Vo dvojici sa všetko zvláda ľahšie... No čo ak ste zrazu traja – a ten tretí je chodiaca katastrofa? :-) Architekt Carl Peterson (Matt Dillon) sa práve oženil s krásnou Molly Thompsonovou (Kate Hudson), dcérou svojho šéfa (Michael Douglas) - no šťastné dni sa pre zamilovaný pár práve skončili... Do ich krásneho domu sa totiž nasťahoval Carlov najlepší kamarát Randy Dupree (Owen Wilson), ktorý práve nemá kde bývať a hľadá si prácu. Z „len na pár dní" sa však pomaly, ale isto stáva večnosť - a navyše je tu ešte Carlov svokor, ktorý sa nemieni zmieriť s tým, že si jeho jediná dcéra vzala „nulu"... (TV Markíza)

eraserhead666

Owen klasika, ten závěr je fakt bizar, asi bych chápal lidi, kteří si takhle snaží vydělat, ale nechápu lidi, kteří jim dají takhle vydělat. Kate Hudson je hrozně krásná a svým způsobem roztomilá, mrzí mě, že ji film neumožnil přispět něčím více. Dillon je divný. Ale pobavila mě možná kombinace, pustit si prvních 40 minut tohohle filmu a pak hned Jack staví dům... ()

ajuska

Takový neurážející průměr (možná spíš mírný podprůměr), film nenudí, ale ani nijak nezaujme a patrně se na něj rychle zapomene. Je tam sice pár vtípků, ale označení komedie bych tomu taky zrovna nedávala a romantický film to není už vůbec, zkrátka těžko tento snímek někam zařadit. Je to prostě takové nemastné, neslané, ale úplná ztráta času to určitě nebyla. ()

YURAyura odpad!

0/10 Takto ma vypadat KOMEDIE? Jestli aspon trochu rozumim tomu slovu, tak to ma byt neco komickeho a toho je v tomto filmu jako poctivych politiku, coz uz tak komicke neni... Owen s Dillonem je v klidu, ale ten scenar je tak ubohy a dlooooooooooooouhy, ze by z toho jeden dostal jezky. Ale no asi dvakrat jsem se zasmal, ale rozhodne ne u toho, kterak chudak manzel musel vyhodit sbirku sveho VHS porna. ()

Lateef

Velice povedenená komedie, ve které se režiséři snažili vyhnout se co nejvíce tradičním klišé a dost dobře se jim to dařilo, nebýt strašně provařeného finále, které je zde navíc umocněné rychlým průběhem...film je skvěle obsazený a ačkoliv byly herecké výkony dobré, vyzdvihuji bavičský potenciál a vtipnost Owena Wilsona, který svým smyslem pro humor posadil komedii o třídu výš. Určitě příjemná záležitost pro deštivé a chladné odpoledne...P.S.-počkejte si na potitulkovou scénu s Lancem Armstrongem...54 miliónů dolarů(rozpočet)/130 miliónů dolarů (výdělek celosvětově) ()

Shaqualyck

Navzdory očekávání, které vyvolal slušný trailer, mě tahle komedie trošku zklamala. Owen Wilson se sice snaží a předvádí opět přesně to, kvůli čemu na něj lidé chodí. Jinými slovy provádí jednu potrhlou skopičinu za druhou a občas dokonce překvapí a ukáže i trochu toho charakterního herectví. Ani Matt Dillon nebo Kate Hudson nehrají špatně i když jejich možnosti jsou díky Wilsonově roli značně omezeny. Nemluvě o Michaelu Douglasovi, který se svou postavou dokázal na malém prostoru hotové divy. Na druhou stranu se sluší říct, že to je jediná dobře napsaná role. A tím se dostáváme k tomu, kde tohle veselé dílko nejvíc drhne, ke scénáři. Většina toho, co se na plátně odehrává vyvolává dojem, že už jsme to někde viděli, nemluvě o té spoustě vaty, kterou do filmu museli tvůrci nacpat, aby ho natáhli na 108 minut. Pár dobrých vtípků se určitě podařilo (třeba závěrečná honička, kdy cyklistu Wilsona pronásleduje po budově mohutný security guy jménem Paco je hodně povedená), to ale na celovečerní film určitě nestačí. ()

• Lance Armstrong, který na plátně debutoval ve filmu Vybíjená: Běž do toho na plný koule, bral natáčení jako dobrou zábavu. „Ve filmu hraji sám sebe a je docela možné, že hrát někoho jiného je přece jen trochu snazší. Na střední jsem nikdy nechodil do divadelního kroužku, takže tahle kariéra by pro mě asi nebyla jednoduchá.“ (Siriuss)
  • Legendární cyklista Lance Armstrong, který si ve snímku střihl drobné cameo, je dobrým přítelem Owena Wilsona a jeden čas byl i partnerem Kate Hudson. (Olík)
  • Dupree (Owen Wilson) nosí v poslední třetině filmu triko s nápisem say hello to my little friend.Což je hláška Tonyho Montany (Al Pacino) z filmu Scarface. (dawe82)

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (viac)