Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

bouncer

Romantická komedie, která sice nepřichází s ničím originálním a užasným, proč by se o ní mluvilo ještě za několik let. Ale to vám při sledovaní nemusí vadit, zvlášť když se máte na co dívat (třeba Lindsay Lohan) a film vám nabídne všechno co od romantické komedie očekáváte. Prostě takový kvalitní průměr. ()

Litsarch

Člověk nemůže od podobných filmů čekat dechberoucí podívanou... Což lidi myslím už ví... Co ale čekají, aspoň tedy já, je snímek, u kterého se nenudí a i je pobaví... Sem tam nějakému "klišé" a trochu na hlavu padlému scénaři se podobné snímky už asi neubrání, nebo ani nechtějí... Nicméně když je to natočeno seriózně a ne moc přehnaně, tak se na to, jako v tomto případě, dá dobře dívat... Co se týká tohoto snímku Jen trošku štěstí, tak je natočen a zahrán příjemně, zbytečně nepřehráván a konec taktéž není tak stupidní, jako u ostatních filmů... Osobně jsem se snímkem strávil příjemnou hodinku a půl... 3+++ ()

Crazer

Docela vtipná komedie, další z typu Lindsay Lohan po sto-osmé ... Už jsem zvyklý na Lindsay v komediálních filmech, a tento nebyl výjimkou. Hodně mě pobavila scénka v muzeu u výtvoru z bahna :). Jinak celkově snímek nevyniká, ale určitě diváka pobaví. ()

Zayl odpad!

Jen trošku štěstí je rádoby vtipná komedie, která splaskne jako nafukovací balonek, jen co začne. Příběh o looserovi v konfrontaci s holkou, která má štěstí na rozdávání. Jejich osudy se však prohodí, tak aby se vše zas mohlo vrátit do normálu. Klišé a doslova trapný až infantilní vtip provází celý film po celou dobu, přičemž pekelně nudí. Snad vše je zde špatně od plochých charakterových postav, stupidních dialogů až po celkově trapný námět. Ve výsledku se pak jedná o teenagerskou koninu v čele s Lindsay Lohan, které je lepší se vyhnout. Pouze soundtrack za něco stál. ()

katasta

Sem tam je to docela sranda, hlavně ke konci, ale na můj vkus to bylo až moc černobílé. Hlavně začátek mi přišel hodně zdlouhavý a nezáživný, protože se tam v podstatě nic neděje, je to jen sled scének, se štěstím a se smůlou, které ještě ke všemu nejsou většinou vůbec nápadité. ()

numi

Film se zabývá podobným témátem, jako M. Night Shyamalan ve filmu Vyvolený (tímto se Nightovi omlouvám za to, že jeho film s touto komedií vůbec zmiňuji...). Každý má na světě svůj protějšek, který je jeho přesným opakem a dokonale jej doplňuje. Takhle nějak se po New Yorku potulují dva mladí lidé, z nichž jeden (Lindsay Lohan) má hromadu štěstí, je úspěšná, a na co šáhne, to se jí povede, a druhý (Chris Pine) je naopak naprostým "lůzrem" a smolařem. A po docela zábavné první půlhodince nastane čas na zápletku né nepodobnou té z jiného filmu s Lindsay Lohan (Mezi námi děvčaty) - jejich role se prohodí. Teda, tentokráte spíše pouze jejich vrozená schopnost mít štěstí (respektive smůlu). A divák tak dostane možnost vidět znovu první půlhodinku - tytéž gagy a vtípky, jen v opačném provedení. Není to nejhorší, ale je to příliš dlouhé a málo košaté. Stačilo by osmdesát minut a šlus. Film tak táhne především slečna Lohan. Má talent, to je bez debat, ale teď by ještě mohla konečně ukončit svou éru puberťáckých komedií (smlouva s Disneym jí už skončila, takže jí nic nebrání...). Uvidíme. Just my Luck to má za tři. Hlavně díky ní. [říjen 2006] ()

Lum3n

Trošičku podobný námět jako u Freaky friday nezdá se vám? Ale, ne že by to vadilo, první půlhodinka je sice trochu nuda, ovšem jakmile se z Lindsay stane smolařka,tak se z toho vyklube poměrně zábavná, pohodová komedie. Chris Pine ujde a Lindsay je skvělá jako vždy, takže hlavně díky ní bych to nakonec viděl tak na 3 a1/2*. ()

blackrain

Štěstěna je vrtkavá. Polibky jsou zrádné. Pohodový a nenáročný film pro poklidný a ničím nerušený večer. Vhodný jako odpočinek po vysilujícím dni. Není to nic převratného a hlubokomyslného. ()

dawe04

Originální příběh, jehož konec je jasný ještě než film začne, trpí nesympatickými postavami (včetně Lindsay) a zoufalou nevtipností. ()

wipeout

Takže pri zdôvodňovaní tak nízkeho hodnotenia sa budem snažiť neinsultovať nijakú vekovú skupinu ani pohlavie. Zo začiatku som ešte tomuto filmu pripisoval nádej, že sa veci vyvinú tím správnejším smerom a neskončím zase pri pozeraní "hereckého koncertu" Lindsey. Jednoducho pre mňa osobne len veľmi málo stráviteľný humor, ktorý kedže je založený na tom istom základe počas celého filmu, stáva sa pomaličky viac otravným a nudným ako humorným. Romantika sa tomuto filmu vyhýba na tisíce míľ a zostáva len klasický model happyendu s kmitajúcou krivkou šťastia a lásky presne podľa očakávaní mojích najhorších predpovedí, kde každý bozk, každý dotyk je len prvoplánovým a kŕčovitým vyjadrením samotného neherectva Lindsey. 1,5* pretože viem, že som často až príliš kritický k podobným filmom možno až neprávom a opačným smerom vykláňam misky váh pri Juhokórejských romantických komédiach ale proste vyprahnutosť nápadov a úpadok je v prípade tomuto podobných filmov na môj vkus až priveľký aby som cítil akýkoľvek súcit. ()

uterox

Příjemná komedie na večer. O štěstí a smůle a o tom, jak si s námi pohrává osud. Kapela poněkud slabší. I na podruhé to však byla zábava. ()

Aljak

Príbeh o dievčati, ktoré má vo všetkom šťastie, a večnom smoliarovi - no spočiatku mi ten film prišiel naozaj trápny a hlavne predvídateľný. Našťastie potom postupne kvalita rástla, aj keď trápnosť a klišé až tak moc zase neubúdalo. No dostať bozk, ktorý by na mňa preniesol šťastný osud by som určite rád dostal. V podstate to bola len taká rozprávočka, ale ten kontrast medzi šťastím a smolou tu dobre vykreslený. Niekedy mám pocit, že takto je to aj v skutočnosti - že niekto sa môže aj pretrhnúť od snahy a nič mu nevýjde, a niekto nemusí spraviť vôbec nič a vo všetkom sa mu darí. Je to tak na rozhraní 2 a 3 hviezdičiek, ale Lindsay mám rád - v tomto období bola ešte úplne normálna, škoda že tá sláva ju dosť poznačila. ()

WoWoW

Tak námět tohohle filmu mě asi nepřestane udivovat, někdo kdo má samé štěstí a někdo se samou smůlou si to polibkem prohodí no fakt pecka. Romantické to bylo dost to je pravda, ale nějak jsem se za celý film nedostal k smíchu, no nic tak mě třeba Lindsay překvapí v nějakém jiném filmu. ()