Harlan Banks (Seagal) je najat k doručení zásilky do Las Vegas. Když ale vyzvedává 20 miliónů dolarů v hotovosti, jeho komplic zastřelí ochranku a se zbraní v ruce Bankse přinutí ujet z banky, následuje neuvěřitelná honička, která pro Bankse ovšem končí ve vězení. S tochou mystické pomoci ale Banks uniká a vydává se na cestu pomsty. (oficiálny text distribútora)

Ceberus

Jako běžný film je to tak na dvě hvězdy, ale jako seagalovka to zklamalo. Hand-to-hand souboje jsou tam tak čtyři, z toho 95% odmaká Seagalův dvojník - tradiční to úděl pozdějších seagalovek. ()

mira.l odpad!

Já se snad ani nebudu rozčilovat nad tím, že asi osmiletá Chloë G. Moretz, kvůli které jsem to nejspíš stáhnul (a nějak mi honem nedošlo, kolik jí tehdy bylo let), se tam mihla na konci asi ve třech záběrech. ()

tucnak odpad!

"Teď spi. Ráno mi povíš co se ti zdálo a já ti řeknu co si o tom myslím." Zadumaný Segal je to nejhorší, co jsem za poslední dobu viděla. Brrr. ()

LukeSharp

Typická ''seagalovka'',chabý scénář,spousta zabíjení a v podstatě to co je v jiných jeho filmech je i tady.Takže zabíječka času na nudné odpoledne.Ale zase je fakt,že oproti některým jeho předešlým filmům se tady na tohle dá dívat.Mohli si sice odpustit ty vize co má jeho žena ve snu ale budiž.Stejně je to průměr za 40% ()

johnsnow

Tak a sme vo vodách tých horších pištových počinov. Akcia slabá, ak nerátam tú autonahánačku, takmer všetku urobí dablér, takže je to o ničom. Nuž a príbeh, či záporáci stoja tiež za prd. Navyše ten prvok mágie, či čo to bolo ani nechápem nač tam bol. Jo a na počudovanie to dievča na konci ktorej dá Pišta náhrdelník je Chloe Grace Moretz. Nuž ale každý nejak začínal. ()

walkingdead

Většina pozdějších Seagalových filmů by si tady zasloužila mít vlastní kategorii někde o stupeň pod odpadem, ale tohle bylo docela solidní. Slušný příběh, slušná akce, Steven tady ještě neměl 148 kilo, takže se i trochu hýbal, herci sice opět amatérští, ale já jsem byl spokojen. A zase jsem se ujistil v tom, že v americkém vězení (aspoň tom filmovém) bych nepřežil ani 5 minut. ()

ostravak30

To je prostě další z hrozných filmů Stevena Seagala. Nevím co je na tom filmu horší. Průměrní herci prostě nemají jak vyniknout, ne že by na to třeba měli, když scénář je tragický. Už jen samotné dialogy jsou jak z jiného vesmíru. Postavy leckdy jako by ani neměli co říct, tak plácají co jim přijde na jazyk. A tak se žvaní a žvaní. Někdy se mezi sebou baví doslova jako retard s debi.em. Celý děj je postaven na hlavu. Policisté se chovají hloupě, vězeňská ostraha jako amatéři. Jednotlivé přechody mezi scénami jsou jak z amatérského snímku dělaného někde v garáži. S. S. už ani nemá vtipné hlášky, jen se snaží něco vtipného říct za každou cenu. Nutno dodat, že tento film se vyznačuje i tím, že nemá řádného protivníka. Všichni jsou rychle zbití a dokladem ubohosti je scéna, kdy v závěru konečně přijde nějaký Asiat pyšnící se bojovým uměním a místo kvalitní bojové scény je Harlenem prostě zastřelen a vrtulník bouchne. Já nechápu, jak ten chlápek mohl vydělávat takové prachy na podobných filmech. ()

