Nebezpečná známost

• Nórsko Naboer (viac)

Některé dveře by měly zůstat zavřené
Johna právě opustila přítelkyně Ingrid. Ten den se nechá svést do mystického a děsivého světa, ve kterém není možné rozpoznat lež od pravdy. Krátce poté co se Ingrid od Johna nadobro odstěhuje, potká John dvě sousedky, které se chovají velmi zvláštně a svůdně. Vypadá to, že o Johnu a Ingrid hodně vědí. Dokáže John odolat jejich uhrančivosti nebo jde v tomto neobyčejném erotickém thrilleru o něco více? (oficiálny text distribútora)

KUFI

Naboer mi i pres relativne kratkou stopaz prijde zbytecne natahovanej. Jako 15ti minutovej kratas by to melo vetsi efekt. Ale co si zaslouzi jednu hvezdicku je Julia Schacht. Norka s krasnyma ocima a v polopruhlednym tilku bylo na filmu zdaleka to nejlepsi. Ale musim podotknout, ze skandinavsky filmy moc v lasce nemam. Kvuli jejich uspavacimu tempu, zvlastnim dialogam a chladnymu obrazu. Mam rad vlastne jenom jeden, respektive dva - Det okända a Antikrista. Pac ten prvni kopiruje muj nejoblibenejsi film (Blair witch) a ten druhej zase silne pripomina mou nejoblibenejsi videohru (Silent hill). ()

kwaicheng

Přestože jsem tušil co je háčkem, trvalo mi celkem dlouho než jsem to opravdu pochopil. A stejně na mě ten konec zapůsobil, i když jsem to věděl... Moc se mi to jako film nelíbilo. ()

Ergon

Psycho výlet do jedné halucinace vyšinutého vraha, kde vše vypadá reálně. Postupně divák odkrývá hrůznou pravdu a na konci vše skvěle zapadne. Velice realistické a skvěle zahrané ze strany Kristoffera Jonera. Tajuplná atmosféra, podivné sousedky, depresivní prostředí sousedního bytu = vše naprosto skvělé. ()

chaturga

Nemám slov. Takhle strašně smutnej humus jsem snad nikdy neviděl. Ten konec je příšernej. Nesmazatelná deprese :( Kristoffer je top. ()

LetztesBiest

(4,5*) Jedním z největších kladů tohoto filmu je, že jsem minimálně první půlku netušil o co vlastně jde a to napětí a zvědavost co bude dál byly téměř hmatatelné. Časem mi došlo, kam to nejspíše směřuje, protože jsem už viděl jeden podobně laděný film, ale rozhodně nemůžu říct, že bych si film i tak neužil. P.S. Ten herec mi hrozně připomínal Alfieho Allena (Theon Greyjoy v Game of Thrones). ()

BrianStorker

Další z mnoha filmů, které zde mají vysoké hodnocení a já nechápu proč... Označení "Horor / Thriller / Mysteriózní" je naprosto od věci, tento film neobsahuje prvky ani jednoho z uvedených žánrů. K jeho pochopení je nutné neustále o něčem přemýšlet, všímat si detailů a šponovat mozkové závity, abyste po 69 minutách (zbytek titulky) zjistili, že nechápete zhola nic a pro vysvětlení toho "co tím chtěl básník říci" se hodí všechny možné verze vysvětlení filmu, které vás zrovna napadnou.... a já se na to nechal zdejším hodnocením zlákat... škoda času. ()

Zl0

Nepríjemná debilina so škaredými hercami´v odpornom dome. Jedna zaujímavá scéna za film. Obrovské sklamanie. ()

dwbmb

Hodně povedený počin. První polovina hodně halucinogenní, že jsem začal přemýšlet, co jsem si to zase pustil za volovinu, ale postupně to začalo zapadat a dávat smysl, všechny otazníky se rozplynuly (to jest příznivá informace pro všechny, kdo nemají rádi otevřené konce atp.). Co mě ale hodně překvapilo, byla délka filmu. Po skončení jsem se běžel na ČSFD podívat, jestli se to dá pokládat za krátkometrážní nebo ne a ono to mělo přes hodinu, což jsem vůbec nečekal. Tak moc mě to pohltilo. A ne, nejsem úchyl (Nebo ano? Nebo ne, a jen se mi to zdálo?) ()

Najt

Psychothriller se zajímavým koncem. Celou dobu si tvůrci s divákem pohrávají a servírují věci, aby popletli hlavu. První 2 minuty a posledních 5 minut je skutečný film, zbytek jen fantazie tvůrců a omáčka okolo. Ale ta omáčka byla zajímavá. Finální záběr byl skvělý. ()

Hank

Myšlenkové bludiště plné násilí, sexuální perverze a mystiky. Velká psychárna, na to že má film jenom 70 minut, která ke konci nedonutí vydechnout a kdy bych se pod filmu šel přesvědčit, zda jsou všechny dveře na správných místech. ()

jafuska

co to bylo proboha za film? nedalo se na to ani dodívat, je to nesmyslný film, nechutný, , hraničí to s odpadem, takový film už nikdy více. Děsný, rychle zapomenout ()

AlexUnited

Kam sa hrabú Angelina Jolie, Catherine Zeta Jones, Pamela Anderson a ďalšie akože údajné hollywoodske sexice v porovnaní s dvoma nádhernými zvodnými prekrásnymi ženami z tohoto filmu. Hlavným ťahúňom filmu v tomto prípade nie je hlavný hrdina, ale sú to 2 tajomné krásavice zo susedného bytu v prítomnosti ktorých sa i tá najhoršia nočná mora môže zmeniť na krásny sen. Alebo žeby presne naopak ? :) ()

dzberry

Cesta do hlubin psychopatovy duše. Nejen vzhledem ke stopáži a hereckým výkonům je to spíše takový studentský film, který není ani strašidelný, ani překvapivý, ani patřičnou atmosféru to nijak zvlášť nemá. Lehce přes hoďku, i tak se mi to ale táhlo. Hm.. Zkrátka nezaujalo. ()

Pitryx

Super thriller. Má to celkem spád i napětí, pokud jej může mít snímek točený v několika místnostech. Jde sice jen o průměrnou podívanou, ale já se nenudil. 1812201070307230 ()

Monicka24

Tak tohle byl po opravdu hodně dlouhé době pořádný mazec..!!!!Parádní psycho,ze kterého mi ještě teď buší srdce..!!!Výborná atmosféra filmu od začátku do konce,která mě nenechala ani na chvíli vydechnout..Po skončení jsem se bála projít vlastním bytem a to se mi už hodně dlouho nestalo! 95%. ()