Georgia Byrdová (Queen Latifah) žije v New Orleans. Je veľmi hanblivá a sníva o kariére kuchárky. Počas flirtovania so svojím kolegom v práci si udrie hlavu a je odvezená do nemocnice na vyšetrenia. Tam jej lekári objavia nádor na mozgu a oznámia jej, že jej zostávajú iba dva týždne života. Georgia dá následne výpoveď v práci, zbaví sa svojho majetku a vydáva sa na svoju poslednú dovolenku snov do luxusného hotela v Karlových Varoch. Rozhodnutá užiť si naplno jej zostávajúci čas si zarezervuje prezidentskú izbu, nakúpi najdrahšie oblečenie, rozhodne sa vyskúšať snowbording, zahrať si v kasíne. Jej životným štýlom sú uchvátení všetci v hoteli. Až na hotelovú manažérku a zopár hotelových hosťov, ktorí si myslia, že Georgia má v pláne narušiť ich životy a zničiť ich kariéru. Georgia si chce pritom iba  užiť každú jednu sekundu svojho života. (TV Markíza)

david666

Tak tohle neutáhla ani Queen Latifah a Depardieu. Pozitivum tohoto filmu jsou lokace a interiér hotelu Pupp. Ale jsou i horší komedie. ()

Nut

ztráta času, nudné, nehumorné, neoriginální...co víc k tomu dodat...raději jsem šla spát, tak ani nevim, jak to dopadlo, ale určitě happyendem...tento žánr fakt nemusim ()

The_God

Tradiční americká komedie s příměsí romantiky. Dobro vyhraje, zlo je poraženo a až na hlavního "zloducha" se všichni změní k lepšímu. Ovšem Gérard Depardieu v roli kuchaře je úžasnej a volba Queen Latifah do hlavní role, dle mého názoru, také nebyl špatný tah. Celkově vidím tento film vhodnější spíš jako podkres k nějakému poklidnějšímu večeru s partnerem než jako plnohodnotnou zábavu, ale i tak poctivé 3*. ()

MaxQ69

Na vážnost tématu trochu groteskní, místy až trapné. Samozřemě pointa příběhu má hodně do sebe, jen si nemyslím, že by to něčím vyčníval. Záporně hodnotím přehrávání, např. dr. Pošuka při diagnostikování nebo německou hotelovou vedoucí při srdceryvné lítosti. Alespoň Queen Latifah nestrácela sounost a hrála to, co vždy - i když to je s bídou průměr. 50% za vylíčení Karlových Varů. ()

Xpat

Kdo zná ČR či snad v ní bydlí :) Si určitě nenechá ujít krásu zminích Karlových Varů a abych řekl pravdu, tak mi to ani nepřipadá nějak zkrášlené. Vary jsou nádherné město a to i v zimě. Absolutně mě dostala Queen, pro kterou mám slabost. Je tu strašně sympatická. ()

Dino13

Nejvtipnější na téhle komedii je opravdu jen ten výhled z balkonu hotelu Pupp, nebylo by špatné mít v ČR takové hory - takové trochu sci-fi, fantasy pro českého diváka a především pro Karlovy Vary... 30% ()

Aidina

Příjemná komedie o tom, jak prodavačka nádobí z USA (sympatická a živočišná Queen Latifah) má před sebou už jen 3 týdny života. Tak co udělá? Přijede na dovolenou snů do České republiky. No není to úžasné? A vybere si vysněné Karlovy Vary, vrtulníkem přistane na střeše hotelu PUPP a jde si své poslední dny pořádně užít. Kromě adrenalinových sportů, nákupů nových šatiček a botiček, návštěvy kasína, jde hlavně ochutnávat kulinářské dobroty proslulého kuchaře (Gerard Depardieu - role přesně pro něho). Neřeší žádnou dietu, žádný cholesterol a klidně si objedná deset jídel najednou. Vše ale dopadne dobře, doktor se jenom spletl. Ale že jsou Karlovy Vary v Alpách, to se filmařům tedy povedl pěkný kousek. Panoráma jak z nějaké fotografie. To pak musí být pro turisty překvapení, když namlsáni filmem tam přijedou a vidí ty pidikopečky. ()

chup44

Úplne v pohode "vianočný film" ;-) Námet zaujímavý a veľmi dobre skombinovaný príbeh. Obyčajná žena sa rozhodne užiť si posledné chvíle naplno (a zrovna na Vianoce :-) ). Ale som rád, že sa aj Američania dozvedeli o Česku ;-) ()

Lussia

Zbožňujem tento film od začiatku do konca. Queen Latifah exceluje a dej je perfektny👌 U nás má svoje miesto každé Vianoce! ()

HennessyVSOP

Spíš romantický film než komedie a navíc ta nadsázka to podle mě trochu dost kazí. Kdyby to bylo bráno na vážno, mělo by to mnohem vyšší dopad. Nosná myšlenka, že lidi ve svém životě projebávají čas zbytečnostmi místo aby žili podle svých tužeb, zatímco se každým dnem blíží ke své smrti, je totiž velmi dobrá. Jinak herecky OK, scénář už je horší. ()

JesterKruger

Vždycky když uslyším název toho filmu, vybavím si komickou náladu, která vychází z toho filmu. I když děj nenudí, spousta dobrého humoru apod., Tak je fakt, že je to přece kapku vážné, když si člověk myslí, že brzy umře. Ale herci skvělí, a velmi originální komedie, která je prakticky takovou povinností pro komediální fanoušky. ()

České lázně ve filmu

České lázně ve filmu