jirikzaboj

Děj jde kupředu opravdu rychle. Občas až příliš a doufám, že se to mírně zpomalí. Každopádně po 3 dílech jsem v tom až po uši a užívám si každou scénu. Kéž by dnešní seriály měly tak poutavý aspekt. Každopádně se není čemu divit, když je to HBO originální produkce, která to dělá dlouho a opravdu skvěle. ()

0verseer

"When you couple with her, there's a spot just above her cunny, it's like a little button. Now... attend to that button, and she will open up, like a flower." "How do you know this about her?" "All women have them! Ask anyone!" Veci napredujú šialene rýchlo a Lucius, ktorý ešte na konci poslednej epizódy stonal po radikálnej brušnej akupunktúre na rímsky spôsob už spolu s parťákom vedú Cézarov predvoj na Rím. A koniec koncov prečo na úkor histórie trochu nestimulovať zábavu, keď tú máme takú podarenú buddy dvojicu. Len tá Atia by nemusela byť tak do očí bijúco teatrálna... ()

Frajer42

V minisériích jsem si našel velkou oblibu. Přestože seriál zpracovává na události nesmírně bohatou epochu lidské historie, tak díky omezenému počtu dílů nezbývá čas na nějaké nudné a nehybné kecání. Místo toho má děj obrovský spád a je na události nesmírně bohatý. Tvůrci zvolili tempo, které mi naprosto sedí. Zajistili, aby se diváci neztráceli v ději a přitom nedostali šanci se nudit. Žádné nadbytečné kecy a píčoviny. Vždy hezky k věci, a to vše obohacené špetkou uvolnění a nadhledu díky nesmírně sympatickému duu hlavních hrdinů, kteří drží kostru vyprávění a události krásně spojují. Tohle se zase jednou HBO hodně podařilo. Lepší 4 kousky. ()

junxi91

Možná jsem se dozvěděl něco nového o tom, jak si podmanit ženskou a že má prý nad číčou nějaký bod, jehož stisknutím si ji získáte. A také jsem se opět přesvědčil o tom, že domina Atia je prostě krutá, nadržená a vypočítavá kunda, typický vzor pro dnešní feministky. Ale hlavně bylo jasně poznat, že jakmile začne jít do tuhého, tak se i vznešené rodiny ve svých palácích musejí obávat nasrané lůzy. A to je dobře. ()