Malý toaster

• Československo Odvážný malý toaster (viac)

Mile svérázné veselé postavičky a přitažlivé výtvarné zpracování dělají z tohoto výjimečně pěkného filmu krásný zážitek pro každé dítě. Film připomíná velké hollywoodské filmy, ve kterých hrdinové stále musí čelit novým problémům a proto je velmi vzrušující a skutečně silně upoutá vaši pozornost. Nudit se při něm zaručeně nebudou malí ani velcí! Jednoho dne rodina opustí svůj domov a zanechá v něm domácí spotřebiče. Ty ale oživnou a vypraví se do světa najít svého „pána“. Tak začíná nebezpečná, humorná a krásná podívaná o putování domácích spotřebičů do města i na venkov. Po boku nebojácného malého toastera tu kráčí vážný vysavač, zbabělá skříńka, hlučné rádio, rozsvícená lampa a další. Cestou prožívají nevídaná dobrodružství a jsou moc rádi, když nakonec svého „pána“ přece jen najdou. (oficiálny text distribútora)

Mercilonka

Kazetu "Odvážný malý toaster" jsem dostala na Vánoce 1994 a film jsem si pouštěla ještě v roce 2004. Bohužel doba se na pásce podepsala a kazeta je takřka nedívatelná. Jakou radost jsem měla, když se na pultu trafiky objevilo DVD a já se těšila na elektrickou dečku a nerudný, ale přesto citlivý vysavač. Největší zklamání - nový dabing. Jelikož hlášky znám zpaměti, tak jsem se u filmu tak šklebila, že jsem ho v půlce musela vypnout. Ale děj je naprosto originální, dojemný a dobrodružný. ()

tombarider

Zvláštní, jak mi ta pohádka připadala tehdy mistama děsivá a napínavá.. pro dítě je to něco, čím je pro dospěláka mix dramatu a thileru..:D ()

fiorela

Prenádherná rozprávočka môjho detstva s neuveriteľne skvelým slovenským dabingom. Kiež by ju chceli vydať na DVD, aby som si mohla doplniť filmotéku... joooj... ()

tsatsiki

když jsem byl malý, tak sem tuto pohádku miloval. Pak se někde ztratila vhska a viděl jsem ji asi po 15 letech, když jsem si ji dnes stáhnul. Jedinné, co se mi po letech na tom nelíbilo, byly ty písničky, jinak se mi to líbilo jako dřív a viděl jsem to, ale s novým dabingem. Ten z vhsky nebo z novy se asi nedochoval. ()

Skeevee

Pravda, ze uz si to moc nepamatuju, ale jako mala jsem to zboznovala =) bylo to moc hezky a vysavac byl fakt dobrej =)) mela bych to zase nekdy znova omrknout a pak podam lepsi zpravy ;) ()

Zdenichka odpad!

Tuhle pohádku nemám ráda, protože je dost depresivní, drsná a strašidelná... :( fakt jsem z toho měla dost trauma :D. Ani teď bych se na ní nedokázala podívat, neviděla jsem jí už spoustu let a stejně na to vzpomínám jako na něco děsivého!!! ()

Motherlovebone odpad!

Malej touster to rozjede s hadrem, lampou a vysavačem. Kdo neviděl, neuvěří. Agitka, která radí amíkům, aby nevyhazovali jetý věci. Opravdu nepadla na úrodnou půdu. Starší dítě se u toho nebavilo, mladší dítě se u toho nebavilo a jejich otec se u toho nasral. ()

Babbsi

V roce 1998 nám to pustily paní učitelky na školce v přírodě. Zanechalo to ve mě krásnou vzpomínku na milou pohádku, kterou jsem konečně po 16 letech znovu objevila. :) ()

McZmener

Kdyz jsem byl malej, tak jsem tuhle pohadku videl a byl jsem z ni unesen. Pekne vykresleni a osobnosti jednotlivych spotrebicu me brali dech. Ted jsem si na tuhle pohadku asi po 15 letech vzpomnel a rad se na ni podivam znovu. Tento animak je zrejme jeden z duvodu, proc mam rad filmy. ()