Matthew Broderick a Danny DeVito září v rolích sousedů, kteří mezi sebou soupeří o nejhezčí vánoční výzdobu! Buddy Hall (DeVito) je pevně rozhodnut, že tenhle rok přebere Stevu Finchovi (Broderick) místo vánočního krále. Svůj dům chce ozdobit tolika žárovkami, že budou vidět až z vesmíru! Nikdo nedokáže odhadnout, jaký budou mít tyhle prázdniny konec. Vy si však tuhle divokou a sněhovou slavnost smíchu jistě užijete a zamilujete si ji společně s celou rodinou! (oficiálny text distribútora)

Pythonator

Další americká vánoční šaškyáda. DeVito tradičně zábavný, ale Broderick krutě nevtipný, ostatně stejně jako celý film. Jako názorná ukázka americké fanatickyvánoční debility je to ovšem docela zábavné. Vhodné též pro magory, co se vyžívají v každoročním vánočním bohapustém plítvání elekřinou. ()

Veruska.Kuru

Celkem pohoda film, neurazí. Oddechové ale ne moc vtipné. Některé pasáže byli nudné. Prostě akce, kde se jeden chlap nasere a předhani kdo má větší koule... Prostě taková klasická americká vánoční komedie. Za mě průměr. Dá se to ✌️ ()

NikiVai

Ale jo, jednou za pár let si toto ráda pustím a občas mě to i lehce pobaví. Jako není to vyloženě komedie u které bych se řezala smíchy, ale pár opravdu humorných momentů se tam najde. A jak jinde áchichuji nad osvětlenými domy, tak ten Buddyho je fuj :))) ()

Miroslav.Zac

(Pod)průměrná americká vánoční komedie, která se od toho marastu, kterým televize zaplavují o Vánocích naše domácnosti, liší známými jmény - i když už obě za zenitem (Broderick a DeVito). ()

soukyd33

Poznámka: Jediné co vás tu zaručeně zaujme je ta hudba a co s ní bude následovat. Více neprozradím. Tak začínáme. Je možné vidět váš dům z vesmíru? V tomto filmu to zjistíte. A také zjistíte, že máte vlastně i dobré sousedy. Šílená jízda začíná. Vánoční šílená jízda začíná. Noc už nebude co bývala. Soundtrack dobrý. Poznámka: Dámská společnost je také zajímavá. Takové zpestření. Poznámka: Člověk si jen říká, kolik ta blbost vždycky stojí. Hvězdiček 2 ()

Konvička

Jsem poněkud alergická na americké vánoční filmy, ve kterých se to jen hemží falešným sentimentem, falešným sněhem, falešnými úsměvy, falešnou vánoční pohodou a morálními ponaučeními tak omletými, že jejich pointa je vyplyne do prvních deseti minut. Jednu hvězdu za pár vtípků, děkujeme a na neshledanou! Existují totiž i mnohem vtipnější a milejší vánoční komedie. ()

ashlei

Ani vtipné, ani nápadité, ani hezké, ani originální, ani vánoční, ani dobře zahrané... proč se ten film nejmenuje "100krát ani + ještě jedno"? ()

Indominus

Naivní, hloupé, ale milé. Pokud v sobě máte trochu té vánoční nálady a vaječného likéru, svařáku nebo punče , je to povedený film. Tohle zkrátka amíci umí nejlépe na světě. ()

krab007

Trochu to připomíná vánoční Griswoldy. Vánoční atmoška slušná, sem tam i nějaký vtípek. Asi by to dalo na 3* nebýt toho šílenýho konce. Rozkmotřené rodiny se stmelí, sousedi-nepřátelé se stanou nejlepšími přáteli, celé město je přijde podpořit, přinesou něco toho cukroví, žárovičky, všichni společné ozdobí dům, zapějí koledy,... ještě jsem čekal, že vyvěsí americkou vlajku a zazní hymna. Z toho mi bylo fakt na blití. ()

RedRose991

Milá oddychová komédia, neoslní ani neurazí. Logiku v nej hľadať netreba, zasmiať sa dá a vianočná atmsoféra je super. Presne to, čo od vianočnej komédie očakávam. ()

Johny203

Ako komédia to neobstojí ale ako Vianočná film o rodine, v zasneženom mestečku a kopou Vianočných aktivít to môže byť aj taká menšia Vianočná klasika. ()