Jeden z nejuznávanějších raperů na světě, Curtis "50 Cent" Jackson, je hlavním hrdinou filmu. Marcus je zhrzený chlápek, se kterým se život nemazlil. Poté, co byla zavražděna jeho matka, se vrhne na dráhu drogového dealera a začne si užívat života. Příběh natočený na motivy skutečného života 50 Cent Jacksona. (oficiálny text distribútora)

ARI50

Bylo na čase aby dolar předhodil i svůj film a proč taky ne když se po druhé narodil a je dítě štěstí a má o čem vyprávět. Celý film vás výborně provede začátkem éry rapera a jeho ne slušnou cestou, všechno je v doprovodu skvělé hudby zábavného podáni hercu i na dojemnou chvíli dojde. ()

Bauer

Tak na tento film sem se strašně moc těšil a potom co jsem si tu přečetl ty zajívamé komentáře tak jsem byl i zvědavý a taky si myslím že je škoda že ten film nebyl u nás v kině.Každej kdo se aspoň trošku zajímá o Hip-Hop tak ví že 50 cent ( i když je komerční ) tak dělá dobrý Hip-Hop a jeho herecký výkon v tomto skvělým filmu mi dokázal že by z něj mohl být i herec.Film je opravdu skělý , celkem i reálný a drsný.Moc se mi to líbilo a určitě si to najde možná místo v mých TOP20 filmů.Ještě bych se měl zmínit o výborném sountdtracku který je nabitý dooost dobrými pisničkami.Joo a taky bych neměl zapomenout SEPP: vyliž si p*del a nechápu co sem pleteš G-unit.Každý kdo má rád Hip Hop by tento film měl určitě vidět.Doporučuju. ()

Handle

Čekal jsem ''tříhvězdičkovou'' podívanou a tu jsem taky dostal. Hip hop fakt moc nemusím, ale jedná se o koukatelný průměr, který však mě osobně ničím nepřekvapil, s čímž jsem však předpokládal. Film není ničím novým, není ničím zvláštním, ale ani to není úplná ztráta času. ()

PROROK14

Hip Hop nemám veľmi rád ale takýto film nezaškodí. Vidieť 50Cent-a v hlavnej úlohe som si nemohol nechať ujsť. A neľutujem. Film sa celkom vydaril aj keď je každému jasné že oscar toto nemohlo dostať žiaden. Ja som celkom spokojný. ()

st.ranger odpad!

Jsem tupá černá vopice, nevzdělené dítě ulice, vyrazili mě z pomocné školky, hej, jsem pánem ulice, šmejde, radši se mi vyhni, jedu v drogách, recituji o tom, jaký je život...Debilní film o tom, jak se z imbecilního kriminálníka stane rapper. ()

Dale

Filmov, ktoré sa snažili priblížiť život tej časti afroamerickej komunity, ktorá je odkázaná od narodenia sa pretĺkať nástrahami ghetta a kde jediný spôsob ako prežiť a získať nejaké peniaze je dať sa na cestu zločinu, som už videl dosť. Zvyčajne však bývajú ešte drsnejšie (Boyz N the Hood, Menace II Society...). Tu je to predsa len trochu prikrášlené a zidealizované. Čo je síce škoda, ale aj napriek tomu má film (aj samotný príbeh) celkom slušnú kvalitu. 50 Cent svoju prvú hlavnú rolu zvládol veľmi dobre, na rozdiel od väčšiny ostatných spevákov, ktorí zatúžili stať sa filmovou hviezdou. Dobre mu sekunduje tradične skvelý Terrence Howard a Joy Bryant je veľmi príjemná na pohľad. K tomu pohodová Fiftyho muzička... 70%. ()

Hismael

Hodnocení je zde dost ovlivněné hudbou. Můžete mít rádi režiséra i námět který natočil, ale pokud nemáte rádi 50 centa a jeho rap, možná s tím budete mít problém. Curtis herecky nezklamal a natočit příběh na motivy skutečných událostí rozhodně mělo smysl. ()

moviesfan

Nevím jak moc se film odvíjí od skutečných zážitků a událostí světoznámého rapera, ale pokud je jen zlomek zobrazený ve filmu pravda, tak potvrzuje že ,,Fifty" neměl jednoduchý život. Ba naopak. Film zobrazuje drsnost dealerského prostředí. Zachycuje i trochu té romantiky, i když v té nejmenší míře. Silný moment ve filmu se nachází při jeho postřelení. Film se mi líbil. Nebyl vůbec špatný. Kdo nemá nic proti hiphopu, tak nebude zklamaný. Hodnocení: 75% ()

verbst

Jen bych chtěl říct seppe, proč ses na to vůbec koukal? Čekal jsi shit? Tak ses na to nemel divat. A rap ti asi nic neříká, že?Jasně je to 134 minutovej klip ale zatraceně dobrej . . . Takže pro seppa a lidem mu podobnejm: VYSERTE SI OKO ! ! ! KDYŽ SE VÁM NELÍBÍ RAP TAK NA TO NEKOUKEJTE ()

Aleee89

Film jsem měla doma dlouho, takže logicky časem přišla řada i na něj a já se podívala. Rozhodně jsem se nedívala s nějakými předsudky, ač hip hop, rap neposlouchám, nevadí mi jako nějaké jiné žánry, takže hudbu filmu nebudu velebit, ale ani zatracovat. Spíše mě zajímal samotný život 50 Centa, který je pestrý a pro film jako dělaný. Myslím, že se z toho nakonec dalo vykřesat více a bylo tam pár hluchých míst, ale ve výsledku u mě film rozhodně nedopadl špatně, spíše jako lehčí nadprůměr. Nevyhledám ho znovu v budoucnu, ale času nelituju. ()

Fanucci

Překvapení. V dobrém slova smyslu! Mezi 3 a 4 hvězdičkami. Sheridan odvedl velice dobrou práci a 50 cent hrál nad očekávání dobře. Oproti 8 mile je tento film klenot:-) ()

SonG

Bez žádné upjatosti k hip hopové kultuře, či náklonnosti k rapu, čistě neutrálně říkám, že ten film má šťávu. A jestli je ten příběh opravdu příběhem Curtise Jacksona alias 50 Centa, smekám i před ním. Nebýt nudnějších pasáží ve filmu,dal bych 4 a půl hvězdy.P. S. :nechápu kometáře KryplXxXe a dalších,co mají problém s barvou pleti. Chlapci, to jste na špatné stránce, tady se hodnotí filmy! ()

marcek

To je prostě paráda. Když se podíváte na to jak měl 50 Cent těžkej život, a kolikrát byl až uplně na dně a jak daleko to dotáhl, to je úžasný. Pro mě jistojistě palec nahoru. Musím říct, že po shlednut tohoto filmu jsem vážně začal 50 Centa poslouchat ()

Petoss1

Nemám rád hip hop, rap a ďalšie detské žánre, ale 50 cent ma zaujal asi tak troma pesničkami. Za tie patróny, ktoré schytal dve *. 40% ()

baaaja

Hopery teda vážně nemusim a ke shlídnutí tohohle jsem byla tak trochu donucená, protože mě ostatní přehlasovali, ale teď toho fakt nelituju. Nebylo to jen o hip hopu čeho sem se bála, byl to smutnej a realistickej příběh, který za skouknutí rozhodně stál. Z 50Centa by si měla vzít příklad Paris Hilton. Fifty totiž zvládá levou zadní jak hraní tak i pěveckou kariéru, zato Hilton je levá ve všem. ()