Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou postrachy okrsku Hazzard. Je tam spousta míst, kde mohou túrovat svého miláčka - auťák Dodge Charger, přezdívaný General Lee, pokuřovat travku a balit ty nejkrásnější holky celého státu Georgia. Chlapci se velmi často pohybují na hraně zákona a místní šerif by je rád dohnal a napařil jim mastnou pokutu. Po úmorném dni není nic lepšího, než posezení v místní hospodě The Board´s Nest, kde pracuje jejich sestřenice Daisy. A cizinci neznalí toho, jak to ve městě chodí, si s ní chtějí zašpásovat. Daisy však není jen hezká blonďatá tvářička, své příliš neodbytné nápadníky dovede zmlátit stejně dobře jako Bo a Luke. Když jednoho dne Bo a Luke náhodně zjistí, že místní vlivný boss Hogg se obohacuje na úkor ostatních, rozhodnou se jednat. Divoká jízda začíná... (oficiálny text distribútora)

BackPa

Skvělý film, bavil jsem se až do konce. Skvěle natočené scény s auty, až se divím, že má tak nízké hodnocení. Ale na druhou stranu, když někdo může vychvalovat takou nudu, jako je Hobit... ()

rublik05

Energická a divoká komedie napěchovaná automobilovými honičkami, které jsou dobře natočené a mají šťávu. Ústřední dvojici Seann William Scott a Johnny Knoxville role sedly takřka dokonale, sympatická sestřenice Daisy je už jen takovou milou třešničkou na dortu. Co je ale velká škoda, že neměl moc prostoru hlavní záporák v podání Burta Reynoldse, protože ten působil opravdu nechutně slizce. Příběh jako takový je poměrně jednoduchý, humoru je tak akorát, hlavním lákadlem jsou především kaskadérské kousky a závodní scény. Bavila mě uvolněná atmosféra, příjemně načichlá venkovem a venkovským stylem života. Ale jo, taková jednoduchá, nenáročná jízda, která si na nic nehraje, a která zaručeně pobaví. 6/10. ()

Nix

Redneck komedie, ale Stifler mi nevadí v jiných filmech. Jsou tady vtipné situace a dobrý honičky, takový odpočinkový film na redneck odpoledne s pivem a kšandama. ()

zElina

Pěkná komedie plná typických vtípků a slečen v minisukýnkách, pro které by se všichni chlapi uhonili.... neškodná ovšem vtipná.. ()

TMontana

Veľmi dobré scény aj hudba ale najviac Johnny Knoxville a Seann William Scott v hlavných úlohach. Lepšiu komédiu z amerického prostredia nepoznám. ()

milwaukee

Burt Reynolds je pořád elegán, už jen chybělo, aby se namazal vazelínou, pak by byl jako slizoun naprosto dokonalý. No a samozřejmě plno pusinek k nakousnutí. Průměrná komedie, která neurazí, ale ani nenadchne. Dávám dvě a půl, ale zaukrouhlím na tři ()

tenista

Slušně jsem se u tohoto filmu bavil, Seann William Scott a Johnny Knoxville jsou takový správný paka (myšleno v dobrym :o) A při pohledu na Jessicu Simpson se mi točila hlava :o) ()

kotasbk

Skvělé herecké podání jak od Sean Williama Scotta, tak i od potrhlého magora z Jackass :) Jiné podání od S.W.Scotta, kterého známe jenom s dívku v posteli, mě překvapilo a nenudilo. Opravdu jedna z lepších komediích od Scotta, rozhodně se nebudete nudit a těch pár korun na popkorn nevyhodíte zbytečně :-) ()

Swayne

Taká správna bláznivina ako sa patrí. Niekedy mám pocit, že takéto filmy sa ako keby už prestali robiť - nenáročné, jednoduché, v podstate zbytočné. Totálny brainwash, ale nie na hovno... Dvaja potrhlí týpci, k tomu 1 sexi kočka "on a mission" a ako čerešnička Willie Nelson. Absolútny oddych pre mňa. ()

borohub

Ušlo, vtipy takové průměrné, spíše až blbé, každopádně já jsem se občas musel pousmát, děj nenáročný, což myslím že se v komedii i hodí. Konec blbý. Ale tak na relax je to dobrý film a pokud čekáte nějakej inteligentní film, obávám se, že vás tento snímek zklame, pokud ale chcete takovou blbinku rozhodně se na to mrkněte ()

Brano

Ďalšia nudná komédia, od ktorej som kvôli hereckému obsadeniu očakával viac. Zopár vtipných momentov, pekné auta a Jessica. To sú všetky pozitíva aké ma napadajú. Inak neodporúčam český dabing, ktorý bol pri tomto filme hrozný. Hlavne výber dabérov nesedel hlavným hercom. ()