Robin a Barney se ve vztahu dostali do krizové fáze. To se partě nelíbí, a tak přichází na scénu proslulý vztahokaz jménem Lily s ďábelským plánem... (TV Prima)

MM_Ramone

Siedma epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Rough Patch" (Zložité obdobie). Partnerský a milenecký vzťah Barneyho Stinsona a Robin Scherbatskej sa dostal do obrovskej krízy. Prestalo im to spolu fungovať, zmenilo sa to na sterotyp, nie sú už spolu štastní, začali si liesť na nervy. Aj keď si to nechcú dlho priznať, nakoniec predsa len usúdia, že bude najlepšie, keď to ukončia a rozídu sa. ***** ()

Wyrdas

Dodávka je zkrátka dodávka, Tede! Parta se snaží zničit vztah Barnyeho s Robin (což plně podporuji!), ale nakonec to bylo celé jinak. Lilyina trapnost soupěří s Tedem a Marshallem, Barney s Robin spolu soupeří na nože o totil Božího! Ale dvě boží se navzájem vyruší a tak to nakonec vše dobře skončí. Čtvrtou hvězdičku dávám za nástup Barneyho zpět do své role! Už bylo na čase. ()

Necrotongue

Ani z tohoto dílu jsem nebyl zrovna nadšený, přestože uznávám, že šlo o lepší záležitost než v předchozím případě. Velkým kladem sedmé epizody byl Marshall, který trval na dodávce podobným způsobem jako jezdec Volejník na opakování ceremoniálu. Ale přes občasné záblesky humoru šlo zase hlavně o nimrání se v ne úplně funkčním vztahu. Situaci zachránil Barneyho velkolepý návrat. / Poučení: Stormtrooper není robot. ()

• V epizodě je zmíněn stormtrooper z filmové série Star Wars (od r. 1977). (SONY_)