Špeciálny agent John Sands (Steven Seagal) už celé roky pracuje pre tajnú divíziu americkej armády. Jeho zamestnávateľ sa však zrazu cíti ohrozený informáciami, ktoré Sands získal v predchádzajúcich misiách, a tak sa ho rozhodne uväzniť a vymazať mu pamäť! Johnovi sa síce podarí zo supermoderného väzenia uniknúť, no pomerne rýchlo ho opäť chytia - a s jeho dolapením prichádza aj ponuka, ktorú nemožno odmietnuť. Ak sa mu totiž podarí nájsť unesený tajný bombardér Stealth a dopraviť ho naspäť do amerického vzdušného priestoru, na oplátku získa späť svoju stratenú slobodu! No ak sa jeho misia nevydarí, padne Stealth do rúk nemilosrdných teroristov, ktorí ho plánujú použiť ako nosič biologických zbraní... Sandsa teda čaká azda najťažšia úloha jeho kariéry - najskôr totiž musí preniknúť do radov nepriateľa a potom sa pokúsiť zvíťaziť vysoko v oblakoch v šialenom súboji o (nielen svoj) život! (TV Markíza)

Brano odpad!

Film v ktorom ma nič nebavilo. Od začiatku do konca veľké utrpenie. Tieto Seagalove filmy nemajú hlavu ani pätu. Scenár, herci, efekty hrozné. ()

johnsnow

Tak toto bol trošku slabší pišta. Súbojov málo, za veľa nestáli, takmer vždy to bol dablér a nie Pišta. Prestrelky tiež nezaujali Príbeh bol v pohode ako tu nemám problém u takmer každej Seagalovky je v pohode. Taktiež potešila akcia vo vzduchu síce vytvorená z dokumentov a čert ho vie z čoho ale fajn. A pochváliť musím i pekné baby a ich bozkávačku. ()

Miloško

Scenár nič moc, ale zas ked sa pozrieme na S.seagala, celkom sa to dalo... Aj ked už jeho filmy nie sú to čo bývalo. Dosť mi na týchto filmoch od seagala vadí taká jedna šablóna(bývalý agent...atd),stále je to rovnaké. Dávam 3 hviezdičky aj za Cieru Payton.... ()

VanillaIce odpad!

střílet po letadlech maverickama a po pozemních cílech sidewinderama? to už dnes nesežere ani 10ti letý dítě! navíc záběry letecké střelby jak vypůjčený z nějakýho homevidea USAF! hrozný, fakt hrozný a to nemluvím o ději a o Stevenovi... ()

smrtubohem

Film jsem viděl dřív než většinu Stevenovy tvorby nového tisíciletí. Vzpomínám si, že to nebylo tak špatný, ale vzpomínám si taky na to, že Seagal byl ošklivý a plnošthlý, čemuž odpovídalo i jeho fyzické nasazení, oblečení a z toho všeho vycházející aspekty. Velmi se bojím, že kdybych film viděl znovu, bude hodnocení o poznání horší. ()

Stanmi

No pokud pominu fakt, že je to prakticky remake filmu Neviditelný útočník s Michaelem Dudikoffem, tak je Stevenova role minimálně v rámci jeho filmografie originální, protože pokud si dobře pamatuji, tak v žádném jiném filmu nehraje pilota stíhačky. Ale všechno popořadě. Steven hraje Johna Sandse což je takový mix mezi speciálním agentem (jako, že se umí rvát, házet nožem a střílet) a pilota stíhačky (no jako, že umí řídit letadlo), který je povolán svým kámošem generálem, kterému jeho zrádný podřízený ukradl tajnou superstíhačku za těžké miliony a uletěl s ní na východ, aby stíhačku dostal zpátky. John dostane k ruce dalšího pilota kapitána Jannicka a vyrazí získat ukradenou stíhačku. Takže příběh je průměr, ale zase proti jiným filmům páně Seagala je aspoň přímý a celkem pěkně odsypává. Steven se nám tu moc nemlátí, spíš rychle zneškodňuje, sem tam si pohraje s nožíkem a stříli jednoruč z kalacha. Ostatní herci nejsou žádný zázrak prostě typické křoví, kde člověk nějaké známější jméno moc nenajde, jestli vůbec...Film je, ale pro mne celkem záhada, už od prvního pohledu to není nic moc (což i potvrdí záběry na stíhačky z jiných filmů, no jo rozpočet nebyl nafukovací), ale přesto jsem se docela bavil, respektive jsem se nenudil, takže v zásadě to bylo celkem v pohodě. ()

