Môj manžel je chlpatý pes

• Slovensko Chlpatý Dave (viac)

O mužovi, ktorý sa snaží žiť normálnym životom napriek faktu, že sa občas zmení na ovčiarskeho psa. Premena na psa mu bráni v kariére, ale naučí ho, ako byť lepším otcom a manželom. (oficiálny text distribútora)

see_sawandrew odpad!

Po trojici mých oblíbených variací chundelatého psa s postavou Wilbyho Danielse je tohle už jen mrtvý dozvuk kdysi existující komediální zábavičky... 0% ()

aLPaC odpad!

Když jsem byl malý, tak Disney produkoval výborné rodinné a animované seriály či filmy (např. moji i dnes oblíbení Kačeři se strýčkem Skrblíkem), ale poslední dobou je produkce tohoto studia dost mizerná. Dnešní děti téměř nemají na co se podívat. Chundelatý pes je prostě i na rodinný film určený dětem až moc naivní, až moc klišovitý a až moc idiotský. Allen se chová je pitomec, snaží se dát přednost rodině před kariérou a dát jí dohromady (jak americké), Glover je asi vůbec rath, že ho někam obsadili, ale nechápu co v takovém shitu dělá Downey. Prostě nehorázná kravina, které nemůžu dát ani jednu hvězdu. ()

bobstock

Blbina od Disneye na proplakané nedělní odpoledne. Jen nechápu, proč jsem se na to v tu neděli díval, když bylo venku hezky. Kutil Tim se proměňuje v psa, ale samotnou proměnu tu skutečně neuvidíte, protože se stačí podívat jen na titulní obrázek čokla s lidskými bulvami...je to dost bizáár, co? :) 40% ()

Vodny

Vyloženě rodinný film, který ocení nejen majitelé věrných pejsků, ale i všichni milovníci zvířat. Tim Allen se snaží a dělá co může, aby na dětských tvářích vykouzlil nejeden úsměv. Celkem se mu to daří, ale občas vtipné pasáže střídá trapná chvilka. Pro rodiny ideální komedie o vítězství dobra nad zlem. ()

pilarius

Standardní rodinná komedie. Tima i Downeyho mám rád a je mi trochu líto, že Downey nedostal víc prostoru - bohužel zacílili víc na mladší publikum. Musím vypíchnout hlavně skvělou honičku za kočkou, která tomu pevně zajistila třetí hvězdu a slušnou práci se zvířaty (oba opičáci se očividně náramně bavili). ()

Colleague

Jedna hvězda za fešáka psa, jinak to byla blbost nejvyššího kalibru. Někdy jsem se cítil trapně i já a to nemám s tímhle filmem nic společného. ()

Miki68

Jako na rodinnou komedii jsme se na tento film dívali celá rodina. A dlužno říci, že jediná se bavila má devítiletá dcera. Z toho jsem pochopil, že nejsem cílovou skupinou tohoto dílka. Ale tak úplně bych jej nezatracoval. Má i jisté myšlenky (pravda polopaticky podané), které jsou svým způsobem výchovné. ()

Ozzy2 odpad!

Nejsem dite 4-8 let, nesnáším Tima Allena, protože hraje jen v těchto debilnch "rodinnych" sračkách.Tohle byl vrchol hlouposti.Američani jsou prostě jiní, pro českého diváka nekoukatelné. ()

Ceberus

Allen s Downeym mají prostě komediální nadání, hlavně takových prvních patnáct minut, kdy se Allen začíná chovat jako pes, je výborných. Jenže stále jde o tuctovou rodinnou komedii, kterých jsou na světě stovky a nechybí ani nezbytné morální ponaučení na závěr. VIzuální efekty jistě nemohou mít bayovský rozměr, na druhou stranu na daný žánr se to dalo jakž takž zkousnout. V konečném důsledku tak jde o průměrný film, jehož zhlédnutím nic nezkazíte. ()

mliko

Dalsi rodinna blbustka,pomerne vydarena dobryma psima kouskama .... myslim ze je to chvilema docela i k pobaveni a jako pribeh se na to da divat i kdyz je dej ocekavanej skoro celej film...A na zaver bych chtel pochvalit Tim Allena za skvelej psí přínos :) ()

Šňůra

Zcela průměrná komedie na mnohokrát již omleté téma - změna člověka v nějaké zvíře, aby pochopil a stal se tak lepším. Chundelatý pes nepřinesl naprosto nic nového, čím by zaujal a ani výkon Tima Allena za mnoho nestal, což mě ale zas tak nepřekvapilo. Větším zklamáním byl pro mě spíše Robert Downey Jr., jehož výkon byl přímo úměrný kvalitě filmu, tj. nic moc. ()