Aein

Ve výtahu se potkávají dva lidé. Ona zírá na brožurku o Zanzibaru, která mu spadla na zem, On ji několik vteřin poté zve na skleničku. Ona odmítá a vyráží tam, kam měla namířeno. Jenže tam opět potkává Jeho. Po několika krátkých slovních přestřelkách si padají do náručí… Oba stojí před důležitou volbou – On se chystá přestěhovat do Afriky, Ona si má brát dlouholetého přítele. Během jediného dne a noci se ale sblíží, ubližují si, dělají si navzájem radost, uvažují nad svou volbou... Jak skončí tento dlouhý den? (Natascha)

nevermore

V Aein chemie absolutně nepracuje. Den před svatbou potká Ona Jeho a vše začíná pomalu přehodnocovat. Sedmiletý vztah může třeba i zahodit, protože stejně vlastně není tak docela šťastná a ten náhlý objev je tak prímovní! Hned to stvrďme sexem po pár hodinách známosti. Fíha, to je ale divoký příběh. Špatně zahrané emoce provází celým filmem ať už mluvíme o tlačeném smíchu, přehrávané radosti nebo dialozích typu: "Víš co bych si přál? Být šťastný." Já na tyto "dobrotivé" filmy nějak nejsem. ()

Narya89

Měla jsem za to, že se má jednat o příběh o lásce, nicméně jsem se dočkala akorát neemocionálního porna, ve kterém hlavní představitelka vypadala, jak když je jí ubližováno a neustále mě iritovala svým postojem alá zkažená mrcha, která neví, co chce. Bohužel žádný hluboký psychologický prožitek a pochopení postav se rozhodně nedostavilo, naopak jsem jen kroutila hlavou nad tím, proč se tak chovají a ve výsledku jsem film radši v půlce vypnula. ()

Pedross800

"NECHCEŠ TO DĚLAT?........UŽ TO NEMUSÍME DĚLAT" Tož děvčico korejská, šak neblbni dělali jste to v muzeu, doma, na diskotéce, ve sprše....měj s tím korejským hřebečkem slitování aspoň nad ránem :-) Nevěřil jsem vlastním očím, co to nevidím....tak otevřené sexuální scény v korejské romantice, to jako vážně? :) Trošku mě to připomnělo "Před úsvitem" a mělo to také kouzelné okamžiky uvěřitelnosti a opravdovosti. To váhání mezi "jistotou" a naproti tomu "spalující vášní" bylo přímo hmatatelné, nádherné a konec, ten konec který tu někteří odsuzují....ten mě nadchnul, jakýkoliv jiný by to naopak srazil do toho zmiňovaného klišé....."KDYŽ MI BUDEŠ CHYBĚT.....PŮJDU SEM A BUDU SE TĚ TADY DOTÝKAT....." ()

Anet21

⚪Japonské Madisonské mosty, ale že do bodky. A keďže samotné Madisonské mosty považujem za vrchol pátosu a hlúposti červenej knižnice (kniha je brak ako vyšitý s tak prostoduchou štylistikou, až to bolí), toto nie je o nič lepšie. Len viac ázijské, hrdinka nie je matka od rodiny, ale ,,len" budúca nevesta s dlhoročným priateľom, ktorého si nemôže dovoliť opustiť, hrdina asi playboy, miestami viac ,,kórejsky ukričané," inak ale fatalistické, o jednom osudovom dni a noci, ktoré mohli všetko zmeniť, ale vlastne nezmenili nič. Záverečná scéna úplne okato kopíruje Madisonské mosty (keby všetky tie paralely v priebehu filmu tým hlúpejším nedošli), ako celok skôr zabudnuteľný priemer.⚪ ()

Heraldika

Tak tady musím jít bohužel s hodnocení mých jinak velmi oblíbených korejských lahůdek níž než obvykle. Nevím proč, ale tady v tomto snímku to na mě nějak nefungovalo, ani chemie mezi Girl a Boy, ani příběh - příliš přitažený za vlasy, ani kamera, ani scénář, ani nic... A nějak si asi člověk připadá nepřístojně, dívaje se na silnou erotiku u těchto filmů. ()

Wally

Korejská slátanina, která prostě nezaujme. Jedna zklamaná znuděná ženština a jeden rozverný a sebevědomý mladík se potkaj, pákrát si to rozdaj a co z toho ???? Kdyby nebylo posledních 15 minut, tak dávám ještě o jeden stupeň horší hodnocení. ()

Schuldiner

Nejde o typ filmu, podívanou tohoto druhu (eroticko-romantický) můžu, ale v tomto případě to bylo takové mdlé, takové prostě laciné, tedy v některých chvílích, ne celkově.. Ale prostě nemůžu hodnotit líp, to by mě musel tento snímek zaujmout víc.. a potenciál tam vcelku byl.. Nejzajímavější část je z mého pohledu posledních 15-20 minut. ()

