Kate Holbrooková (Tina Feyová) je večne podráždená osamelá manažérka, ktorá celý život dávala kariéru na prvé miesto. Teraz, keď má tridsaťsedem, sa konečne rozhodla mať dieťa. Čoskoro však zisťuje, že má veľmi malú šancu otehotnieť, a preto chce zo zúfalstva využiť služby náhradnej matky. Navštívi stredisko pre náhradné rodičovstvo a hľadá ženu, ktoré jej dieťa odnosí. Keď sa jej príde predstaviť náhradná matka Angie, Kate sa trocha vydesí, pretože bláznivá a naivná Angie vôbec nesplňa jej predstavy, ale nakoniec sa obe ženy dohovoria. Nezpodpovedná Angie (Amy Poehlerová) úplne prevráti upätý svet Angie naruby. Konzumuje nezdravé jedlo, fajčí, je roztržitá a údajne sa rozišlo s priateľom Carlom, ktorý ju podvádzal.  Ich spolužitie nie je jednoduché a nakoniec obe ženy navštívia terapiu v centre náhradného rodičovstva. Chaffee Bicknellová im poradí, aby robili veci spoločne, napríklad nachystali detskú izbu. Kate sa snaží Angie prevychovať a viesť ku zdravej životospráve, netuší ale, že jej umelo oplodnené vajíčko sa neujalo. Angin partner Carl (Dax Shepard) prehovára svoju priateľku, aby sfalšovala tehotenský test, vzala prachy a zmizla. Angie sa ale s Kate zblíži a tehotenstvo ďalej predstiera. Lenže potom zistí, že je skutočne tehotná - so svojím priateľom Carlom... (TV JOJ)

PEZ

Pohoda. Nic extra, ale ani neurazi - par vydarenych vtipov a par menej vydarenych. Pobavila minirola Steve Martina a Sigourney Weaver. 6/10 ()

ljukyljuk

Klasicky priemerná a predvídateľná komédia, ktorá však má zopár veľmi vydarených jokeov, na ktorých som sa dosť vyrehotal. No a tie fungujú práve vďaka hlavnej dvojici: Tine Fey a Amy Poehler, ktoré som si zamiloval zo seriálov 30 Rock a Parks and Recreation. Čiže, kto ich nepoznáte, odporúčam asi skôr zhliadnuť seriály a potom eventuálne v budúcnosti dať toto ako oddychovku na večer, kedy sa vám nebude chcieť robiť nič intelektuálne náročné. V inom poradí by to asi nefungovalo ani na tých 59%. ()

Wowara

Výborná pohodová komedie! Já se prostě po dlouhý době zasmála. Nevím, jestli to je tím zkouškovým, nebo, že jsem se po měsíci natáhla k televizi - asi obojím, ale prostě jsem se neuvěřitelně nasmála a přišlo to celkově vhod. A klidně se kouknu zas! ()

boni

Hodně nenáročná, ale velmi milá oddechovka, která zaujme neotřelým tématem, a cameo rolemi Steve Martina a Sigourney Wiever, a naopak může odradit nefungující ústřední dvojicí. Každopádně pokud nejste puritánský filmový krititk, tak vás to rozhodně neurazí a pobaví. ()

mimozakon

Príjemná komédia s mojími obľúbenými herečkami zo Saturday Night Live. Film je plný vtipných scén, ale samozrejme nechýba ani tradičný postup smerom k happy-endu. ()

renegrido

Tina Fey a Amy Poehler vypadají přesně tak, jak bych si postavy tohoto příběhu představila... Tina Fey je přesně typ chytré a hodně zaměstnané ženy, která kvůli práci nemá tolik času jako by i představovala. Amy Poehler na první pohled vypadá hloupě a zanedbaně. ()

Cortesz

Spíše pro dámské publikum je tento film, ale i já se docela příjemně pobavil, zkrátka na tento druh filmů musí být ta správná nálada a pokud jí máte, tak se pobavíte. Dějově sice nic moc, svobodná stará žena chce dítě, má problém otěhotnět, tak si vybírá tzv. náhradní matku, s tím jsou spojeny veškeré komediální momenty, nesmí samozřejmě chybět romantická linie a dvě skvělé a pozoruhodné postavy v podání Sigourney Weaver a Steve Marti. Pár známých a skvělých songů, které dodávají filmu atmosféru, a samozřejmě happy end nakonec, kterej byl samozřejmě předvídatelný, ale vítanej. ()

Jerris008

Přesně ten typ filmů, ze kterého si po pár hodinách nic nevybavím, jelikož ve mně nic nezanechá. Nuda, kdy jsem si říkala, kdy už to utrpení skončí. Amy Poehler je mi nesympatická - snad ještě více než přehnaně snaživá Tina Fey a dohromady jim to vážně neklapalo. Navíc pro mě to s komedií nemá nic společného. ()

jafuska

komedie o vytouženém dítěti a těhotenství a jak otěhotnět za každou cenu a najít toho správného muže který si s tím nějak poradí, hodně známých hereček zejména Sigourney Weaver, kterou mám ráda, je to sice hodně obyčejný příběh, ale někomu by se tento film mohl líbit, nejsem výjimkou, takže nakonec to vše bylo nějak fajn., ()

fanik15

Relativně slušná zábavná od dechovka, která se snaží vyvážit děravý scénář vcelku slušným obsazením. Tina Fey dokáže snad každý utáhnout bez problémů sama. S Amy Poehler už je to ale horší ne, že by mi přímo vadila ale ve dvouch nebo třech scénách leze docela na nervy. ()

Saljack

Tohle je opravdu hrozný film. Spousta prázdných míst a předvídatelnost je něco nesnesitelného. Snaha být vtipným za každou cenu je přehnaná. Možná, že se to ženským líbí, ale od teď nechci vidět žádný takoví film. ()

honzic

Průměrná komedie s průměrnými hereckými výkony, scénářem i námětem. Ničím nevyniká, vysloveně nezklame ani neurazí, na druhou stranu ani nepřekvapí a nenadchne, trochu se zasmějete, trochu se vžijete do děje, nic více, nic méně. Podívání na jedno odpoledne, na opakované dívání to opravdu ale není. Hodnocení: 55 % ()

rafix

Opravdu příjemná, nenáročná komedie na nedělní odpočinek. A která ještě neurazí aje k pobavení. Mě se to moc líbilo avřele doporučuji. ()

mandella

Až na ten přepálený holywoodský konec to bylo ok. Oddechovka po práci, jak má být. Obě představitelky mi přišly dobře vybrané, hlavně Tina Fey je úplně skvělá. Je strašná škoda, že je tady málo známá. Steve Martin byl pošuk jako stvořený, jenom jsem nepochopila moc dějovou linku se Sigourney Weaver a jejím plozením. Humor tohoto filmu mi sedl a dost jsem se pobavila. Pohodičkový film po těžkém dni v práci, takových bych momentálně potřebovala víc :-) 65 % ()