Na pozemkoch rodiny Clampettovcov objavili ropu a bohatá naftárska spoločnosť ich odkúpila za miliardu dolárov. Na radu bratanca Jethra (Diedrich Bader) opustí svojrázna rodina svoj chátrajúci zrub uprostred panenských lesov a presťahuje sa do Beverly Hills. Nečaká ich tam len luxusný dom, ale aj šéf banky Drysdale (Dabney Coleman), ktorého nešikovný podriadený Woodrow Tyler (Rob Schneider) so svojou priateľkou Laurou Jacksonovou (Lea Thompsonová) chcú získať majetok „vidlákov“ pre seba. Rozohrajú veľkolepú hru s falošnou francúzskou vychovávateľkou a svadbou, ktorej cieľom je previesť všetok majetok na ich konto, zďaleka však netušia, že obalamutiť priamočiareho otca Jeda (Jim Varney), naivnú a ukrutne silnú krásku Elly May (Erika Eleniaková), prostáčika Jethra, a dokonca ani senilnú babičku (Cloris Leachmanová), nie je vôbec jednoduché, ak nie priam nemožné. Rovnako ako oženiť otecka Jeda... (TV JOJ)

Šimpy

Nejen, že jsem u tohohle filmu dobře bavil, a že je to především parodie i na sebe samu a je to záměrně špatný, tak musím vyzdvihnout především Jima Varneyho, který jediný hraje proti ostatním a tedy vážně a sedí to k němu, ta rozvaha a moudrost z něj prostě vyřazují! ()

StanislachKo

Akože... Na dne rebríčka (či v tomto prípade skôr na jeho vrchole) som zvyknutý na... Nepoviem ani tak, že väčšie sračky, lebo toto kritérium je celkom splnené, ale skôr, že menej zábavné sračky. To sedí! Ten stret čistej vidláckej naivity s veľkými ľuďmi z veľkých miest pár krát vyťažil niečo zo svojho potenciálu a úprimne ma pobavil. (Scéna ako bradatý buran vo farmárskych handrách pýta druhého "Myslíš, že bratranec Bill stihne prísť?" ... A bum záber na Biely dom sprevádzaný iba zvukom zvoniaceho telefónu - to bolo hádam až geniálne!). Ale hej, otravne afektované od začiatku po koniec + fyzicky mučiaci happyzáver. ()

anli

Komedie rodinneho tipu u ktere se bude divak bavit dle sveho naturelu.Ja jsem se parkrat opravdu zasmal.Jinak je to samozrejme o nicem,ale tvurci ani nic jineho nezamysleli a s uprimnosti to na platne ukazuji.Dalsi a posledni klad je Erika Eleniak,coz myslim neni dale potreba rozvadet.Takze celkove vzato je to z tohohle soudku to lepsi a ja davam buranskych 30%. ()

bruceman7

No já bych to tak černě neviděl. Sice je to děsně přitažené za vlasy (no, možná i to je slabé slovo), ale člověk se tam zasmát může. Řekněme že v rámci kategorie 55% ()

iXtr3m3

Za krásnu ale hlavne sexi Eriku Eleniak. Keby ešte tak ukázal kozy ako v Prepadnutí v Pacifiku alebo rovno full frontal, dám aj vyššie hodnotenie... :) ()

wosho

Neskonale blbé,až je to zábavné. Naštěstí na filmu je vidět, že to všichni nebrali vážně a při natáčení se skvěle bavili. ()

Paity

Kdyby tam nebyla Erika Eleniak, ještě lépe, kdyby takm nebylo její poprsí, byl by to jasný odpad. Takhle alespoň 1*, jinak je to celé naprosto trapné a u takových pitomostí se fakt nebavím. ()

DannyBoy80

Tak toto je velmi špatná komedie, odpad amerických ztřeštěných komedií. Zasmal jsem se jen velice málo a většinou v situaci, kdy už mi začal rozum stát nad tou zhovadilostí. Opravdu velmi zbytečný film. ()

peetriss odpad!

I když si tato dvě slova odporují, i bláznivá komedie musí být inteligentně napsaná a stavěná, jinak z toho vznikne nudná a především zoufale nevtipná debilita, jako v tomto případě! ()

Blazin

Není to tak hrozný jak jsem původně myslel, sice nic moc, ale občas jsem se i zasmál, ale podruhé bych se už dívat nechtěl. ()

Chajimwitz

Tak u téhle komedie jsem se královsky pobavil a nic na tom nezmění fakt,že to spousta obdivovatelů kýčů a sentimentálních kravin,šoupla do odpadu.Burani z Beverly Hills jsou v podstatě stejní burani,jako burani z filmů Vesničko má středisková,Slavnosti sněženek či z Troškovy ,,slavné" trilogie. Akorát při závěrečné líbačce D.Badera a R.Schneidera se mi docela zvedal kufr. ()