Staří kamarádi z vysoké školy Danny a Carl se potkávají ve virtuální realitě své oblíbené počítačové hry. Z nočních dýchánků se ovšem vyklube něco nečekaného. (Netflix)

bobstock

Učebnicový příklad až nezdravé závislosti na VR. Bohužel bude pozdě až nám to všem prodejci natlačí do obýváků. Realita zešedne jako popel mrtvých...´´Šoustal jsem s medvědem..s medvědem! Chápeš to!! ´´ 80% ()

Yardie

Zajímavý díl. Opět dal k dobru nějakou tu věc k zamyšlení či diskusi, jak bývá dobrým zvykem. Od začátku vtáhl, člověk čeká, co bude a jak to skončí. Standardní díl Černého zrcadla, co se týká kvalit. Howgh! ()

LachtanShows

Opět zase až moc aktuální ošemetné téma zobrazené v další povedené části jednoho z nejlepších seriálů současnosti. Musím zase absolutně ignorovat nechutné zvěsti po internetu, že jsme se dočkali ještě většího zklamání než v případě nedávno ukončeného GOT. Mě i přes velmi odvážnou pointu Striking Vipers bavilo celých 60 minut. ()

IvcaSammet

Další epizoda s hodně zajímavým námětem, která ale bohužel zase nemá silnou pointu, kterou u Black Mirror tak oceňuju. Navíc se mi rychle omrzely scény ve hře, které jsou více méně pořád stejné. Ani romantické scény "v reálném světě" mě nijak nebavily, ty ale naštěstí alespoň částečně vyvažovaly vážnější konverzace a dilema k zamyšlení. Sice hodnotím Striking Vipers čtyřma hvězdičkama, reálně je to ale tři a půl. ()

Fifer

Perfektní episoda. Povinnost pro všechny pamětníky prvních Street Fighterů, Tekkenů a Mortal Komabatů. Ten zvrat byl vlastně banální, ale musím říct, že jsem doslova vyprskl smíchy. Pěkně natočené a řemeslně zvládnuté. ()

IvonaK

Tohle je trochu k zamyšlení. Mít sex ve virtuální realitě by nemusela být špatná věc a navíc by na člověka nemohla žádná pohlavní nemoc nebo neplánované těhotenství. Jen by si užíval. Ale zase když by už byli na výběr milenky a milenci kteří nejsou z masa a kostí, tak by se rozpadala řada reálných manželství a lidstvo by vymřelo. Proto doufám že maximálně zůstane i v budoucnosti pouze horká linka, kde člověk uvidí cizího člověka jak se před kamerou předvádí ale to je tak všechno. ()

iN

Zbytečně roztahaný, navíc nepravděpodobný, ale konec se mi líbil - jak se všichni vždycky těší 1x za rok na Dannyho narozeniny :-)) ()