Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiálny text distribútora)

Rayen1

Moje dětství, pamatuju si, jak mi naši nahráli na VHSku Mata a Pata, za tím byl Pingu a na konci kazety byl Krtek (kterýho nemusim dodnes, bohužel)... ale Pingu - prostě srdcovka :D ()

Heroin17 odpad!

Plesk plesk taťka tučňák je doma plesk plesk. Plesk plesk nepřijde vám to divné? Plesk plesk....plesk...plesk...pleskpleskplesk...tutúúúúúúúú...plesk... ()

henrykz

Klasika mého dětství. Rád se na něj koukám i teď s nejmladším členem rodiny. Můj nejoblíbenější díl (kterého jsem se jako malý bál) je ten s mrožem (jak se Pingovi zdá, že ho unesla postel). ()

Ilus

Jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků. Tučňáčí jazyk je naprosto geniální. Nechápu, jak si tu někdo může stěžovat, že nemluví "normální řečí". Tnúúú-tnúúú! ()

Kontryhelka

Nic moc,ale koukat se na to dalo. Jednou a dost. Nebyl to český večerníček.Pohádek krásných večerníčkových máme dost, tak nevím, proč nám cpaly tohohle hňupa z království věčného ledu a sněhu. ()

PanPyzamo

Klasika z dětství a spoustu meme materiálu. Zajímavá animace, která má podle mě i dnes své kouzlo. Dospělým už podle mě nemá co nabídnout a teenagerům také ne. Čistě seriál pro dětské publikum, ale rád na něj vzpomínám a klidně bych si ho pustil i dnes. Za mě skvělá zábava pro děti. 8/10 ()

sajez

Nejroztomilejsi,nejlegracnejsi a jednoznacne nejzabavnejsi tucnak na svete,ktery pobavi a rozesmeje kazdeho bez rozdilu veku. ()

Al90

moje nejoblíbenější pohádka v dětství,nedávno jsem slyšel úvodní originální znělku a doslova mráz po zádech mi přeletěl,ale v tom dobrém slova smyslu...nostalgie ()

Jard

Rozprávka, v ktorej si každý na svete môže domyslieť svoj vlastný scenár. Porozumie tomu či už dieťa alebo dospelý. 95% ()