Hudba a text

• Slovensko Music & Lyrics (viac)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš a hudba má nebývalou moc. Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit... (oficiálny text distribútora)

juhas

Hugha Granta jsem donedávna nějak nemusel. Než jsem shlédl film jak na věc. Kde exceloval a nejen on proto jsem s očekáváním čekal na tento film. Rozhodně mohu říci, že mě film nezklamal ba dokonce nadchl. Hned od začátku kdy exceloval ve videoklipu jsem si až dokonce pobrukoval písně hlášky taktéž na dobré úrovni. Samozřejmě Drew Barrymore hraje tak jak ji už dlouho znám. Faktem je, že to jiskření tu je a hned od začítku aždo samého konce :) ()

Gwilwen

Romantická komedie, která se drží hlavně díky bravurním tanečním i pěveckým kreacím Hugha Granta. Jako film příliš neoslní, ale také příliš nezklame. ()

kachnacekk

Příjemná odechovka u které se člověk i zasměje, ale na své si příjdou hlavně milovníci romantiky. Skvělý soundtrack, který se musí poslouchat stále do kola a Hugh Grant i Drew Barrymore překvapili tím, že taky umí zpívat. Kromě toho dohromady tvoří trochu nesourodou, ale diváky skousnutelnou dvojici. Ona potrhlá a chaotická on bývalá popová hvězda, žíjící z úspěchu před 15ti lety.. ()

cypher

Stejný vzorec romantické komedie. Už poněkolikáté. Ale pokaždý se rád podívám, zvláštní. Asi za to může úvodní píseň, která se mi nechce dostat z hlavy. Ale za Drew musim hvězdičku přihodit, protože se nemůžu nabažit jejího kukuče a milý tvářičky celkově. :) ()

p.a.douch

Perfektní romantická komedie nejen pro pamětníky 80-tých let. Hudební klip je super. Hugh Grant podává standartní výkon a Drew Barrymore mu velmi zdařile sekunduje. Pohoda. Ode mě 80 %. ()

veverysiak

Popmusic je odpudzujúco slizká forma oblbovania ľudskej populácie, ale keď sa vykreslí v neškodnej komediálno-romantickej podobe, je to vcelku milý a znesiteľný žáner, toto dielko nie je žiadna bomba a ani zápalná šnúra k prevratu nazerania na tento druh hudby, rozhodne však príjemnou formou poľudšťuje niekdajších aj terajších polobohov jačiacich lepkavé nezmysly do mikrofónov, možno by aj zapadlo do úplneho zabudnutia, ale je tam pár vecí, ktoré stoja za zmienku, ako veľmi podarený klip pôvodnej POP! na začiatku a na konci, celkom súce spevácke výkony hlavnej hereckej dvojky, bohovská Sophiina sestra s manželom, alebo prča na konto Wham! a Britney, takže 65%. ()

Horác

Drew je sympatická holka ( i když, nezdá se vám, že měla v těch červených šatech nějaká rozpláclá prsa?), Hugh jako vypelichaná popová hvězda je taky fajn. Prožil jsem s nima a písněma skupiny Pop (dobrej nápad) celkem příjemný večer. Taky znám jednu bývalou popvou hvězdu, která si teď zazpívá tak na mlékárenských slavnostech nebo zemědělské přehlídce, takže tenhle prvek mě ve filmu hodně pobavil. Celkově: milý film průměrné kvality. ()

Pjotrik

Je to o hudbě, tudíž dávám automaticky hvězdu navíc. Překlady textů docela odfláknuté, ale Hugh Grant jako totální popáč pobavil:) Celý film je prostě roztomile střelený a od klasické romantiky se trošku odlišuje (něco jako Láska přes internet). Dávám 78%. ()

ElKamil

Příjemná romantika se sympatickými postavami a herci a s úžasným soundtrackem v čele s hlavní skladbou. All I wanna do, is find a way back into love, tu tu tu du dum dum... ()

kolly13

Pěkné, sympatické, člověk se najde a za půl hodiny nevím, že jsem to viděl. Umí Hugh fakt něco zahrát jako herec? Drew umí, to víme. ()

jessic

Na začátku vtipný fiktivní videoklip parodující pop osmdesátek sliboval skvělou parodii, ale následuje trapná love story. Dvě hvězdy za těch prvních patnáct minut, pak je to odpad. ()