smrtubohem

Jeden kamoš mi kdysi řekl, že poslední Stevenovy filmy jsou dělají tím způsobem, že když chce rejža natočit scénu, jak Seagal běží vedle zídky, a střílí přes ni, tak se za zídkou natáhne běžící pás, kterej střílejícího a tupě se šklebícího mistra veze konstantní rychlostí, kteréžto by Steven díky svému panděráctví nemohl nikdy dosáhnout. Nemohu, než souhlasit. PS. Seagalova odolnost vůči rozpoznání špatného filmu(resp.scénáře) je ohromující. I blbec ví, že vlézt do filmu tohoto kalibru znamená pro Stevena ztratit velkou část fanoušků a všechnu prestiž. Že by to všechno Steven dělal jen kvůli penězům? ()

matoon97

Film vôbec nebol originálny, takéto filmy sme tu už mali aj skôr. Dokonca by som povedal, źe tento film okrádal niektoré filmy. Ale, nebolo to až také zlé. Konečne som tu videl reálne bitky, bez kadejakých zbytočných efektov. Bojové umenie tiež nechýbalo. Jedným z najväčších kladov je kamera. Tá sa u mňa veľmi vyznamenala. 60% ()

rafix

Tohle bylo povedené. Je smutné, že filmy se Seagalem jsou hodnocené tak nízko. Je to hrozná škoda. Mě se to moc líbilo. ()

Stanmi

Steven Seagal se potřetí vrhl do tandemu s rapperem a jaký je výsledek? Nu pojďmě se na to podívat. Harlan Banks (Steven Seagal) je profesionální zloděj, který bohatým bere a chudým dává, Na naléhání své přítelkyně (či manželky těžko říct) toho nechá, přestěhují se do Las Vegas a Harlan si najde práci jako řidič. Má přepravit v panceřovaném voze 20 mil. dolarů, ale z převozu se stane loupež, Harlan ujede policii, přemůže lupiče a schová prachy, protože jenom tak zůstane naživu. Je, ale zatčen a odsouzen na doživotí. V base se seznámí s černochem Icem (Treach), který ho dostane z vězení a pomůže mu v jeho odplatě. Příběh tedy nezní bůhvijak dobře a originalně, ale ani to nevypadá na vyložený průser, ale potíž je ve zpracování, Scénář má totiž tolik děr jakoby ho rozsříleli kulometem a přidali pár granatů plných nelogičností. Tak na mě film působil. Ani dialogy nebyly žádný zázrak a párkrát u mě došlo k nechtěnému pousmání nad jejich banálností. Akční složka filmu už působí lépe, například úvodní honička s policií na "Stripu" v LV snese přísnější měřítko, bitek a přestřelek je tu tak akorát, bitek samozřejmě mohlo být více, ale jejich zpracování je opět mizerné. Stevena provází již zmiňovaný Treach, proti kterému jsou i DMX a Ja Rule profesionální herci, z ostatních herců jsou známí např. Kevin Tighe, Robert Miano nebo Nick Mancuso, který se objevil i v obou dílech Přepadení. Průměrné režie se chopil kameraman Don E. FauntLeRoy, pro něhož to byla první spolupráce se Stevenem, která vedla až k povedenému Zákonu ulice. Na závěr chci pochválit hudbu, která nebyla jenom v rytmech rapu, ale i v dalších stylech a úvodní melodie jakoby vypadla z 90. let. Celkově vzato spíše slabší kousek, na který se dá podívat, i když občasnému kroutění hlavou se asi nevyhnete. ()

DansteR

Seagal, Seagal a furt jenom Seagal...a ještě k tomu starý Seagal...trochu důstojnosti by to chtělo...už to hold není hvězda bojových umění :-D....aspoň ten rozpočet je větší, takže i triky a efekty jsou lepší...ale jinak pořád stojí za prd. ()

zaack odpad!

Seagal by měl už "herectví" pověsit na hřebík. Existuje snad pro akční hvězdu větší dno, než fakt, že všechny souboje za něj provádí někdo jiný? ()

Luke55