Tak Fajn je komedie o nepodařené dovolené ve třech v Chorvatsku. Milan se rozhodne požádat svojí přítelkyni Beatu o ruku právě během romantické dovolené u moře. Na tu s nimi nakonec jako křen jede i věčný party živel Miki, který se rozhodne jim romantický výlet a zásnuby zorganizovat. Věci se mu ale pravidelně vymykají z rukou a nic nedopadne tak, jak mělo. Povede se nakonec alespoň žádost o ruku, nebo bude dovolená u moře úplná katastrofa? Atmosféru letní komedie umocňují scenérie Jadranských pláží, záběry plné slunce a hudební hity. (oficiálny text distribútora)

Mire odpad!

Ako som písal v diskusii, do kina by som na to určite nešiel, ale pirátskej kópii filmu by som svoj čas venoval. XviD je vonku a ja mám tento počin úspešne za sebou a musím povedať, že ma tento film celkom prekvapil, pretože som čakal niečo ďaleko horšie, keď má film takéto hrôzostrašné hodnotenie. Mariána Labudu ml. nemusím a navyše v kontraste s Barborou Žileckou mi vadil až príliš veľký vekový rozdiel - to bolo proste veľmi viditeľné. Tak buď mali do filmu obsadiť jemu, alebo jej vekovo primeraného partnera. Film ako taký, na to v akých podmienkach bol natočený dopadol asi najlepšie ako mohol. Jasné, že veľa vtipu to nepobralo, ale keď neviete čo s časom, tak sa na to pozrieť dá a je tam aj určitá šanca že to aj dopozeráte do konca :) Keďže jeden a pol hviezdičky sa udeliť nedá, zaokrúhlim to na dve, asi vďaka Barbore Žileckej, šak čo, pre takýto film je to až až :) EDIT 15.2.2014: takejto sračke som dal dve hviezdičky? pánabeka... toto je úplný sranec! ()

Olík

„Tak fajn“, jdeme na to. Jakým numerem nejlépe ohodnotit hodnotu této letní komedie, a to nemyslím uměleckou hodnotu, ale jakoukoliv hodnotu. No, kdyby šlo čistě jen o filmařinu, tak nula by byla myslím fér. Ale zkuste to udělat jako já…..v neděli jsem se po svátečním obědě vyvalil do postýlky a společně s vydatným menu pozvolna trávil i Janíkův debut……a najednou bylo devadesát minut pryč, chorvatské slunce mne nespálilo, žiju a dokonce si dovedu živě představit, že se s tímto, pro některé uživatele „odpadem“, za několik let znovu potkám. ()

Redbee

Já si myslím, že je dobře, že tento film vzniknul a mám k tomu rovnou dva důvody: 1) slovenským tvůrcům snad opět dojde, že filmy neumí a na pár let dají pokoj, 2) budeme si více vážit českého filmu. Jednu hvězdu dávám za letní song Žijeme len raz a za herecký výkon Barbory Žilecké, která v porovnání s ostatními výkony přímo září! ()

orkadimenza

Vyplavený uhynulý vorvaň Marián Labuda junior zatím ještě nedorostl do svého otce ani objemově, ani filmařsky, a to je jeden z důvodů, proč se z filmu o nepodařené dovolené stává film sám o sobě nepodařený. Všechno to začíná reklamou s rádoby vtipným komentářem "Ak chcete vedieť ako je v pekle vystrčte hlavu von z okna, dnes tridsaťšesť stupňov", a dalších 10 minut to pokračuje příšernou eskapádou Tomáše Palondera. Ten je nesnesitelný po celou dobu, všechno to ale zachraňuje nádherná Barbora Žilecká, a tak je alespoň trochu na co se koukat. Takže kromě toho, že si natáčecí štáb chtěl udělat hezkou dovolenou u moře, neshledávám žádný jiný důvod, proč by se mělo točit něco, co postrádá jakýkoliv náznak scénáře či humoru, a není nijak užitečné. Tímto nepovedeným kouskem můžu zároveň odkázat na žánrově podobnou, jen vtipnější, herecky lépe obsazenou, a celkově mnohem povedenější záležitost "Účastníci zájezdu". Češi:Slováci - 1:0 (možná i 2:0). P.S. To, že ve filmu zazní pár slovenských písniček v čele se Strakovým Žijeme len raz neznamená, že bude žánrové zařazení Muzikál! To fakt nechápu. ()

ecceHOMMO odpad!

Neuveriteľné, pri sledovaní tejto nehoráznej blbosti som našiel aj zopár pozitív: fajn hudba, letná príjemná atmosféra. Bohužiaľ scenár, námet, kamera, strih.....všetko mi prišlo, akoby to robil niekto, kto nemá žiadnu skúsenosť, a robí to po prvý krát. A tie pokusy o vtip....proste tragédia. (A tak rozmýšlam či tá hudba a letná atmoška si zaslúžia aspoň jednu hviezdu. Asi ani nie, veď ostatné je odpad odpadov....). ()

• Zuzana Plačková řekla: „Byla to má první herecká zkušenost ve filmu, ale bylo to úžasné, stejně jako Marián. Dobře jsme se bavili." (Sufferer)
  • „Nedostali jsme žádný scénář. Přišli jsme na plac a řekli nám, že si máme mezi sebou povídat, a když projde kolem Labuda, máme se začít smát," uvedla Zuzana Plačková. (Sufferer)