Hudba a text

• Slovensko Music & Lyrics (viac)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš a hudba má nebývalou moc. Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit... (oficiálny text distribútora)

Blackadder

Příjemná komedie s Grantem o tom, jak je těžké nést břímě hvězdy osmdesátých let. Vynikající Grant i zpívá, průměrná E.T. girl Drew přehrává, ale naprostou hvězdou ve vedlejší roli je její sestra Kristen Johnston. A závěrem: Stále mě nepřestává děsit český překlad dialogů. ()

elgreco

pseudoromantická pseudokomediální UHO (univerzální hnědá omáčka)... naprosto zbytečný film a Grant s Barrymorovou prostě jako pár nefungují... videoklip skupiny POP by hodnocení vytáhl na dva body, to by ovšem nesmělo být příšerného nováckého dabingu... ()

natalanka

Chcete si večer tzv.vyčistit hlavu a nad ničím nepřemýšlet? Jen se pobavit? Pak si tento film určitě pusťte. Je dozajista vtipný, zábavný a příjmně při něm strávíte třeba deštivé odpoledne. ()

natalie15

Milá, mierne vtipná romantická komédia o mužovi, ktorý žije zo svojej zašlej slávy, ale naskytne sa mu príležitosť presadiť sa aj v modernej pop music. Túto príležitosť mu pomáha naplniť aj jeho dočasná "zalievačka kvetov" Sophie, ktorá má talent na písanie textov. Čo iste pochytila od sloganov pre firmu na chudnutie, ktorú vlastní jej sestra :-) Veľké výbuchy smiechu pri tom nenastanú, ale zopár zasmiatí si táto komédia určite zaslúži.A Corina hudba je vážne dobrá! "Melódia je ako fyzická príťažlivosť, sex. Slová sú duša." - 4ever:-) A ten začiatok... 75%. ()

MetalLizard

Bavilo mě to a dokonce hodně ! :) ... U hudební kulisy tohoto filmu může člověk aspoň na chviličku vydechnout. Semo tamo se najde i nějaká ta hlubší myšlenka a Hugh a Drew se skvěle doplňovali. Navíc, ona byla v tomto filmu tak nádherně ´´obyčejná´´ až to bylo roztomilé. Asi začínám mít slabost pro obyčejné holky :) ... Podle mě super oddechový film :). ()

PoNoruška

Bohužel mezi ústřední dvojicí nedochází ani k minimálnímu jiskření, je to škoda protože jinak se jedná o vkusnou a celkem originální romantiku. Musím konstatovat že britové tento žánr "umí" asi nejlépe. ()

benyy

Hugh Grant vo svojej ďalšej typickej roli, tentokrát s výborne sekundujúcou Drew Barrymore. Vtipné hlášky, príjemné situácie, retro hudobný klip...príjemný film na vylepšenie nálady s výbornou hudbou:) ()

barbarellla

zacatek vypadal jako docela dobra komedie typu love actually nebo bridget... bohuzel po pul hodine se to docela silenym zpusobem zvrtlo. co to melo byt - ta "zpevacka", ten "prekvapivy zaver"...? ()

Mr.Lojza

Romantická komedie, na kterou se krásně kouká, především díky skvělému soundtracku. Hugh Grant ukázal, že se nebojí zpívat a s Drew Barrymore mu to klapalo. Asi to nikdy nebude romantická komedie TOP 1, ale vždy se na ni rád podívám. ()

kosaka

Příjemná oddychovka na volný večer se ženou. Soundtrack mi zní v hlavě už několik dní, hlavně PoP hity :-) . Nedokážu ale překousnout postavu "Cory", doufám, že Haley Bennett ve skutečnosti není tak hrozná. Kdykoli se objevila na scéně, přešla mě nálada a koukat sám, asi to vypnu. ()

Mikakel

Krásný film s ještě hezčí "muzikou" :) Nečekal jsem tak dobrý herecký výkon od Granta(jelikož ho moc nemusím),ale fakt good. 4*! ()

lobo87

Tradičný príbeh o stárnucej hviezde a jej comebacku je podfarbený hľadaním lásky a sebaúcty a zároveň vtipne ironizuje súčasný svet popmusic. Hugh Grant a Drew Barrymore tvorili prekvapujúco iskrivú dvojicu a i keď ten Grantov psí kukuč je už trošku obohratý, tu im to spolu pasovalo... 75% ()

fimler

Je to jiné v tom, že tam je vsunutá hudební vložka.Jinak obyčejná romantika s těmi lepšími herci (Drew a Hugh).Hudba mi k tomu vůbec neseděla a Hugh v kostýmku z 90. let byl k nevydržení. ()

_Irbe_

Role přímo na tělo šitá Hughu Grantovi mu samozřejmě více než sedla a předvádí dalšího sympatického zmatkáře, kterému láska pomohla se vymanit z doby dávno minulé kdy byl "slavná" hvězda. Parodie na Britney je také velmi trefná a nutí k zasmání. Film je pochopitelně prošpikovaný gagy a balícími dialogy, které už jsou Granotvým trademarkem. Ódy na úvodní klip nemají smysl, to je prostě nutno vidět. Celkově velmi příjemná a chytře napsaná romantická komedie z hudebního prostředí. ()

esmoke

Jasne, ze je to jen hloupa romanticka komedie, ale touhle se ta pomerne dobre prokoukat ;) a to je po dlouhe dobe jedna z mala a uz to se da ocenit. A hlavne klip na zacatku a na konci je paradni. ()

juhas

Hugha Granta jsem donedávna nějak nemusel. Než jsem shlédl film jak na věc. Kde exceloval a nejen on proto jsem s očekáváním čekal na tento film. Rozhodně mohu říci, že mě film nezklamal ba dokonce nadchl. Hned od začátku kdy exceloval ve videoklipu jsem si až dokonce pobrukoval písně hlášky taktéž na dobré úrovni. Samozřejmě Drew Barrymore hraje tak jak ji už dlouho znám. Faktem je, že to jiskření tu je a hned od začítku aždo samého konce :) ()