Sbalte si svá zavazadla a naložte svou tábornickou výbavu. Je čas vyslyšet myšákovo volání! V úžasném animovaném dobrodružství Myšák Stuart Little 3 se myšák se svými přáteli vydává daleko od města vstříc neuvěřitelným zážitkům v divočině. Na jednu věc ale jejich vybavení nestačí. V okolních lesích údajně žije velké a zlé zvíře! Zatímco se Stuart učí od trochu divokého skunka jménem Reeko základní pravidla přežití, věčně vystrašená kočička Snížek využívá ochrany světem protřelého toulavého Montyho. Myšák Stuart Little 3 je tak velká legrace, jako je svět kolem nás! (oficiálny text distribútora)

Potjoc

Tohle už nemá s původním filmem moc společného. Jako seriálová verze. Podle mně to podání podobné k 3. filmu Kdopak to mluví. ()

bicekz

Myslel jsem si, že film nebude mít ani cenu sledovat, ale předchozí díly se mi líbily a tak jsem se do toho pustil. I když je grafika animací celkem povedená, není to ono. Ale potěšilo mě zachování postav (i zhruba vzhledu) a u většiny i dabingu. Děj už také oproti předchozím dílům za moc nestál. Předchozím dílům jsem dal 4*, zde srážím 1* za nevedený přechod na animovaný film a 1* za děj. Celkem 2*. ()

RajmikCZ

Nepřijde mi správný odsuzovat film jenom kvuli tomu, že je animanovaný. Ano dobře. Stuart 1 a 2 byl něco jiného, živého, mnohem aktivnějšího, ale vemte si, že je to zase něco jiného, nového.. Mišak Stuart Little byl, je a bude určen hlavně pro tu mladší část, tedy děti. To že zvolili pokračovaní kreslené není zas taková změna, pro děti je to jenom a jenom dobře. ()