Vo dvojici sa všetko zvláda ľahšie... No čo ak ste zrazu traja – a ten tretí je chodiaca katastrofa? :-) Architekt Carl Peterson (Matt Dillon) sa práve oženil s krásnou Molly Thompsonovou (Kate Hudson), dcérou svojho šéfa (Michael Douglas) - no šťastné dni sa pre zamilovaný pár práve skončili... Do ich krásneho domu sa totiž nasťahoval Carlov najlepší kamarát Randy Dupree (Owen Wilson), ktorý práve nemá kde bývať a hľadá si prácu. Z „len na pár dní" sa však pomaly, ale isto stáva večnosť - a navyše je tu ešte Carlov svokor, ktorý sa nemieni zmieriť s tým, že si jeho jediná dcéra vzala „nulu"... (TV Markíza)

ladko

Samovrah( Owen) to vytiahol k tým trom hviezdam(on tam bol ten vtipný element), ale na viac to už nestačilo. Na komédiu veľmi dlhé(aj keď to môže fungovať-viď Apatow a jeho komédie, tu však nie). Potešilo aspoň cameo Armstronga. ()

Ridick

dost slabe, hlavne tym kastingom (hudson sa tam nehodi a dillonovi viac sedia vaznejsie roly). v celom filme boli mozno 2-3 usmevne sceny, ale nic viac vam tento film neponukne. ()

golfoxovox1

Už jen kvůli nápaditosti, kterou scénáristé komedií musí mít (ono to je fakt těžké podle mě), aby vytvořily zajímavé a originální postavy, si myslím, že si film zaslouží lepší hodnocení. Komedie to je z těch místy vtipná, místy trapná, ale postavy jsou vesměs sympatické a myšlenka (ne)vzájemného (ne)spolužití je zde vykreslena pěkně... :-) ()

kaylin

Owen Wilson je asi nejsvětlejší stránka tohoto filmu, a to jsem si myslel, že zrovna on budete ten otravný. Matt Dillon je mnohem horší, a to je film, kde hraje Kate Hudson a Seth Rogen, který zde má přece jen malou roli. Nebavil jsem se, nesmál jsem se a skoro mě mrzelo, že tu hraje i Michael Douglas. On si ale nijak neuškodil. ()

Damiel

Taková úplně obyčejná hollywoodská slátanina, která má své lepší, ale i slabší chvíle. nemůže to skončit jinak, než tušíte od chvíle, kdy poznáte hlavní hráče této partie. Jednou se to dá vidět, možná za rok podruhé, ale kult se z toho určitě nestane. ()

YURAyura odpad!

0/10 Takto ma vypadat KOMEDIE? Jestli aspon trochu rozumim tomu slovu, tak to ma byt neco komickeho a toho je v tomto filmu jako poctivych politiku, coz uz tak komicke neni... Owen s Dillonem je v klidu, ale ten scenar je tak ubohy a dlooooooooooooouhy, ze by z toho jeden dostal jezky. Ale no asi dvakrat jsem se zasmal, ale rozhodne ne u toho, kterak chudak manzel musel vyhodit sbirku sveho VHS porna. ()

Aleee89

Nic extra. Nic ohromujícího. Nikdo z herců není vyloženě špatný nebo mi nesympatický, ale taky mě zase na druhou stranu moc neberou. Prostě nepatří k mým oblíbeným... Příběh a tak všechno? No byla to celkem nuda. Upřímně jsem doufala, že to bude lepší film. Ale nestalo se tak. Opravdu nudný film, pár vtipných scén to nezachrání. Prostě další "komedie". Další v řadě a taky další, na kterou snadno zapomenete. Škoda. ()

Tygrys

Owen Wilson v jedné z dalších rolí které k němu perfektně sedí, tentokrát pouze průměrný Matt Dillon, velmi sexy Kate Hudson a nijak zvlášť na sebe upozorňující Michael Douglas. Správná pohodovka, která mi ryche utekla a zpříjemnila pondělní večer. Tak nějak to prostě sedlo. ()

Lennnnna

Nemastné-neslané a především ani trochu zábavné, což je u komedie tak trochu problém. Owen se snaží a svým typickým šarmem zachraňuje, co se dá, ale sám to utáhnout nedokáže. Navíc si nejsem jistá, jestli jeho postavu mám mít vlastně ráda, či ne, protože je to z poloviny roztomilý rošťák a z druhé poloviny tak trochu blb. Špatný scénář, mizerné vtipy, jen typicky charismatický Wilson a vedle Dillona (což je takový herec-neherec) až nemístně krásná Hudsonová mně osobně ke spokojenosti tedy nestačí. ()

Hennes

Klasická průměrná komedie. Děj jasně předvídatelný a nic mimořádně vyjímečného se po celou dobu nestane. Herecké obsazení je záchranou filmu, neboť s neznámými protagonisty, by to bylo asi úplně na prd. ()

Martin741

Sympaticka americka komedia, u ktorej sa da dobre odreagovat. Owen Wilson /Armageddon/ je sympatak, a rezia na urovni, film dobre odsypa. 60 % ()

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (viac)