Architektka Mia se před světem s nasazením všech sil snaží ukrýt své ošklivé tajemství. Zástupkyně pojišťovny Shazia mezitím sbírá vzpomínky svědků na nedalekou nehodu. (Netflix)

J*A*S*M

V rámci čtvrté série nejtemnější a nejzlomyslnější epizoda. V závěru temná možná až zbytečně moc, poslední dějová šokantní zákruta už je tam totiž vyloženě prvoplánově. Plusem epizody je výborně zvolené zasněžené prostředí, které silně dokresluje atmosféru, záporem pak pomalý rozjezd a asi desetiminutová repetitivní pasáž zhruba v prostředku stopáže. ()

StrixCZ

Opravdu temná epizoda - na mě až příliš. Hlavní problém jsem měl ale s postupnou proměnou hlavní postavy, která nepůsobila uvěřitelně (její evidentní výčitky naprosto nešly dohromady s jejím jednáním, a to zejména v závěru). Jinak zajímavý nápad se zařízením na zpětné přehrávání vzpomínek (i když už se něco podobného objevilo v jedné z dřívějších epizod). ()

Stružák

Zajímavá krátká detektivka, které škodí snad jenom DOST lineární děj. Není tu absolutně žádná snaha o nějaký dramatický zvrat nebo překvapení. Zkrátka všechno dopadlo tak, jak mělo. Ale ten samotnej závěr mě pobavil. Crododile asi není epizodou, kterou bych si měl nějak zvlášť pamatovat, ale už pro tu sympatickou atmosféru si ji rád pustím znova. ()

IvcaSammet

Tři a půl hvězdičky. Rozjezd skvělý, atmosféra výborná, ale tím to asi hasne. Pointa absolutně žádná, Crocodile je vyloženě jenom thriller ve kterém je pouze nádech techniky, kterou my k dispozici nemáme. Závěr příšerně zdlouhavý a vcelku nesmyslný. Ta scéna s vanou ... To bylo fakt něco nesnesitelného, takového zbytečného natahování, že jsem měla chuť to rychloposuvem přeskočit ... ()

Arsenal83

Špičková časť, thriller miesený s digitálnym sci-fi, ktorý zaujme od začiatku do konca a zároveň dáva do života jednu radu. Nesadajte si za volant s opilcom a užívateľom rôznych látok ani ako spolujazdec. Ono sa to môže po dlhých rokoch tak nepríjemne vyvrbiť, že ešte o vás budú písať kroniky. A to ste boli v podstate úplne v nevine. A Andrea Riseborough by mala doma konečne zaviesť zrkadlá, pretože doma ich asi nemá, keď sa nevidí. V Disconnect vyzerala na Britku k svetu, ale štýl oskubané kura atraktívny veru nie je. ()

• Díl několikrát odkazuje na epizodu Patnáct milionů meritů (2011). Ústřední píseň „Anyone Who Knows What Love Is (Will Understand)“ od Irmy Thomas, zpívala i postava Abi (Jessica Brown Findlay) při účasti na talentové show. Mezi pornofilmy v hotelovém výběru je k vidění „Best of Wraith Babe“, porno, které je nabízeno obyvatelům antiutopie. (Saur.us)
  • Táto epizóda sa odohrávala na Islande. Až do roku 1968 jazdili Islanďania na ľavej strane cesty ako Briti a Íri. (Arsenal83)