Hudba a text

• Slovensko Music & Lyrics (viac)

Alex Fletcher je vybledlá popová hvězda 80. let, o kterou je zájem už jen mezi skalními nostalgiky, kteří navštěvují vesnické zábavy. Jednoho dne jej kontaktuje médii oslavovaná hvězdička Cora Corman, která jej požádá, aby jí napsal písně na její nové album a ještě si s ní zazpíval duet. Každý má právo na svůj comeback, jenže Alex už celé roky nesložil ani notu a psaní textu mu nikdy dvakrát nešlo. Jenže teď má během několika málo dnů přijít s hitem. V tu chvíli do příběhu vstoupí kouzelně nepředvídatelná květinářka Sophie, jejíž schopnost hrát si se slovy se Alexovi docela hodí. Sophie má za sebou neúspěšný vztah se spisovatelem Sloanem Catesem a tak se jí do spolupráce s Alexem, který co do vztahů nemá právě dobrou pověst, dvakrát nechce. Jenže krev není voda, srdci neporučíš a hudba má nebývalou moc. Alex i Sophie si postupně uvědomují, že pokud chtějí najít lásku a uspět, budou se svým obavám muset postavit... (oficiálny text distribútora)

Nix

Sympatická romantika. Hugh mne čím dál víc začíná bavit a nějak mi do těch romantických slaďáren sedí, umí zahrát i zazpívat a Drew je skvělá taky, tohle byl ten lepší počin. ()

Wolf

Výborné herecké výkony obou herců jsou velkým plus tohoto filmu, svižný rozjezd plný opravdu vtipných vtipů časem upadá a ke konci se intervaly mezi veselými nebo zkrátka jakýmykoliv zajímavýmy scénami prodlužují, ale celkově se jedna o nadprůměrnou romantckou komedii, u které se rozhodně nudit nebudete a pokud se chcete přijemně pobavit můžu doporučit :) ()

Uhura

Nejlepší z celého filmu je Grantův klip ve stylu osmdesátek, ten vážně stojí za to, jinak je to klasický americký popelčin příběh. ()

vojta1 odpad!

V Hoří má panenko se dlouho mluví o sekyrce pro bývalého náčelníka hasičů, ačkoliv sekerka v krabičce ve skutečnosti už není. Tím se skvěle násobí trapnost situace. V tomto filmu postavy mluví o skvělých textech písniček, které jsou ve skutečnosti ubohé. Dociluje se tím stejné trapnosti jako v Hoří má panenko. Bohužel to nebyl záměr, ale to autoři naštěstí asi neví. ()

Derek7

Velice prvoplánová záležitost s již tradiční rolí pro Hugha Granta, jehož nechápavé pohledy a úsměv klauna z McDonald´s už mě začínají unavovat. Jediné, co film zachraňuje, je poměrně dobrá hudba. ()

RajCZitko

v tomto filmu to táhne určitě nejvíce nahoru kuriozní povaha postavy hrající Drew Barrymore. Zbytek je opravdu průměrný až podprůměrný. Mno ale což, rozhodně nezkazí pohodový večír s přítelkyní u telky. ()

Crazynka

Jedna z mála romantických komedií, která mě skutečně pobavila, místy přímo rozněžnila a k tomu ta hudba.... Z tohoto důvodu dávám 4* a určitě kouknu znovu. ()

DadysGirl

Hugovi jsem dlouho nemohla přijít na chuť a myslela jsem si, že mám ráda jenom jeho postavy a filmy, ale pravdou je, že je to jeho osobní kouzlo... Ladí mu to s většinou jeho partnerek a tady mu Barrymore v roztržitosti a zvláštní roztěkanosti dokonce konkuruje... A navíc ty písničky člověk nedostane z hlavy... ()

hamir0

Pro mě možná až příliš naivní, ale jinak velice příjemná jednohubka. Granta můžu a jeho břitské (břitké + britské) hlášky mi neskutečně sedly. Vlastně ani nevím, proč nedávám 4 hvězdy, ale něco mi tam k nim zkrátka chybělo. ()

Evii.B

Film je svým způsobem originální, když to nečekáte tak opravdu překvapí. Podívámli se na to zprátky, není to vlastně o ničem jiným, než o psaní jedné písně. Je to zástupcem filmového scénáře: poznají se, vše je dobré, rozhádají se, udobří se, happy end. Ale i tak se mi to líbilo, Drew je opravdu úžasná, ale Hugh mě přišel jak její táta. Nemůžu si pomoc, ale v tomhle filmu vypadal hrozně :D Hvězdičky jsou teda za Drew a hlavně za ten konec, i když očekávaný happy end, ale moc pěkně udělaný! ()

Meev

Za mě velmi kladný film. Působí vyrovnaně, nechce divákovi nic vnutit, není nějak utahaný a u obrazovky vás zcela jistě udrží. Od zajímavého názvu k běžnému konci, nemám co vytknout! ()

RedRose

Je mi jasné, že to není žádný art, ale z nějakého důvodu, se mi ten soundtrack fakt líbí! Kolem něj je postavený příběh, který není originální ani trochu, ale tady mi to vůbec nevadilo a celkově mi ten film sednul. Hugh a Drew jsou fajn a tady jim to společně funguje. A co víc, úvodní song kapely POP je prostě pecka!! 74% ()

Najt

Hudební komedie s krásným soudtrackem a skvělými herci. Můžu vidět kolikrát chci a vždy potěší a pobaví. Je to milý a krásný film. ()

Hollister

Sice to není žádnej majstrštych a někomu se možná budou čtyři hvězdičky zdát moc, ale na sobotní večer na doma je to příjemnej odpočinkovej film, kdy už na začátku více méně víte jak to dopadne. Grantovi taneční kreace nemají chybu a v roli Alexe Fletchera mohl vyřádit. Tenhle typ chlápků mu prostě sedí. Jo a písnička i klip na začátku filmu ala Duran Duran z 80tých let se opravdu povedli:-) ()