Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiálny text distribútora)

ronyyy odpad!

Já vám nevím. Možná, že kdybych to viděla jako úplně malá, tak by se mi to i líbilo, ale teď to prostě vnímám jako úplnou pitomost. ()

andykanadan

tak toto si rad pozriem aj ked uz budem mat aj svoje deti...uz teraz som sice uplne ina vekova kategoria, ale ak na to niekde natrafim, nemozem to proste nepozerat...perfektny ulet :-) ()

Kaceenkar

nejoblíbenější pohádka z jim jamu na kterou se vždycky jako jedinou těším , skvělý hlášky a super animace :) není co dodat. ♥ ()

Brepti

Malý, nezbedný, zlobivý a legrační tučňáček Pingu, je už legendární animovaný seriál, můj snad nejoblíbenější zahraniční večerníček, vždy s krásně dojemným koncem, na který se občas dívám, teď už moc ne, poněvadž jsem už poněkud starý, ale kdyby natočili ještě nějaké další série, budu velmi rád. ()

proud.loser7

pingu a hříšný tanec byly dva pevné pilíře mého dětsví (netušim co to o mně vypovídá) a NOOT NOOT si pravděpodobně nechám vytesat na náhrobní kámen ()

Noosal

Jede z nejkrásnějších a nerjoztomilejsich animaku mého dětství, miluju to a navždy ho budu mít ve svém srdíčku jako vzpomínku na moje malé nevinné já.. 10/10 ()