Pripútajte sa, prosím!

• Česko Připoutejte se, prosím! (viac)

Emzet

Jedna z nejlepších bláznivých komedií. Skoro na každém rohu je nějaká geniální šílenost, která mě zaručeně dostane do kolen. Ať už to je Tedovo vypravování či "balení" kapitána Oveura. A navíc je to nejspíš moje první komedie vůbec a nostalgický faktor zkrátka pracuje. ()

Jiu

Ten plagát je asi to najvtipnejšie na celom filme, tak primitívny a nevtipný humor som fakt nečakal po tých komentároch. Hviezdičku dávam za Leslieho Nielsena ktorý mi jediný raz za celý film vyčaroval úsmev na tvári, keď tam sedel s tým stetoskopom. ()

(Z)denny

Když přes železnou oponu přiletěl do našeho maličkého kina, tak jsem na něho hned vyrazil, protože to bylo něco amerického.. Netušil jsem, že po jeho shlédnutí si budu ještě několik dní léčit svoji pohrudnici, kterou jsem si natáhl nekonečnou salvou smíchu. A i když jsem viděl tento film po třetí, po čtvrté a.. pořád jsem se u něho dobře bavil a nacházel jsem nové a nové gagy.. Zuckerové a Abrahams se pro mě tímto stali symonymem dobré, zřeštěné a pohodové zábavy.. ()

TheGunner

Tahle komedie je důkazem, že i v Americe umijou natočit velmi vtipny filmy..."Letuška říká.....kde jsou piloti??? Dovedete přistát s letadlem? To nemyslíte vážně čéče?! Ale myslím, a nemám žádný křeče!" ()

Salmayo

Legendární parodie, která je už po těch letech slabší, ale furt je to špička ve své kategorii. "Kapitáne kdy můžete přistát ? To nemůžu říct. Mě ano jsem lékař. Chci říct, že to nevím přesně. Ani odhadem? Nejdřív tak za 2hodiny. Nemůžete to odhadnout o něco dřív? .-)) " ()

Raimok

Jsou tam chvíle, kdy při záchvatu smíchu na zemi přemýšlím, jak tyhle vtipy někdo může vymyslet. Celkově by film mohl být o něco promyšlenější, ale o to u takového žánru nejde. 85 % ()

Kucndo

Vzhledem k tomu, že zrovna dnes by Leslie Nielsen oslavil 88ku, tak jsem se rozhodl se podívat na tento film, na který jsem si nedovedl již dlouhou dobu udělat čas, vůbec mne to nezklamalo. Výtečná parodie na filmy odehrávající se v letadlech. Jednoduchý příběh je kompenzován výtečnými gagy, díky kterým jsem se místy i dusil smíchy. Naprosto výborný snímek a cítím se poskvrněně, že jsem se na něj podíval až teď. "Vybral jsem si špatný týden pro skoncování s čícháním." :D ()

winetach

Po 40 rokoch si už len môžem domýšľať, čo niektoré scénky parodovali, no aj napriek tomu je tu veľa komických situácií, ktoré sú a budú vtipné vždy. Autopilot ma dostal do kolien :D Prvotina kráľov paródií 80. a 90 rokov vyšla dnes na silné 4* ()

Johny303

Vidět se to určitě dá. Pár fórů se skutečně vydařilo, zvláště pak, když se dostala ke slovu osvědčená hvězda parodií - Leslie Nielsen. Ale nejlepší parodie to rozhodně není, alespoň ne v současné době, kdy už ji zastínila modernější konkurence. :) ()

Hadati

První parodie, kterou jsem měl šanci vidět. Zprvu jsem nechápal, jak je to všechno možný, než jsem pochopil, že je to zkrátka jeden velký vtip. Člověk se při této staré parodii zasměje i teď. Dvojka už tak dobrá nebyla. ()

jane1106

Mimořádně zdařilá parodie, kde vtipy střílejí s takovou kadencí, že se člověk musí pekelně soustředit (a co nejméně se odbourávat smíchem), aby všechny vůbec zachytil. Chytrou pointu střídají absurdity, vše je však dokonale vyváženo a v žádném případě se nejedná o jednu z komedií, při kterých zpravidla vypínáme mozek. Dle mého názoru se pobaví i divák, který asociace s nejrůznějšími filmovými díly nerozpozná. Ač je těžké vybrat pouze jeden vypečený fór, mě asi nejvíce dostal ,,blowjob" autopilota a výraz Leslieho Nielsena, který přišel nevhod!;) ()

vojtaz

Originální, supervtipná komedie. Jedna z prvních svého druhu, nabitá neokoukanými hláškami které vyvolávají slavy smíchu a jsou vtipné snad i po stém shlédnutí. Ošatka vtipů je vážně bezedná, stále se zde nacházý nové a nové detaily které jste si před tím nikdy nevšimli... Jedna z nejlepších komedií všech dob! ()

OscarH.

no asi jsem to nepochopil, ale tohle byla Parodie s velkym "P", bohuzel parodie na komedii. Celkem nasilne tlaceni vsech moznych gagu, jake vas napadnout, ale bez jakekoli rozumne spojitosti. ()

Gastovski

Nebejt starýho dobrýho Leslieho, tak tý trapný břečce seknu odpad jak vyšitej! Ale je možné, že jsem ten humor nepochopil - vždyť dle hodnocení to vypadá, že většina málem umřela smíchy. ()

Sista

sranda to je a ne že ne, ale 32 let od roku vzniku a český dabing dělá svoje - minimálně třetinu vtipů prostě nepobírám..i tak je to však super komedie, na kterou se vždycky znovu kouknu, klidně i po dvacáté:) ()

TaanStari

Některé vtípky jsou geniální, ale když srovnám např. s Bláznivou střelou, tak je tu mnohem víc hluchých míst. Nicméně na 4* to pořád s přehledem dosáhne. ()

Tred2

Pár hlušších scén to mělo, něco za ta léta ztratilo na vtipu, ale jen málokterá komedie dokáže vyvolat výbuchy smíchu. Airplane! mezi ně patří. ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)