Barney je zpátky na scéně a představuje přátelům katalog přestrojení a taktik, které otevírají přístup pod sukni každé ženy... (TV Prima)

Loki_Six

"Lily, since I started dating Robin, there's a certain thing I haven't used as much as I would like to. It's... kinda big, surprisingly heavy, kind of leathery, and it's black. This, my friends... is the Playbook." Najlepšia epizóda seriálu. ()

Necrotongue

Hmmm, a to jsem myslel, že už mě nic nepřekvapí. No, a je to tady. Pět pěticípých bych v páté sezóně opravdu nečekal, ale u tohoto dílu jsem nemohl jinak. Barney mě v osmé epizodě dokázal nejen rozesmát, on mě dokázal bavit po celou dobu takovým způsobem, že mi to nemohlo pokazit ani malé monstrum, přestože zase jelo naplno. "Potápěč" byl navíc takovou vymazleností, že u něj už ani slovo geniální není dostačující. Poučení: Disponuješ-li určitým talentem, neváhej s jeho využitím. ()

Dusty56

Celý díl stojí na jednom člověku, na Barneym. A ten jede od začátku až do konce v nejlepší formě. A vzniká tak absolutně legendární díl, na který se někdy rád kouknu znova, protože tento díl patří do TOP 3 celého seriálu. ()

MM_Ramone

Osma epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Playbook" (Rukověť). Rukověť je jedinečná kniha, ktorú osobne napísal new yorkský playboy Barney Stinson. Zaznamenal do nej mnohé techniky, návody a triky ako zaručene zbaliť ženu a zažiť s ňou vášnivý sex. Barneyho fantázia a vynaliezavosť v tomto smere nemá žiadných hraníc. ***** ()

Wyrdas

Barney v jeho čisté, vydestilované síle! LEGENDÁRNÍ výčet těch jeho největších triků, habaďůr, lstí a malých či velkých podvůdků. Barney nedal příležitost nikomu dalšímu, tohle je zkrátka jeho jízda a na této silnici ho nemá kdo trumfnout! Doporučuji všem, kterým tahle legenda v sukničkářství říká pane. Plný počet, bez váhání. Tohle nelze popisovat, to se musí vidět! ()