Přátelé se diví, kam Barney stále mizí, proč kupuje květiny a chová se úplně jinak než doposud. A zjistí překvapivou věc... (TV Prima)

Necrotongue

Po té slabotě v předchozím dílu byla patnáctá epizoda Barneyho velkolepým návratem. Ostatní se mu sice občas snažili hodit nějaký ten klacek pod nohy, ale Barney to s výraznou podporou své matky ustál a zase mě jednou mocně bavil. Ústředním motivem celého dílu byla myšlenka tak pitomá a zároveň zábavná, že to u mě nemohlo skončit jinak než úspěchem. Jen si fakt nejsem jistý, jestli jsou vztahy mezi místními hlavními postavami opravdu tím, co by se dalo definovat jako přátelství. Pokud jde o mě, vidím to odlišně. / Poučení: Buď ve střehu. Počítej s tím, že tě někdo sleduje. ()

Wyrdas

Rozhodně díl, kde vám spadne čelist a to jen proto, aby vám později spadla ještě víc! Tohle bylo plně v Barneyho režii jak už víme, na něm se dá postavit celý díl. Příběh plný překvapení a nečekaného odhalení. Dokonce i Ted to tentokrát zahrál dobře! ()

MM_Ramone

Pätnásta epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Stinsons" (Stinsonovci). Barney Stinson dlhé roky predstiera pred svojou matkou, že je ženatý a má syna. Za týmto účelom si platí profesionálnych hercov, ktorí hrajú že sú šťastná rodinka. Keď sa to dozvedia jeho priatelia sú z toho poriadne prekvapení. No práve oni pomôžu Barnymu ukočiť túto bizarnú komédiu. ***** ()