Pripútajte sa, prosím!

• Česko Připoutejte se, prosím! (viac)

Ev.D.

Automatický pilot :D to nééé :D ,,Co takhle kafe? Ne díky" / ,,A to jsem dnes chtěl přestat kouřit,.." / ,,Špatná zpráva, mlha houstne. A Lyon zase tloustne" :D ()

Koryntos

A to jsem se dneska rozhodla seknout s kouřením, chlastem, braním prášků a šňupáním, pak se mi poprvé v životě dostala pod nos tahle komedie a já se při vdechování kouře z kopřivového stvolu a koštu letošní Okeny říznuté neurolem, prokládané řádnými lajnami nejmenovaného prášku na praní skvěle bavila. Někde jsem se dočetla, že je to nejvtipnější komedie v celé historii, posle nějakého průzkumu se u ní lidé smějí 3x za minutu. Já se u ní sice neválela smíchy po zemi, nepřijde mi třeba vtipnější než Žhavé výstřely, ale i tak má něco do sebe. ()

vyfuk

Nevím jestli to je tím, že čas z každého vtipu udělá jenom další známé klišé a nebo tím, že asi ztrácím smysl pro humor, ale brát toto jako nejlepší komedii vůbec je trochu overrated. Upřímně... klidně i u Scary Movie 3 jsem se zasmál víc, ale nemůžu upřít, že toto je stále ten inteligentní humor, který nikoho neurazí. Ale pořád, i když vynecháme komedie 21. století, tak i pánové Zuckeři s panem Abrahamsem vytvořili mnohem lepší sérii a to je Bláznivá střela. Nevím, zda mistr komedie Leslie Nielsen měl v této sérii větší prostor a zde, měl spíše skoro až epizodní roli, ale nevím no. Každopádně tato komedie je dobrá americká humr klasika, ale skoro mne uráží to označovat za nejlepší komedii vůbec. ()

Jaro.Krafcik

Po pozretí vzniku roku môžem povedať že ma film prekvapil. Kvalitná parodická komédia s fajn hercami a skvelými scénkami. Staršie komédie jednoducho majú svoje čaro. 4* ()

Molir

Spolecne s druhym dilem bezkonkurencne nejlepsi parodie vsech dob (alespon pro me), kterymi Zucker bros. dosahli sveho vrcholu, pote uz bohuzel mohl nasledovat jen pokles, i kdyz zpocatku ne az tak prudky... ()

P1tr

Naprostá šílenost!!! ale v naprosto dobrém slova smyslu, jinak by si ode mě nevysloužila pět hvězdiček:) Dokonalá parodie na katastrofické filmy, plná absurdně vtipných momentů, které se vám do paměti vryjí do konce života:) Rozhodně musíte vidět! "Joey, už si někdy viděl dospělého chlapa ve spoďárech?" ()

pfa

Není to úplně to nejlepší z parodií, ale jízda gegů a hlášek je to slušná. Takže připoutejte se, a jedém! [7/1O] ()

manonfire

Velmi velmi vtipné. Mám rád inteligentní humor, ale ruku na srdce, není nad moment kdy máte chuť smíchy vrážet hlavou do zdi pro náhlý atak kouzelně infantilního a nelogického skeče. Vrcholné momenty: Pacifikování hysterky, Dotazy hlavního pilota na nebohého chlapce, Automatický pilot a samozřejmě horečka sobotní noci v podání místních povalečů. "Ne! To právě čekají, že uděláme." 90% ()

voleman

Legendární parodie, která sice není nejlepší, ale v porovnání s těmi co vznikají dnes je tahle opravdu povedená. Po více shlédnutích a s přibývajícím stářím snímku už se sice nějaké vtipy vytrácí, ale stále je zde mnoho skvělých scén, které i dnes pobaví. Navíc je zde na komedii i poměrně silný příběh a skvělý herci, včetně v tomhle žánru začínajícího Leslieho Nielsena. 85% ()

solskjaer

Pravá, nefalšovaná zuckerovská zábava, která je pro mě vysokou školou parodie! Co na Zuckerovi obdivuji je schopnost zachycení záběru, kde se relativně nic neděje, ale stačí se podívat trochu za hlavní záběr a už se lámete vejpůl. Například detektor kovu na letišti. Scéna s ním není zas až tak humorná, ale podíváte-li se na obrazovku v dolním pravém rohu, pochopíte o čem mluvím. A takovýchto seků umí Zucker a jeho tým vykouzlit stovky. A nejen v tomto filmu.Jediné mín us co mě tedy napadá je abnormální denzita humoru, která by mohla u vnímavějších jedinců způsobovat potíže z dechem! ()

lewwin

Naprostá klasika žánru, a troufám si tvrdit, že jedna z nejlepších. Originální a opravdu vtipné scény (i když na to asi musí mít člověk ten správný smysl pro humor, že...) a už tehdy úchylný Lloyd Bridges ("...a to jsem chtěl dneska přestat chlastat...") a Kareem jako 'basketbalující' pilot, to byly devizy tohoto filmu. Pro ty, co neviděli, povinnost! ()

Rousse

Bratři Zuckerové si dali zahřívací kolo na sérii bláznivých střel a vyšlo z toho Připoutejte se prosím. Opravdu to není špatný výsledek - skvělá parodie na katastrofické filmy odehrávající se na palubě letadla a hlavně: vyzdvihla na výsluní skvělý talent v tomhle žánru Leslieho Nielsena! ()

Opsha

Škoda, že se tenhle film snaží až moc držet při zemi. Myslím, že nadsázka bytu mohla být ještě šílenější a kadence gagů větší. Ovšem český dabing je bezchybný (slyšeli jste někdy Radoslava Brzobohatého jako Leslieho Nielsena?) A jen tak mimochodem, nafukovali jste někdy autopilota? ()

mikulíšek

K tomuhle filmu, mám určitý respekt, i když ve výsledku mi nepřijde zdaleka tak zábavný a vtipný, jak (by) měl být. Ale je to jedna z prvních bláznivých (parodo)komedií (které jsem viděl). Vlastně mám z filmu pocit, jako by tvůrci objevovali nový žánr, ale sami moc nevěděli, jak na to. Tato celková rozpačitost jdoucí ruku v ruce se stářím filmu má za následek, že dnes už si k sobě své diváky příliš nepřipoutá. ()

srbak

Status jednej za najlepších paródií v histórii filmu je podľa mňa pre Airplane! dosť neaktuálny. Viem si predstaviť, že pred 40 rokmi to muselo byť obrovským trhákom v kinách, ale tým, že som to videl v roku 2018 môžem len poznamenať, že ten humor je už staromódny. A samozrejme aby som nezabudol - Leslie Nielsen je tu geniálny, tak ako všade. Stačí sa naňho pozrieť, a už sa vám chce smiať. Škoda, že vo filme nemá toľko priestoru, ako by si zaslúžil. ()

Melios

Po Horúcich Strelách je toto najlepšia paródia ,ktorá uvidela svetlo sveta. Odporúčam všetkými desiatimi. (Pokiaľ vám teda nevadí trochu primitívny humor). Na Leslieho by som sa dokázal pozerať donekonečna ...a ešte ďalej. .....Videl si někedy muže v trenkách? TOPOVKA 😁 ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)