J*A*S*M

Epizoda o kožešinách kouzelných mývalů, které svým majitelům nepřinášejí zrovna mnoho radosti. Argento prostě umí prostřednictvím triviálního příběhu divákům nabídnout silný a značně sugestivní zážitek. Navíc i gore zde působí dost naturalisticky a ne vtipně jako v některých jiných dílech. 85%. ()

Frajer42

Pohádka o kouzelných mývalech ze začarované části lesa, z jejichž kožešin lidičky, které s nimi přišli do styku začali šílet a provádět sebedestruktivní akce. Nutno uznat, že vcelku orginální, správně nechutné a celkem pěkně nasnímané. Tyhle akcičky jsou bohužel tím jediným pěkným, co nám celý tento "horor" nabízí. Dariova předešlá Jenifer byla lepší kousek. Tohle je těžce o ničem. Většinu stopáže sledujete záběry z bordelu, protože hlavní hrdina se tam zabouchl do negřice. To by nebyl takový průser, kdyby se nejednalo o negřici celkem šerednou. ()

PKD

Jedna z těch více bizarr episod, od kdysi ultra slavného D.Argenta, okořeněná HOT AS HELL lesboidní dvojkou vrrrrňau kočiček, které, když si to rozdávají, tak vždycky někdo otravuje! Ovšem...největší bizár je stejně nakonec přítomnost pana asi zpěváka, co se linul (ať jste chtěli či ne) z tv či rádia celé 90tky, uměleckým jménem...Sekaná:))) Tu jsem neměl rád již od školky. Special quest star...Mýval, po kterém jest určitě pojmenováno nechvalně proslulé město v herní sérii, Resident Evil.;-))) ()

filmmovier

Je to divný, je to dobrý, je to výtečně obsazený a natočený, má to super hudbu a není to tak dobrý jako Jenifer. Stejně jako v minulé sérii, i v této dodala dvojice Carpenter - Argento pravděpodobně ty největší pecky. Tahle Kožešina je navíc extrémně bizarní a krví a končetinami se tady fakt nešetří, červená teče proudem a úroveň brutality rozhodně není malá. Normálně mi tyhle věci fakt vaděj (respektive nevaděj, ale gore šaškárny fakt nevyhledávám a podobné záležitosti odmítám označovat jako horor), ale tady mi to nijak výrazně nevadilo, takže za mě dobrý. 70%. ()

tenebrae86

Druhý zásek mistra Daria v tomto projektu a opět pecka. Jeho rukopis je zde asi více znatelný než v Jenifer z první série. Atmosféra, John Saxon, zvířátka, k tomu přidej závěrečnou scénku s utrženou rukou a pumpičkou na umělou krev a jsi doma, věrný fanoušku.:). Mimochodem, když jsme u té krve, tolika gore a brutality najednou jsem u Agrenta ještě neviděl. Jeho slovy, doba si to žádá... Doporučuji všem fandům Daria, Meat Loaf, vegetariánům a ochráncům zvířat ;). ()

kkarx

Tohle točil Argento a já to vůbec nepoznal. Podle mě mu vůbec nesednul příběh, který není kdo ví co. Až poslední výtahová scéna lehce připomene Deep Red. To Carpenter udělal svůj díl mnohem stylověji. ()

maoc

Pěkně zpracovaná povídka od F. Paula Wilsona, která vyšla česky jako Kožešiny v jeho sbírce Pustiny. https://www.legie.info/povidka/10862-kozesiny/dalsi-info Dario to zpracoval se ctí, ale povídka je lepší. Minimálně má skvělý závěr, který ji posouvá o level výš a který Dario, kdovíproč, vynechal. ()