Pingu je malý roztomilý tučňák - nezbeda, který si pořád jen hraje. Žije v království věčného sněhu a ledu, kde na něj čekají mnohá dobrodružství. (oficiálny text distribútora)

frashmaker

Jeden z nejlepších večerníčků, co si pamatuji. Nápaditý, vtipný, přirozený, hravě dětský avšak ne neušětřený od strastí běžného života. Chtěl bych se zase někdy vrátit do dětských let a prožívat to jako tehdy. ()

Džejkop

Jde to i beze slov a funguje to. To brblání je roztomilé a vůbec celý tento seriálek je velmi milý. Například stupidní večerníček "Jak to chodí u hrochů " by si z tohohle měl vzít příklad. ()

JohnMiller

Pingu? To je pre mňa kultovka z detstva. Nedávno som mal možnosť prostredníctvom Tv (neviem či JimJam) kuknúť si 10 epizód. Musím uznať, že to bavilo aj po tých rokoch, rozhodne viac ako mnohé iné z rokoch 90´s. ()

Trevor

Neskutočná hlúposť, ktorá ma však neuveriteľne bavila. Nezabudnuteľné gestá a nezabudnuteľné zvuky, ktoré rodinka vydávala ma ako dieťa priam pripútali k sedačke a určite pobavili aj starších... ()

Suzana

Tento večerníček mě vždycky pobavil. Už proto, že je jiný, než ty z české produkce (a to mám Smetanu a Milera ráda) a taky je správně úleťácky vtipný. ()

Linda.csfd odpad!

Tak s tímhle pořadem mám stejný problém jako s Krtečkem... prostě když se tam nemluví a všichni jen vydávají podivné zvuky, tak mě to děsí. Už jako malá jsem se takovým pohádkám vyhýbala. Prostě buď by se v pohádce mělo mluvit, nebo mlčet, ale tohle prostě ne. Aby z toho pak nehýkaly i děti. :-/ ()

Hennes

Tak to má bezkonkurečně zvolený styl dorozumívání se tučňáků. Ty zvuky jsou vtipné a hlavně spolu s mimikou zcela jednoznačně vyjadřují co mají. Nikdo jim nerozumí a celý svět ví o co jde. Obsahově jsou některé díly lepší, jiné slabší. Animačně to není tak vyšperkované jako např. Mio Mao, ale pro zasmání to určitě vždycky je. ()

Mitzi

I když už jsem to viděla asi stokrát dokolečka, pořád u toho můžu vydržet :) a povídat si o tom s naším malým PINGUmaniakem. A právě proto, že jsem to viděla tolikrát, jsem přišla na to, že to není JENOM o těch úžasně vymodelovaných plastelínových tučňácích a chytrém humoru. Takhle hezky vykreslené charaktery má málokterý večerníček a ta úplně samozřejmá rovnoprávnost rodičů, to je pro vnímavé dítě super základ do života. Takže po mnoha shlédnutích měním původní 4 na plných 5*! ()