantických filmů, ale tento skvostný počin, se navzdory mé počáteční skepsi z úvodu, změnil na hltání děje až dokonce, který jak jsem doufal nebude nijak provařený. Celkově vzato však šlo o možnost výběru, změny a možného dobrodružství. Navzdory tomu, že se jednotliví "hrdinové" navenek po vzoru USA tváří, že mají miliony možností, tak opak je pravdou - malé předměstí je jedna velká drbárna, kde z každé pomluvy nevyváznete tak snadno. Skrývaný románek pod rouškou sžíravé touhy stravuje diváka přímo do sebe, tak jako emoce vyvolané u zprvu bezcitného a "mamánkovského" sexuálního nezvladatelného devianta Ronnieho. Příjemná hudba, výborné dialogy, bravůrní a neokoukané zpracování si dozajista zaslouží i těch 85%. ()

Unn

Stále přemýšlím, co mi na tom filmu vlastně nesedlo. Herci hráli dobře, příběhy postav byly zajímavé a nápad s vypravěčem mi přišel skvělý. Přesto jsem se tím nějak těžko prokousávala. Dohromady to bylo velice mdlé a myslím, že to bylo způsobeno hlavně nezajímavými dialogy, hluchými scénami a řešením mnoha postav, které mi pak nepřišly dotažené dokonce. ()

Daniel Craig míří do televize

Daniel Craig míří do televize

02.06.2016

Představitel Jamese Bonda stále nepotvrdil, zda si znovu obleče ikonický smoking. Všechno ale nasvědčuje tomu, že je s agentem 007 hotový. Na jedné straně máme setkání bondovských producentů s Jamiem… (viac)

Temný rytíř na Divokém západě

Temný rytíř na Divokém západě

05.08.2012

Christian Bale skončil jako ochránce Gothamu (alespoň prozatím to tak vypadá) a poohlíží se po dalších projektech. Adaptace bestselleru Bostona Terana The Creed of Violence ztratila Leonarda DiCapria… (viac)

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz

Soukromé „topky“ předních uživatelů ČSFD.cz