Kancl

• USA The Office (viac)
Ukážka z filmu 1
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Réžia:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (viac)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (viac)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Recenzie používateľa Streeper k tomuto seriálu (9)

Série 1 (2005) (S01)

Docela jsem se na Kancl těšila, ale první série nic moc musím říct. Humor jde úplně mimo mě, vůbec mi to nepřijde vtipné. Steve hraje tak přesvědčivě, že ho až nesnáším. Ale líbí se mi ta zamilovanost mezi Jimem a Pam, už jen kvůli tomu mě zajímá, jak to bude pokračovat. ()

Série 2 (2005) (S02)

Druhá série už se mi líbila o poznání lépe. Celkově se ten humor nějak uklidnil, už nebyl tak drsný a urážlivý jako v první sérii, ale opravdu jsem se srdečně smála. Michael už mi nebyl tolik protivný, občas mi ho bylo dokonce i líto. Nejzajímavější na celé sérii je bezpochyby skrytá romance mezi Pam a Jimem, úplně mi plesá srdíčko, když ty dva vidím spolu a za ten konec jsem opravdu nadšená. ()

Série 3 (2006) (S03)

Třetí série mi přišla zase o něco horší než druhá série, která byla vtipná a skvěle plynula. Tahle série mi přišla horší. Možná i kvůli tomu, že Jim byl tak daleko od své kanceláře a taky díky novým postavám, které mi úplně nesedli. Uvidíme, jak to půjde dál. Ale Jan a Michael byli skvělý a jejich vztah mě baví. ()

Série 4 (2007) (S04)

Bylo to tak půl na půl. Půlka dílů byla spíše průměrná, nic moc a víc nudila než bavila a druhá půlka byla lepší, zábavnější. Ale bohužel spíše převažovala ta nudnější část. Nicméně nový postava, která se objeví na konci mi je velmi sympatická a myslím, že bude i hodně zajímá, tak se jsem zvědavá na pátou sérii. ()

Série 5 (2008) (S05)

Pořád na stejné brdo. Některé díly jsou slabší, některé jsou lepší. Ale celkově mě to spíše nebaví než naopak. Asi to prostě není úplně můj smysl pro humor. ()

Série 6 (2009) (S06)

Už to není tak dobré, jako předchozí série. Líbilo se mi, jak Jim a Michael spolu manažerovali, hezky jim to fungovalo. Pak se Jim vrací na prodej a seriál se snaží vrátit do svých začátků. Navíc tu vidíme podobnou romanci, co jsme viděli u Jima a Pam. Nic nového. Dílů, které jsou nudnější a horší je tu daleko více než v přechozí sérii. Už mi to nepřipadá tak vtipné. Uvidíme, co další série. ()

Série 7 (2010) (S07)

Pozitivně hodnotím závěr série, která je udělaná krásně. Rozloučení s Michaelem je povedené. Cameo Willa Ferrela bylo za mě zbytečné, moc ho jako herce nemusím a jsem ráda, že jak rychle začal, tak rychle i skončil, protože bych ten seriál pak vůbec nedávala. ()

Série 8 (2011) (S08)

Bála jsem se, že bez Michaela to nebude ono, ale někdy mi to možná přijde lepší. Konečně se příběh zaměřuje i na někoho jiného a ne jen na Michaela, který pro sebe dokázal ukradnout veškerou pozornost. Andy jako manažer se mi líbí a funguje dobře. ()

Série 9 (2012) (S09)

Poslední série fungovala vcelku dobře. Hezky to utíkalo, místy to bylo vtipné, něco se uzavřelo a snažili se to do konce seriálu příběhově popohnat. Líbily se mi hlavně záverečné epizody, které jsou věnované zakončení natáčení dokumentu, jsem ráda, že i tohle dohnali do konce. A samozřejmě svatba, na které se objevil Michael, to bylo prostě top. ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (viac)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Kultovní sci-fi seriál Battlestar Galactica se dočká pokračování. Oznámili to zástupci stanice NBC, kteří zároveň veřejnosti odhalili svoji novou chystanou streamovací službu nazvanou Peacock. Jak… (viac)