Hanes88

Nevím, v čem by mělo být tohle erotické drama nějak vyzdvihováno. Hlavní herečka je sice pěkná, ale už jsem viděl několik filmů podobného žánru, které byly určitě kvalitnější. Prostě to bylo takové nic moc. 35% ()

Tomyfrok

Tenhle příběh byl sám pro sebe a absolutně nemá význam rozebírat, zda by se mohl či nemohl v současném světě udít. Chce totiž říct mnohem víc, než první pohled napoví, a každému to jeho. Pro mě to bylo paradoxně vypnutí z víru velkoměsta, bezstarostnost, touha, spousta barev a světla, maximální prožitek... a takhle bych mohl jmenovat dál. Postavy filmu Aein prožívají něco nepopsatelného, protože jen stěží bych si troufl mluvit o lásce. Ale je to něco tak pozitivního a opravdového, že se po nějaké době začnete usmívat společně s oběma milenci. Zhruba ve dvou třetinách je jedna poměrně hluchá pasáž, nicméně jako celek působí tento jihokorejský snímek velmi povedeně. (75 %) ()

mira007

Jednoduchý příjemný korejský romantický film , kde hrají jen dva herci ( + jeden a zbytek komparz) a dialogy a procházky prokládají množstvím milostných scén - žádná hra světla a stínů ale hezky oku lahodně na první dobrou, nicméně nazvat to erotickým filmem je asi přeháňka. ()

bolan

Nemůžu si pomoci, ale mě to korejský umění přijde strašně naivní a kýčovitý. Palec nahoru dávám za scénu kdy jí volá přítel, ptá se co právě dělá a ona se tam válí s tim masírkem a nasraně mu odpovídá " líže mi kundu " :-), ale to bylo asi tak jediný co mě pobavilo ()

Brylin

Korejské milostné drama o krátkém a intenzivním vzplanutí, jež končí trochu smutně s pocitem promarněné šance. Pro mě opět zbytečně silná asijská emotivita, jež je ovšem vyvážená krásnou kamerou i exteriéry a solidními hereckými výkony. Otevřenější erotické scény filmu prospívají, avšak Dívka mi nepřišla nijak zvlášť sexy. Celkově snímek ovšem nenabízí nic nového, takže nemohu dát víc než tři hvězdy. ()

Jeremiah

Loučení ze svobodou pro jednoho, rozloučení z vlastí pro druhého, a u obou snaha si z posledních okamžiků původního života odnést trvalý zážitek, na který budou dokonce života s nostalgií vzpomínat. To je hlavní motto tohoto filmu. Filmu, kde jsem uvěřil, že takhle nějak by to i mohlo skutečně vypadat, kdyby k této situaci došlo. Dalším kladem jsou dobře vybraní hlavní představitelé. A že tam byl i otevřenější sex? No a co? Vždyť takový je přece život ... . Hezké - silnější 4 . ()

jorgus

neoriginalni pribeh plus silne korejske emoce mi davaji pro tento snimek prumerne odnoceni...hodnekrat vypraveni pribeh s ocekavanym koncem, jen trochu silneji a lepe zahrany..ale presto tentokrat spise ne..u Korejcu jsou emoce uz ocekvanou ingredienci, zadna nadhodnota zde nebyla..:( ()

Omnislash

aein pro me byl tak trochu zklamanim. korejskou produkci vyhledavam proto, ze mi vetsinou dovede nabidnout neco jedinecneho, co je zcela odlisne od produkce zapadni a casto se tez vyrazne lisi od zbytku asie. aein mi nic z toho, co jsem ocekaval, nenabidnul. postavy mi prisly nevyrazne a nezajimave a dej, pokud byl nejaky pritomen, me minul. jedine, co bych v zaveru na aein hodnotil jednoznacne pozitivne, jsou po korejsku vyvedene vasnive eroticke sceny a architektonicke skvosty, ktere obdivuji ve vetsine korejskych filmu. to ovsem samo o sobe na vice nez tri hvezdicky nestaci ()

*Colorado

Hezké obrazy, hluboké emocionální a trošku odvážnější erotické scény (obzvlášť s přihlédnutím k tomu, že jde o Korejský film), ale nic přehnaného nebo nevkusného.. Předností filmu (ne-li největším kladem) je určitě jeho přesvědčivost a uvěřitelnost, ač ke konci filmu mi přišlo chování ústřední dvojice lehce dětinské a nad jejich činy jsem jen kroutil hlavou (přesto se to udrželo v mezích uvěřitelnosti). Pěkných 80% a'la **** ()