Najväčšie kriminálne prípady Slovenska

Horehronský rozparovač (E11)

(epizóda)

Svitek - posledný popravený vrah, ktorý dostal trest smrti v ČSSR v roku 1989. Zvlášť brutálnym spôsobom zavraždil svoju tehotnú ženu a dve deti. Navyše z tela svojej tehotnej manželky vybral plod, ktorý ešte dorezal žiletkou. Vnútornosti svojich obetí nakoniec rozhádzal po byte... (RTVS)

Wacoslav1

Co k tomuhle napsat... Největší hardcore v rámci tohohle seriálu? No asi jo. Souhlasím s oběma komentáři tady, že i člověka který hodně snese a něco ho jenom tak nerozhodí tohle musí rozsekat. Nejdrsnější přímý popis toho snad nejbrutálnějšího činu o jakém jsem kdy slyšel a to mám nastudováno všechno možný o všech možných vrazích a magorech po celým světě. Maštalíř opět nikam neuhne a pálí do nepřipravenýho šokovanýho diváka další a další brutální fakta. Těhotná manželka a malý děti rozsekaný na kusy jejich vnitřnosti na kterých se pachatel sexuálně ukájel pohozený všude kolem. Plod nenarozenýho dítěte vyjmutý z těla manželky a rozřezaný na kusy. Nikdo asi nepochopí jak mohlo světlo světa spatřit takový hovado jako Štefan Svitek, ale pokud stejně jako já věříte na reinkarnaci tak vězte, že se narodil ve stejném roce v jakém byl popraven Ján Jenej ano trojnásobný vrah z kostela v Námestově. Jenom náhoda? No kdo ví. Každopádně štěstí pro tuhle společnost, že ho ještě krátce před pádem minulého režimu stihli jako posledního v tehdejším Československu popravit. Nicméně i když se opět opakuju tak u týhle epizody speciální varování! Jen pro extrémně otrlé diváky kdy i ten nejvíc zavilý křesťan musí shledat, že teorie, že bůh stvořil člověka k obrazu svému je prostě blbost.100% ()

Baroque

niečo takéto nám môžu v negatívnom zmysle závidieť všade na svete. nič také totiž v novovekej histórii ľudstva nespáchal asi žiadny viacnásobný vrah na svete. toľká brutalita, deviácia a výber obetí... dobre si premyslite, či si to pozriete, pretože potom sa na vražedné ošiale budete pozerať úplne inak a budete iba porovnávať. mrazivo faktický popis miesta činu prostredníctvom jedného z najlepších slovenských hercov Tomáša Maštalíra pridá na ešte väčšej autentickosti a vystupňuje hrôzyplnosť činu tak, že sa vám bude zvierať hrdlo. ()

SOLOM.

Nejbrutálnější vrah a absolutní magor jakého Slovensko poznalo. Štefan Svitek mimořádně brutálním způsobem zavraždil svou těhotnou manželku a dvě dcery – ještě u toho stačil onanovat dobytek jeden. Sklony k zoofilii a sadismu vyšperkoval totálním rozkucháním své ženy, vytrháním vnitřností, rozřezáním plodu, zohavením těl i svých malých dcer – no prostě absolutní humus a slabší povahy tento díl asi jen těžko rozdýchají. Trest smrti pro tahové hovada je žalostně směšným trestem. Já bych ho klidně tomu davu vesničanů kde se vše odehrálo dal…Já vydržím hodně a rád se divám a vyhledávám ve filmech - dokumentech na nejrůznější zvěrstva, úchylnosti a zvrácenosti, ale tohle byla vážně silná káva. ()

• Štefan Svitek bol posledným väzňom na Slovensku, ktorý bol odsúdený na trest smrti. (Lukoh)