PamelaJJK

Ta jedna hvězda je z nostalgie. Byly doby, kdy jsem filmy se Stevenem Seagalem hltal a měli určitou úroveň. Tohle bylo zralé na odpad od samého počátku, jen ta nostalgie mi v takovém hodnocení zabránila. Film je jeden přešlap za druhým proti logice. Celé to působí ještě lacině, trapně a nehorázně amatérsky. Nesympatické (až protivné) obsazení, mizerná nevýrazná hudba, jednoduchý děj, očekávatelný konec,... Může být něco horšího??? Stopáž byla jediná snesitelná věc z celého filmu, i když by šla ještě mnohem zkrátit... Ale ani to by nezachránilo kvalitu tohoto snímku. Holt jsou už pryč časy legendárních hitů jako Těžko ho zabít (můj úplně první film - společně se Smrtonosnou pastí - který jsem měl na VHS při pořízení prvního videopřehrávače), Muž s cejchem smrti, Nico, Přepadení v Pacifiku,... Dostanete-li v budoucnu chuť na nějaký film se Štefanem, vydejte se určitě před rok 2000. Jinak zažijete jen zklamání... ()

walkingdead

Seagal býval v 90. letech, kdy jsem prožíval pubertu, můj možná vůbec nejoblíbenější herec, takže mám asi tendenci jeho filmům přidávat body (a omlouvám si to tím, že tím trochu vyvažuju zástupy těch, kdo dávají odpad! jen za účast Seagala :D). Ono tohle v zásadě není o nic horší než filmy z jeho začátků, jen má Steven o 50 kilo víc a rozpočet o 90 % nižší. No... jako akční déčko je to pro mě přijatelné. ()

DansteR

Seagal, Seagal a furt jenom Seagal...a ještě k tomu starý Seagal...trochu důstojnosti by to chtělo...už to hold není hvězda bojových umění :-D....aspoň ten rozpočet je větší, takže i triky a efekty jsou lepší...ale jinak pořád stojí za prd. ()

endrix

Ten film má všechno: Stevena, stovky zbytečných záběrů na leteckou techniku (jeden vypadá, jako že je ještě ze sovětských archivů), výbuchy, obětujícího se Araba, velitele, co mění názory po vteřině, jednoruční střelbu z kalašnikova, samoúčelnou lesbickou scénu a souboj na garnyže. Ale vážně, jako film je to hrozné, jako zábava na jeden večer výborné. ()

chosan

Tak tomuto filmu ubližují hlavně záběry z jiných filmů respektive ze železného orla. No každopádně Seagalův jeden z nejhorších filmů 35%. ()

Fenk

Pod tajuplným názvem se skrývá pro každého úplně něco jiného. Pro dietáře například letící jitrnice, pro alergika zase naštvaná sršeň. Pro filmového diváka to může být klidně létající Segal ve Fat Shots! legrandě, přibližující se v jeho kariéře ke dnu vyžranýho kýblu z KFC. ()

soukyd33

Jen kvůli letadlu jsem to dokoukal. Jinak žádné napětí, téměř žádná akce. Herecké výkony dobré. Zvuk: 5.1 zvuk je hrozný. Hvězdiček 2 ()

Castigator

Čekal sem od Stevena Seagala víc.je to dost průměrný až posprůměrný akční film,ale řekl bych,že Steven Seagal poslední dobou natáčí dost průměrný filmy a je to dost škoda,protože to je herec,který hodně požívá bojovou techniku,kterou málokterý herci sami umí a proto se mi s tímto hercem hodně líbil film : Nico - víc než zákon.Ale tenhle film se mu moc bohužel nepovedl. ()