Černé zrcadlo - Série 4 (2017) (séria)

DJ na odstřel (S04E04)

(epizóda)
  • Veľká Británia Hang the DJ

Frank a Amy se potkali přes seznamovací program, který každému vztahu přidělí datum expirace. Teď ale začínají pochybovat o logice celého systému. (Netflix)

Pepinec

Pěkně se na to kouká, to jo, akorát že veškerý zásluhy jdou za slečnou Džordžínou, a ne za příběhem. Ten mi naopak přijde snad nejslabší ze všech dosavadních epizod. Sice je fajn ten optimismus na konci, ale síla námětu žádná a pointa překvapující asi jako že včera byl pátek a dneska je sobota. Spousta z nás takhle prožila střední i vysokou a žádná extra věda v tom teda nebyla... ()

Trevor

Frank a Amy sú dvaja mladý ľudia, ktorých spojí coach - zoznamka, ktorá ľuďom hľadá ideálnych partnerov a určuje im aj čas ktorý spolu strávia. Potom ako im ich spoločný čas uplynie ich to stále ťahá k sebe. Na môj vkus príliš romantická epizóda síce s dobrým záverom ale inak bieda. A to v dnešnej dobe naozaj ľudia hľadajú vzťah na zoznamkách... ()

Helmutek

Tak tohle byla víc než příjemná romantická záležitost, která se na konci vyhoupla v přímo parádní romantickou záležitost. Mělo to nápad, gradaci, promyšlenou pointu... co víc si přát. A dobrý herce! - nejen ty dva hlavní, ale vlastně i všechny ty epizodní roličky včetně tý hnusný, zapšklý a vyschlý tresky, se kterou Frank strávil ten rok - ta mi byla tak nádherně odporná a ten jejich radšizezaduaťtěnemusimčichat-vztah tak úžasně bizarní, až jsem si to fakt užíval. A ten konec, ve kterym se tvůrci krásně a s lehkostí vypořádaj se všema těma věcma, u kterejch člověka předtim mohly napadat různý výhrady, který mohly působit zkratkovitě nebo zjednodušeně - takovej konec tomu prostě nasadil jenom korunu. A hned jsem tomu schopnej odpustit i tu mírnou hru na efekt‎ posledních minut - úplně poslední scéna totiž, ta už z "reálnýho života", ta to všechno vykompenzuje (a tady klidně uznám, že jsem změkčilá bábovka). ()

ALIENka_

Ok na začátek musím říct, že fakt do prdele nevím proč koukám na čtvrtou epizodu čtvrtý série, když jsem neviděla ani celou druhou a třetí. Tak teď už k normálnímu komentu (proč to vždycky tak okecavám sakra). No tak tohle je přesně jedna z těch epizod, která má skvělej nápad (jako celý Black Mirror), ale prostě mě moc nezaujme. Asi na tom bude mít podíl i to, že mě nebaví tak 90% epizod zameřenejch na vztahy hmm. Jo a taky možná ten debilni happy ending, kterej byl fakt cheesy. Hodnocení: 6/10 ()

Ryuuhei

San Junipero čtvrté sezóny. Parádní romantika. Do postav jsem se dokázal naprosto vžít a taktéž pocítit tu úzkost žití v systému, který nedává jinou možnost, než prostřídat x partnerů a být tak po většinu času nuceně s někým, s kým si člověk absolutně nesedne. A nemožnost být s tím, s kým naopak jo. Sympatické ústřední duo, příběh, který dokáže překvapit a silně chytit za cukající sval a pro Černé zrcadlo samozřejmě typické vyvrbení. S tím jsem částečně počítal, ale ani tak mi nezkazilo celkový, naprosto skvělý dojem. 95% ()

• V poslední scéně a při závěrečných titulcích můžeme slyšet skladbu „Panic“ od skupiny The Smiths (v refrénu se zpívá „Hang the DJ“, což je původní název epizody). (ChandlerBing)