B-Dawg, Rosebud, Bud-dha, Mudbud a Budderball sú mená piatich roztomilých šteniat, ktoré dokážu hovoriť. Ich bezstarostný život naplnený hrami a zábavou sa však končí vo chvíli, keď bezcitný obchodník Selkirk (Holmes Osborne) unesie ich rodičov, aby ich predal miestnemu milionárovi ako darček pre jeho rozmaznaného syna. Šteniatka sa teraz musia o seba postarať sami. Vydávajú sa na dobrodružnú cestu, aby našli a zachránili mamu Molly a otca Buddyho z rúk únoscov a ich pomocníkov. Počas akcie spoznajú nových kamarátov - policajného psa Sniffera, divokú kozu a priateľského Vlka. Pritom musia zužitkovať všetky svoje vedomosti, zručnosti a, predovšetkým, v každej situácii držať pri sebe. (TV JOJ)

KozelB

Jedničku dávám jenom proto, že moje děti při zapnutí filmu vydrží pár minut v klidu. Až začnou mluvit, tak už je to bavit nebude. ()

Majduskabb

¨První film o buddies, příběh se mi líbil, sem tam dobré nápady, je to dobrá oddechovka pro milovníky pejsků, pokud máte rádi filmy, kde zvířata mluví, tak se budete stejně celý film rozplývat nad 5 štěňátkama a budete jim držet pěsti, aby našli svoje rodiče. ()

Thetomasek54 odpad!

Nechápu jak tomuhle někdo mohl dát 4*, když je to taková slátanina plná blbých hlášek a opravdu trapného humoru a přitom to má 48%. Tak to je ten nejlepší vtip tohoto dne. NEJHORŠÍ FILM CO JSEM KDY VIDĚL A UŽ ANI VIDĚT NECHCI!!!. ()