Keď si David (Mark Ruffalo) prenajal byt v San Franciscu, poslednú vec, ktorú vo svojom novom domove očakával, bola spolubývajúca. Hysterická mladá dáma menom Elizabeth (Reese Witherspoonová) sa pred ním odrazu objaví ako duch a začne tvrdiť, že Davidov nový byt v skutočnosti patrí jej. David to považuje za obrovské nedorozumenie, ale iba do chvíle, kým sa Elizabeth „vyparí" rovnako záhadne, ako sa objavila. Ale nie nadlho. Davidovi sa začne opäť nevyspytateľne zjavovať. On si postupne uvedomí šialenú pravdu -  že sa nasťahoval do bytu po duchovi, ktorý odmieta uznať svoju smrteľnosť. V snahe donútiť Elizabeth, aby konečne odpočívala v pokoji, k sebe postupne nájdu cestu a nakoniec sa do seba zamilujú. Môže mať taký vzťah budúcnosť? (TV Markíza)

Elleannie

Tohle je můj "oddechový" film. Viděla jsem ho už několikrát, působí na mě velmi klidně a příjemně. Moje oblíbená Reese, která nikdy nic nepokazí, a Mark, který hezky zapůsobil. Moc se mi líbí námět, a protože tak trochu věřím v nadpřirozeno, hned jsem si tehle film zamilovala. Nojo, romantika a komedie v jednom, to je moje gusto :-) ()

Siri69

Příjemná romantická komedie s Reese Witherspoon... Můj názor je že americké romantické komedie jsou v posledních letech pořád o tom samém,akorát hlavní role hraje pokaždé někdo jiný a jsou trochu pozměněné scénáře... Je jen několik takových filmů,které já mám rád a na které jsem se koukal s radostí... Tohle je jeden z nich asi i proto že je k té romantice připojeno i trošku toho nadpřirozena... :-) 3,5* ()

šerminator

Klasická dobrá romantická komedie. Od tohodle filmu jsem přesně čekal to co jsem dostal. Je to jednoduchý romatický sladák. Většinou takovéto filmy nevyhledávám, ale po náročném dni to byla večer příjemná oddychovka. ()

Dagoussek

Romantická, bláznivá komedie, kdy si říkáte, že zázraky se dějí a na konci filmu jim věříte. No, ale mít u sebe neustále ducha, asi bych se zbláznila :-D ()

Hruzi

Nebýt tam Reese přemýšlím nad 2-3 hvězdičkami, ale její další dobrý výkon mě přesvědčil k 4 hvězdičkám. K jejímu dobrému výkonu, hodící se Mark Ruffalo dodal filmu pohodovost. Vtipné, příjemné...Na nedělní odpoledne jak dělané.:) ()

jefff

Mark Ruffalo celý film, díky svému charismatu zvedal. Jinak je to taková průměrná romanťárna se špetkou komediálních prvků. Konec je sladký až z toho bolí zuby, ale to se asi u těchto filmů prostě očekávat musí... ()

Čtec

Je třeba položit si zásadní otázku - lze dát romantickému filmu s Reese Witherspoon méně než 4 hvězdičky? ... Odpověď zní - obecně asi lze ... ale já bych to přes srdce nepřenesl :-) ()

P1tr

Nečekeně kvalitní romantická komedie, která nabízí zajímavé téma, které se tvůrcům podařilo atraktivně zpracovat. Bál jsem se trapasu a záplavy laciných momentů, ke kterým zvolený příběh vybízí, ale místo toho film působí celkem osvěžujícím dojmem a vytváří postavám vtipné situace, které těží z premisy skoro maximum. Sledování usnadňuje také skvělý Mark Ruffalo, jehož charizma nikdy nezklame. ()

Chise

Doplňuju komentář Payushky: další chybou je, že když má osoba pneumothorax, většinou je způsoben otvorem v hrudníku (ve filmu vznikne tak nějak sám od sebe-divné?) a když ne, tak alternativa uvedená ve filmu - čili díra do hrudníku plus "záklopka" - je sice efektivní, ale nikoliv pokud necháte hrudník otevřený cca deset vteřin bez ničeho. To už by zraněného pána amatér těžko vzkřísil. ()

Hortenzia

trápna,neoriginálna vykrádačka všetkého romantického od šípkovej ruženky až po ducha, navyše s pre mňa neznesiteľnou reese witherspoon ()

ArdathBay

Příjemně osvěžující nápad v této romantické komedii je bohužel ubit tak velkou kupou klišé typickým pro nejklasičtější romanťáky s tak nejčekanějším finále, že se ta třetí hvězda povážlivě zahoupala na tom filmové nebíčku. Příště méně šablony a více nápaditosti. Reese Witherspoon je nesympatická a ani se moc neherecky nepředvedla. Chemie mezi ústřední dvojicí jsem si tedy nevšiml. ()

Rousse

Sakra! A co když je to opravdu pravda? Co když je to opravdu pravda, že jsem se zamilovala do Marka Ruffala? Protože jinak si ty 3 hvězdičky vysvětlit opravdu neumím. Tohle totiž opravdu není žádná bomba ani žádný "nadčasový" a "neklišéovitý" romantický film.... Tohle je totiž opravdu jen slabší průměr.... Jenže ten Mark... ()

tempus

Úplně takhle si představuji 3* po všech ohledech (scénář, výkony herců, hudba…). 21.8.2016 Mýlil jsem se, čím se na to podíváte, tak tím je to lepší. Mluvím především o tom, jak je vidět, že Whiterspoon a Ruffalo jsou dobrá dvojka. ()

herr_carter

Naivně sladké a celkově útěk mimo realitu - tyto vjemy mi film přivodil, Reese a Markovi to tady musí filmový divák přát.................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

remy

Asi moje nejoblíbenější romantická komedie (moc těmhle žánrům nedávám, ale vyjímka potvrzuje pravidlo), která je navíc docela chytře vymyšlená. Už jsem to viděl tolikrát a pořád mě Reese a Mark baví.. ()

NICOX

Jo, docela sranda. Bylo tam pár fakt dobrejch momentů (oživování chlápka v restauraci..), hlášek, příjemní herci. Ale tyhle duchařský témata moc nemusim. 65 % ()

joora1

Hodně přeslazená romantická komedie , kterou musí člověk vidět v ten pravý čas a mít na ní patřičnou náladu.Mně se to podařilo, takže hodnocení je vesměs kladné.Když ale ustoupí emoce a přijde na řadu realita, je to prostě průměrný film se sympatickou ústřední dvojicí, který neurazí, ale ani nijak příliš nenadchne.A škatulka podobně romantických filmů se zase o jeden kousek naplnila.A že už doslova přetéká. ()